Jau šodien ar krāšņu pasākuma programmu tiks atklāta universālveikala Stockmann Svētku programma “Dāvā laiku svētkiem”.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 8. novembris 2018 15:43
427

Šodien, 8. novembrī no pl.17:00 ģimenes ar bērniem tiek gaidītas Rīgā iecienītajā universālveikalā Stockmann, kur ar aizraujošu programmu tiks atklāts Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Populārais televīzijas raidījumu vadītājs Armands Simsons pasākuma ietvaros atklās jauno satikšanās vietu - pulksteni pie 13. janvāra ielas ieejas un Ziemasvētku brīnumu skatlogu, kā arī ar apmeklētājiem būs iespēja kopīgi iemēģinās roku Ziemassvētku virtuālo riekstu medību spēlē. Svētku noskaņās varēs vērot bērnu ansambļa "Kukaiņi" uzstāšanos un Ziemassvētku orķestra priekšnesumu, kā arī pašiem mazākajiem apmeklētājiem būs iespēja aktīvi darboties rotaļās Stockmann svētku varoņu Lidvāveres un Rūķu pavadībā. 

__________

Viss mājas noformēšanai svētku laikā!

Līdz ar pasākumu tiks atklāta plašā universālveikala Stockmann svētku programma. Stockmann 3. stāvā darbu uzsāk ikgadējais Ziemassvētku dekoru tirdziņš, kur vienuviet būs pieejamas populāru zīmolu rotājumi un dekori ikvienai gaumei un mājas interjeram siltas un ģimeniskas svētku atmosfēras radīšanai. Kļūstot par universālveikala Stockmann Pastāvīgo klientu, svētku pircēji var izmantot īpašas priekšrocības, piemēram, dāvanu saiņošana, taksometra pakalpojumi un lielāku pirkumu piegāde uz mājām. Visas priekšrocības un nosacījumus var apskatīt šeit: www.stockmann.lv/pastavigajiem-klientiem/ka-klut-par-pastavigo-klientu/.

Ziemassvētku piedzīvojums un virtuālās riekstu medības visai ģimenei.

 

Savukārt kopā ar bērniem Ziemassvētku piedzīvojumu būs iespējams doties virtuālās riekstu medībās. Svētku gaidīšanas laikā universālveikalā Stockmann būs izvietotas astoņas īpašas Ziemassvētku brīnumu durvis. Izmantojot bezmaksas mobilo lietotni Arilyn, ikviens varēs ieskatīties paplašinātās realitātes piedāvātajā Ziemassvētku pasaulē un pēc katru durvju apskatīšanas savā aplikācijā saņemt vienu virtuālo riekstu. Katrs piedzīvojumu meklētājs par pieciem veikalā atrastajiem virtuālajiem riekstiem varēs saņemt pārsteiguma balvu. Īpašās Ziemassvētku piedzīvojuma durvis palīdzēs atrast Stockmann Ziemassvētku simbols – jaukā Lidvāvere, kura veikalā būs izveidojusi riekstu taku, lai sekotu riekstu medībām. 

Vairāk par universālveikala Stockmann virtuālo spēli: www.stockmann.lv/jaunumi/dava-laiku-svetkiem/

Kampaņas “Dāvā laiku svētkiem” noskaņas video:

www.youtube.com/watch?v=TpsQ0O56QFw&feature=youtu.be

Vairāk par Stockmann Ziemassvētku gaidīšanas svētku programmu:

www.stockmann.lv/jaunumi/dava-laiku-svetkiem/

www.stockmann.lv/jaunumi/ziemassvetku-dekoru-tirdzins   

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam