Jau šo piektdien notiks elektroniskās mūzikas festivāls "UNDER Festival"

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. maijs 2018 11:16
611

Laikā no 25. līdz 27. maijam bijušajā VEF rūpnīcas ēkā (Brīvības gatve 214U) notiks plaša mēroga kultūras pasākums – starptautiskais elektroniskās mūzikas festivāls UNDER Festival. Pasākuma laikā uz vairākām skatuvēm uzstāsies ne tikai latviešu mākslinieki, bet arī ārzemju mūziķi no Vācijas, Lielbritānijas, Francijas, Krievijas, Igaunijas, Lietuvas un pat Honkongas.

Jau otro gadu pēc kārtas kultūras cienītājus pulcēs "UNDER Festival" pasākums – tā ir īsta mākslinieku un mūziķu, elektroniskās skatuves leģendu plejāde, par kuriem pēdējā gada laikā nemitīgi tika rakstīts progresīvajos mūzikas izdevumos, apvienojumā ar jaunajiem talantiem, kuri, bez šaubām, ir spējīgi patīkami pārsteigt. 

Festivāla galvenie mākslinieki – slavenās vācu elektroniskās grupas MODERAT solists – mūziķis APPARAT, izpildītāji BYETONE, ISHOME un ANTIGONE. Turklāt īpašais pasākuma viesis ir andergraunda leģenda - Aleksandrs Mališs, kurš festivāla teritorijā radīs jaunu grafiti šedevru. Arī pasākuma apmeklētāji varēs iejusties ielu mākslinieka lomā un kopīgi uzzīmēt personīgo grafiti zīmējumu.

Nav jābaidās par Baltijas reģiona mainīgajiem laika apstākļiem, jo 2 no festivāla skatuvēm atradīsies zem leģendārās VEF rūpnīcas jumtiem. "Norises vieta nav nejauši izvēlēta – VEF – ir arhitektūras pērle, kas 100% atspoguļo festivāla stilu un dvēseli," pauž pasākuma organizators Grigorijs Akimovs, "VEF rūpnīca ir Rīgas kultūrvēsturiskais mantojums, kas kalpo par sava veida atskaites punktu tam, kāpēc festivāls ir aizsācies tieši šeit. Jo būtībā Rīga ir elektroniskās mūzikas kustības pirmatklājēja - vieta, kur sāka veidoties elektroniskās mūzikas vēsture, vārti, pa kuriem elektroniskā mūzika no Rietumiem ieplūda Austrumos. Tieši tāpēc elektroniskās mūzikas festivāls UNDER Festival tik ļoti respektē un cildina andergraunda kustību un apziņas brīvību, kuras garu Rīga ir iekodējusi savā DNS. Mūsu pilsēta neapšaubāmi ir tā vērta, lai par to runātu starptautiskā mērogā."

Pasākuma organizatori norāda, ka festivāla uzdevums ir veicināt Rīgas atpazīstamību un pievilcību – padarot to par magnētu tiem cilvēkiem, kurus interesē ne tikai Latvijas, bet arī visas pasaules kultūra un māksla, apvienojot vienā festivāla platformā talantīgos jaunpienācējus un esošos starptautiska līmeņa māksliniekus, kā līdzekli lietojot universālo komunikācijas valodu – mākslu un mūziku.

Kas uzstāsies? APPARAT (DE) // ISHOME (RU) // BYETONE (DE) // ANTIGONE (FR) // FRANÇOIS X (FR) // CHARCH (GE) // KAMEU (LT) // JON (LT) // ARTUR LÄÄTS (EE) // KATJA ADRIKOVA (EE) // EQ (EE) // MNTHA (LV) // KASHUKS (LV) // KSENIA KAMIKAZA (LV) // KODEK (LV) // TARAN & LOMOV (LV) // VZ (LV) // NINA ELEKTRICHKA (LV) // PODRUGA (LV) // DJ SAIRAM (LV) un daudzi citi. 

Plašāku informāciju par festivāla programmu iespējams nosakaidrot šeit: 
www.underfestival.com/ | www.facebook.com/underfestivallv/


Festivālu atbalsta Hartwall Original Long Drink un Pepsi.

Kur: VEF, Brīvības gatvē 214U 
Kad: 25. un 26. maijā
Cikos: 20:00 - 6:00

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā