Jau nākamnedēļ sāks skanēt Vidzemes kamerorķestra un solistu vasaras lielkoncerts “Vienā elpā”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. jūlijs 2019 09:01
195

28.jūlijā Kandavas Ozolāju estrādē un pēc tam arī citviet Latvijā izskanēs krāšņs lielkoncerts “Vienā elpā”, kurā piedalīsies dziedātāji Aija Andrejeva, Igo, Ieva Kerēvica, Agnese Rakovska, Ingus Pētersons, Igo un Atis Ieviņš, Vidzemes kamerorķestris (diriģents Andris Veismanis) un instrumentālā grupa Jāņa Strazda vadībā. Koncertos īpaši tiks svinēta dziedātāja Ingus Pētersona 60 gadu jubileja. 

Ieskicējot gaidāmo koncertu, programmas muzikālais vadītājs Jānis Strazds saka: “Šajā koncertprogrammā piedalās ļoti kolorīti un daudzpusīgi dziedātāji, un arī viņu dziedātās dziesmas un repertuārs ir īpašs. Lielākā daļa no šīm dziesmām ir publikai ļoti labi zināmas un tādas, ko cilvēki vienmēr koncertos no šiem dziedātājiem grib dzirdēt. Pagaidām varu atklāt, ka Aija un Atis vienosies “Opus Pro” dziesmā “Tu un es”, skanēs Aijas dziedātās “Blēņas” no viņas beidzamā CD; Agnese Rakovska dziedās Raimonda Paula dziesmu “Vienaldzības”, kas tik labi piestāv viņas balsij; Igo – grupas “Remix” hītu “Dzeltenās kurpes”, Atis  Ieviņš – labi zināmo grupas “Līvi” dziesmu “Es karājos tavā bizē”, Ingus Pētersons – “Ar mīlestības pinekļiem” no sava zelta repertuāra... Manuprāt, šī ir lieliska, viegla un vasarīga koncertprogramma, kuras krāsainajās un dažādajās dziesmās katrs atradīs kaut ko priekš sevis – gan pārdomām, gan izklaidei un arī līdzi dziedāšanai.”  

Populārais rokdziedātājs Atis Ieviņš teic: “Vasara, daba un mūzika – šie skaistie dzīves mirkļi, ko caurvij mīlestība un labs prāts! Aicinu visus vienoties kopābūšanā šovasar visā Latvijā ar lieliskiem solistiem un Vidzemes kamerorķestri. Ķersim muzikālus mirkļus un glabāsim tos savas sirds kabatā. Tiekamies koncertos!”, bet Agnese Rakovska skatuves kolēģa teikto papildina, atzīstoties, ka viņai ir patiess prieks atkal sastapties šādā sastāvā un visiem kopā apceļot Latviju. “Tas ir viens no mūziķa profesijas labākajiem brīžiem. Tāpēc novēlu visiem klausītājiem kopā ar mums izbaudīt šo koncertu!” 

Koncertprogramma “Vienā elpā” skanēs: 

28.jūlijā plkst.16.00 Kandavas Ozolāju estrādē

9.augustā plkst.19.00 Cēsu pils parka estrādē

10.augustā plkst.19.00 Saulkrastu pludmalē (Rūķīši)

15.augustā plkst.19.00 Limbažu estrādē

24.augustā plkst.19.00 Stopiņu Līgo parka estrādē

12.oktobrī plkst.19.00 Liepājas koncertzālē „Lielais Dzintars”

2.decembrī plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī 

Biļetes uz koncertiem var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies