Jau jūti Valentīndienas tuvumu?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 7. februāris 2011 00:00
984

Lai palīdzētu vieglāk sagatavoties visu mīlētāju dienai, atrast visfeinākās dāvanas un izdomāt skaistāko 14. februāra svinēšanas scenāriju, Sieviešu Klubā sākam rakstu sēriju par un ap Svētā Valentīna dienu. Iesākumā – iesildīšanās!

 

14. februārim ir gan kaismīgi piekritēji, gan vēl dedzīgāki pretinieki. It sevišķi Latvijā, kurā šo svētku svinēšana ir pārņemta no citu valstu svētku datumiem. Kādas ir tavas attiecības ar šiem svētkiem?

 

Šokolāde, ziedi, kartītes un romantika... Nu kādēļ gan pelēkajā ikdienā neieviest vēl vienu iemeslu svētkiem? Vienalga, vai ar savu mīļoto esat tikko tikai iepazinušies un romantikas tāpat ikdienā netrūkst, vai arī dzīvojat kopā jau gadiem, vai pat tad, ja šobrīd esi attiecību statusā brīva sieviete – 14. februāris ir diena, kas liek sajust un arī pašai izstarot mīlestību. Tas galu galā ir svarīgākais – mīlēt, vai ne?

 

Esam sagatavojušas pavisam vienkāršu svētku gatavošanās plānu. Sākam jau šodien!

 

1. Neignorē 14. februāri! Pat tad, ja uzskati, ka šie ir komerciāli svētki, kas radīti tikai, lai patukšotu maciņus, izdomā sev piemērotāko veidu, kā sev tuvajiem parādīt, cik ļoti viņus mīli.

 


2. Pārliecinies, ka tavs mīļotais nav aizmirsis par Valentīndienas tuvošanos. Izstāsti, ka tu ļoti priecātos, ka šo dienu jūs pavadītu kopā tikai divatā un kādā īpašā veidā.

 


3. Jau laikus ieplānojiet, ko darīsiet 14. februāra vakarā. Ja tās ir vakariņas kādā īpašā restorānā, tad jau laikus rezervējiet sev galdiņu. Parūpējies par īpašu vidi. Piemēram, restorānu, kurā skan dzīvā mūzika vai arī izdariet kopā ko pavisam traku – izbrauciet kartinga trasi.

 


4. 14. februāri vari izmantot arī kā dienu, kad pārbaudīt drauga uzticību. Vai viņš saņems kādu SMS vai kartīti no kādas citas? Vai viņš par to tev pateiks? Vari pat izmēģināt triku – nosūti anonīmu vēstulīti savam draugam un paskaties viņa reakciju. Lai vakars nepārvērstos greizsirdības scēnā, anonīmajā vēstulītē iekļauj kaut ko pikantu, kas raksturo tikai tevi. Šādi vakaram piešķirsi īpašu uguntiņu!

 


5. Sagatavo īpašu kartīti savam mīļotajam, kurā atklāj viņam savas jūtas. Teikt – es tevi mīlu – nekad nevar būt par daudz!

 


6. Lai iesētu kāda īpašā cilvēka sirdī greizsirdību, atsūti pati sev anonīmu ziedu pušķi vai nopērc ziedus! To dari arī tad, ja šobrīd esi attiecībās viena. Kurš gan ir teicis, ka pati sev nevari uzdāvināt rozes?

 

 

 

 Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu parasti svini Valentīna dienu? Kādas ir tavas tradīcijas? Un kādi plāni šī gada 14. februārim?

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
meiteens 10. februāris 2011 18:07

Man šķiet, ka tie vairāk pusaudžu svētki...... Bet pieaugušie pāri jebkurā datumā var sev sarīkot mīļus svētkus, iztiekot bez datumiem un mākslīgiem ārpasaules motivētājiem....

plastic 7. februāris 2011 18:35

man atkal 12tajā vārda diena un parasti tieku apsveikta ar vienu dāvanu uz abiem svētkiem.

jana 7. februāris 2011 18:29

Es vairāk jūtu 13 datuma tuvošanos, man dēlam tad dzimšanas diena :)

plastic 7. februāris 2011 13:07

nu tā ir diena, kas atgādina dāvāt kādu īpašu brīdi vai uzmanību viens otram. Es jau arī nekad neesmu īpaši atzīmejusi šo dienu. Bet šogad, kad visas dienas pārpildītas ar mājasdarbiem, bērna auklēšanu un stresiem par komunālajiem maksājumiem. Tā vien ilgojos pēc vismaz viena vakara divvientulības un romantikas, vienalga vai Valentīndienas vakarā vai kādu citu vakaru, bet vajag noorganizēt.

7. februāris 2011 12:40

14. februāri parasti ar savu vīrieti pavadu divvientulībā, mājās, sveču gaismā... Ārpus mājām parasti nosvinam nedaudz ātrāk - pirms 14. datuma. Šogad apmeklēsim "Dīvas Balli" (http://hops.lv/archives/1490)

banderoso 7. februāris 2011 09:58

Šie ir jauki svētki, lai saņemtu dāvanu - savu jau saņēmu, jo manējais brauc uz kalniem un 14. 02. mājās būšu viena.

Noelle 7. februāris 2011 09:55

Man, līdzīgi kā Tavapele tas vairāk aktuāli bija tieši skolas laikā. Tagad kaut kā savādāk tveru šos svētkus... papildus mīļums un mīlestības izrādīšana un apliecināšana, protams, par ļaunu nenāk, vienīgi es labprātāk izvēlētos to darīt, neizmantojot šos tik salkanos (nu jau tā sāk arvien vairāk šķist...) simboliņus - sirsniņas, eņģelīšus, sveces un rožlapiņu vannas. (Es, protams, atvainojos, ja kādam tas viss šķiet romantiski - tas ir jauki :) vienkārši priekš sevis neredzu to kā piemērotu)

7. februāris 2011 09:34

Neesmu pret šiem svētkiem, bet kaut kā vienmēr piemirstas plānot ko īpašu. tāda parasta diena. mēs tādas mīlestības dienas spontāni svinam, kad ir gribēšana, nevis pēc kalendāra. Ā, vienīgi kāzu jubileja. :) tie tādi mazi mīlestības svētki.

heima 7. februāris 2011 09:18

Man patīk šī sirsniņdiena, bet vīrs kaut kā tā diezgan vienaldzīgi noskaņots.! :) Ceru ,ka šogad būs savādāk!

tavapele 7. februāris 2011 09:17

Pusaudžu gados tie likās svētki - apsveikumu kartiņu rakstīšana un saņemšana, uzmanības saņemšana un dāvāšana, joki un mulsums. :)
Tagad viss ir nedaudz savādāk, protams, joprojām patīkami apsveikt mīļoto un tapt apsveiktai, bet laikam īsti šo dienu kā svētkus neuztveru. Toties tas ir labs iemesls pavadīt klusu vakaru kopā ar mīļoto malkojot labu šampānieti. :)

silva9 7. februāris 2011 09:02

Es arī nejūtu 14.februāri kā svētkus ,bet no kāda salda kāruma neatsakos.

pikadilija 7. februāris 2011 08:20

man īpaši ar tie nav svētki, bet protams no mīļotā gaidu kādu Kātu :D :D :D

mazaa raganina 7. februāris 2011 08:11

Nejūtu,man tie ir pilnīgi citi svētki...

kintijasieviesuklubslv 7. februāris 2011 07:29

Sandija, šonedēļ būs vēl arī dāvanu idejas V-dienai, konkursi un vērtīgi speciālistu ieteikumi, tā kā visas kopā šo mīlētāju dienu sagaidīsim daudz ātrāk :)

sandija 7. februāris 2011 00:58

Pateicoties SK jūtu, citādi ne:D