Izsmalcinātā ballītē ar sabiedrībā zināmu viesu klātbūtni prezentē jaunāko Žannas Dubskas grāmatu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 14. decembris 2018 13:17
543

Š.g. 12. decembra vakarā modes un izklaides centrā Rīga Plaza ar izsmalcinātu ballīti un sabiedrībā zināmu viesu klātbūtni tika prezentēta jaunākā Žannas Dubskas grāmata – stila un modes ceļvedis krievu valodā “Taйны рижанки”. Grāmatu rekomendējis iecienītais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs, kurš to raksturojis kā aizraujošu ceļvedi pastaigai pa brīnišķīgo Rīgu, pārpilnu ar stila noslēpumiem un neparasto dzīves mākslas atmosfēru. 

Tas ir krāšņs izdevums, kas iecerēts kā dāvana sievietēm, kas vēlas izskatīties un ģērbties gaumīgi, ar neatkārtojamu Rīgas šiku.” Stāsta autore. “Grāmatas lasītāja noskaidroskāds  ir Rīgas stils, kā rīdziniece izvēlas somiņas, kurpes un aksesuārus, kādas ballītes rīko, kā uzņem viesus un uz kuriem restorāniem dodas, kā ģērbsies, dodoties uz Dzintaru koncertzāli.” Rīgas modes stiliste un guru  Žanna Dubska apkopojusi savu ilggadējo pieredzi un sniedz aizraujoši pasniegtus noderīgus padomus jebkura vecuma un miesasbūves sievietēm.

20181214131521-40312.jpg 

Autore dalās arī ar vairākām noderīgām adresēm Rīgā un Jūrmalā -  kur meklēt stilīgus dizaineru butikus, modīgus restorānus un kafejnīcas, koncertzāles, mājas preču, dizaina un interjera veikalus un pat ziedu tirgotavas. “Taйны рижанки” ir lielisks ceļvedis pārdomāta stila un garderobes izvēlē unizskaidro uzvedības un etiķetes normas visām dzīves situācijām un pat pastāsta par to, kāda gaita un poza ļauj sievietei saglabāt graciozitāti un radīt par sevi vislabāko iespaidu.

Kā pasākuma laikā uzsvēra autore: “Tuvojas mana jubileja - 60. dzimšanas diena, un ir dzimusi arī mana jaunākā grāmata par stilu. Abi šie notikumi man ir svarīgi, tāpēc esmu nolēmusi tos apvienot!” Žanna neslēpa, ka ir brīnišķīgi apaļās jubilejas ietvaros saņemt šādu dāvanu – tieši 30 gadus atpakaļ īsi pirms savas dzimšanas dienas piedzima meitiņa Paula, bet tagad - 30 gadus vēlāk es saņemu šo rozā skaistuli – gluži kā otru meitu!”  Grāmata pieejama izdevniecības  Jumava, J.Rozes un citās lielākajās grāmatnīcās, kā arī vietnēs www.abonesana.lvun www.facebook.com/zannadubskastyle.

Lai apsveiktu autori, pasākumu apmeklēja sabiedrībā zināmas personības kā sabiedrības dāma Mārīte Kola, Modes Muzeja direktore Natālija Baškirova, imidža dizainers un mācību centra «Bogomolov' Image School» dibinātājs Konstantīns Bogomolovs, māksliniece Ieva Bondare, viesnīcas īpašniece Linda Mūrniece, izdevniecības Jumava īpašnieks Juris Visockis,  stilistes Jūlija Zolberga un Vlada Dobrovska, Woman Mix un brunch.lv redaktore Jevgēnija Šafraneka un virkne citu ievērības cienīgu viesu. Par pasākuma centrālo notikumu izvērtās harizmātiskās TV personības un dziedātāja Roberto Meloni uzstāšanās, veltot grāmatas autorei muzikālu veltījumu, un viņam pievienojās virkne atpazīstamu stila ekspertu - Žannas Dubskas kolēģi no TV raidījuma “Gatava pārvērtībām” – modes dizaineris Aleksandrs Pavlovs un šarmantā dzīvesstila bloggere Maija Armaneva, sveicot ar jaunākā izdevuma iznākšanu. Savukārt ekstravagantā māksliniece Elita Patmalniece, kas grāmatā izcelta kā viena no stilīgākajām rīdziniecēm, līdz ar apsveikuma uzruna autorei veltīja arī neparastu dāvanu no savas jaunākās izstādes.  Viens pēc otra viesi sveica Žannu Dubsku ar personīgām uzrunām, ziediem un īpaši veidotām dāvanām un veidoja rindu, lai saņemtu jaunāko grāmatu ar autores personīgu parakstu. 

20181214131459-46057.jpg

Prezentācijas laikā  Žanna Dubska ar sajūsmu slavēja rīdzinieču gaumi un šarmu, ko vienmēr pamana un novērtē Rīgas viesi. “Rīdziniecēm ir sava dzīves garšas izjūta un, lai izskatītos un dzīvotu stilīgi, tiek ievēroti četri zelta pamatlikumi. Individualitāte, labas gaumes demonstrēšana, viegli stūrgalvīga un pievilcīga brīvība un māksla paironizēt par modi un stilu – tie ir galvenie gaumīgas rīdzinieces ieroči.” teica autore, piebilstot, ka šī krāsainā grāmata ir ne tikai ceļvedis ar noderīgām adresēm, bet arī vērtīgu padomu krājums un svarīgas zināšanas, kas nepieciešamas jebkura vecuma sievietēm un meitenēm, kā stilīgi ģērbties un uzkrāsoties, kā izvēlēties aksesuārus un veidot savu vizuālo tēlu, kā pavadīt svētkus, uzņemt viesus un iekārtot savu mājokli. “Rīdzinieces vienmēr ir izcēlušās ar īpašu stila izjūtu, un caur virkni aizraujošu situāciju šajā grāmatā es atklāšu noslēpumus, kā tas tiek panākts!” 

Pasākuma ietvaros viesi ļāvās  nupat atvērtā bārbekjū restorāna Elvis uzkodām, savukārt itāļu zīmols Campari cienāja ar dzirkstošiem kokteiļiem, savukārt grāmatā pieminētā Rīgas stilīgākā ziedu tirgotava “Lakstos” bija parūpējusies par ziedošām dekorācijām. Pasākuma laikā viesi tika aicināti piedalīties interaktīvos konkursos untika lutināti ar vērtīgām dāvanām no modes un izklaides centra Rīga Plaza, kā arī saņēma savā īpašumā grāmatu “Tайны рижанки”.  20181214131708-58918.jpg

Modes un izklaides centrs Rīga Plaza mārketinga vadītāja Urzula Spickus uzsvēra, ka ir pagodinājums uzņemt savās telpās tik ievērojamu notikumu. “Mēs ceram, ka šī grāmata kļūs arī par mūsu pircējas modes un stila lietpratējas rokasgrāmatu. Šāds ceļvedis būs gan lieliska lasāmviela, gan izcila dāvana draudzenei, māsai vai kolēģei Ziemassvētkos.”

Rīga Plaza - viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā nākamgad atzīmēs savu 10 gadu jubileju, kopš ir iecienīts pieturas punkts modes preču un izklaides meklētājiem. Tirdzniecības centrā ir pārstāvēti Eiropā populārākie modes, aksesuāru un skaistumkopšanas zīmoli, tādi kā Peek&Cloppenburg, H&M, Zara, Reserved, Mango, Mohito, Stradivarius, Monton, Sinsay, Douglas Select, Rituals  u.c. Izklaides iespējas piedāvā kinoteātru tīkls Multikino un izklaides centrs visai ģimenei Fantasy Park. Kopš 2018.gada vasaras  Rīga Plaza paplašinājis tirdzniecības centru, 3700 kvadrātmetru platībā izvietojot aptuveni 40 jaunus veikalus un pakalpojumu sniedzējus, tai skaitā ērtas un mūsdienīgas konditorejas un sulu bāri ar atpūtas zonām, jauna koncepta Jānis Roze grāmatnīca, kā arī degvielas uzpildes staciju zīmola "Circle K" mazā formāta veikals.

Fotogrāfs: Juris Zolbergs

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies