Izsludināts Ainara Virgas 55 gadu jubilejas papildkoncerts

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 26. februāris 2019 10:37
265

Pēc pilnībā izpārdotā Ainara Virgas jubilejas koncerta, kas 18.aprīlī notiks Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars”, mūziķis nolēmis izsludināt papildkoncertu, kas turpat “Lielajā Dzintarā” notiks 20.maijā plkst.19.

Koncertā skanēs dziesmas no topošā „LĪVU” jaunā albuma, pie kura ierakstīšanas turpinām darbu, kā arī jau labi zināmas dziesmas no „LĪVU” repertuāra visās iespējamajās aranžijās un salikumos, turklāt skatītāji tiks aicināti gan dungot, gan dziedāt līdzi Nāciet uz koncertu, nenožēlosiet! Jo, kā jau tas piestāv Liepājai, koncertā tiks norauts jumts!” saka mūziķis, piebilstot – iespējams, koncerta beigās kāda dziesma skanēs arī akustiskajā versijā. „ 

Koncertā skanēs arī Ainara jaunākais veikums – himna mīlestībai, kurai par pamatu mūziķis ņēmis Svētajos rakstos atrodamo apustuļa Pāvila vēstuli korintiešiem, kurā kristietības sludinātājs apdziedājis mīlestības spēku un skaistumu. Dziesmas “Mīlestība” ierakstā piedalījusies virkne Latvijas rokmūzikas un populārās mūzikas smagsvaru. 

Mācoties Liepājas mūzikas skolā, AinarsVirga apguva vijoļspēli, bet savas muzikālās karjeras laikā kopš 1980.gada viņš ir muzicējis grupās „Vabolītes”, „Corpus”, „Neptūns”, „Liepājas brāļi”, „Līvi”, „Riga”, „Liepājas brāļi” un „Virga Hard Orchestra”. Jāpiebilst arī, ka mūziķa kontā ir ļoti daudz populāru hītu: „Dzimtā valoda”, „Eglīte”, „Es karājos tavā bizē”, „Dzelzsgriezējs”, „Tikai tā”, „Deviņvīru spēks” u.c. Daudzas no tām skanēs arī Ainara Virgas jubilejas koncertā 20.maijā. Atgādināsim arī, ka 2014. gada aprīlī Ainars Virga laida klajā pirmo solo albumu „Dziesmas par dzīvi un mīlestību”, kas tika atzīts par 2014.gada labāko metāla un roka albumu.   

Biļetes uz Ainara Virgas  papildkoncertu var iegādāties “Biļešu Paradīzē”.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies