Izmato iespēju - uzzini vairāk par e-iespējām!

pece
pece 15. marts 2012 08:50
614

Šā gada 28.martā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija organizē konferenci „E-iespējas iedzīvotājiem”. Tajā aicināts piedalīties ikviens, kam ikdienā nākas saskarties ar valsts un pašvaldību iestādēm un to sniegtajiem pakalpojumiem.


Visas dienas garumā konferences dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar valsts un pašvaldību iestāžu piedāvātajiem e-pakalpojumiem un to ērtākas izmantošanas iespējām, kas atvieglotu sadzīvē nepieciešamās informācijas meklēšanu un saziņu ar iestādēm elektroniskajā vidē, tādējādi ietaupot gan savus finanšu, gan laika resursus.

Pasākuma laikā interesenti varēs uzzināt vairāk par jaunajiem Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Nodarbinātības valsts aģentūras, Valsts zemes dienesta, Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras, Ceļu satiksmes drošības direkcijas un veselības nozares piedāvātajiem e-pakalpojumiem.

Lielākā daļa šo e-pakalpojumu vienuviet apkopoti valsts portālā www.latvija.lv, kas izveidots kā vienots kontaktpunkts valsts un pašvaldību iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem Latvijā. Tajā pieejami ap 2000 dažādu publisko pakalpojumu un to aprakstu.

Tāpat pasākuma dalībnieki varēs iegūt informāciju par savas identitātes nosargāšanu elektroniskajā vidē, jaunās elektroniskās identifikācijas kartes (eID) priekšrocībām un virtuālā e-paraksta iegūšanas un izmantošanas iespējām, kā arī rast atbildes uz citiem interesējošajiem jautājumiem.

Konference notiks no plkst. 10:30 līdz 14:30 Eiropas Savienības mājas 2.stāva konferenču zālē, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Interesentus aicinām pieteikties līdz 21.martam, aizpildot elektronisko pieteikuma veidlapu - šeit.

Plašākai informācijai lūdzam sazināties ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvjiem pa tālruni: 67770196, e-pastu: eprasmes@varam.gov.lv vai sekot līdzi twitter  kontam: @eprasmes.

Konference tiek organizēta e-prasmju nedēļas laikā, kas šogad visā Latvijā norisināsies no 26. līdz 30.martam. Informācija par plānotajiem pasākumiem un to interneta tiešraižu laikiem būs pieejama mājaslapā www.eprasmes.lv. 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Ko tu gribētu uzzināt par e-iespējām?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies