Izdzīvosim mīļākās Ziedoņa un Puškina pasakas kopā ar smilšu animācijas teātri.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 12. februāris 2019 07:09
661

"Latvijas smilšu animācijas teātris" ir jaunrades kolektīvs, kas rada brīnišķīgus smilšu priekšnesumus bērniem un pieaugušajiem. Savas tūres "Lietderīgs brīvlaiks" ietvaros 9. un 16. martā teātris rīkos divus uzvedumus un aicina bērnus un to vecākus uz neaizmirstamu smilšu šovu. Jūs iepazīsieties ar talantīgas mākslinieces Tatjanas Gavrilenko darbiem. Pa tiešo uz skatuves viņa veido pārsteidzošus, aizraujošus sižetus, kas piepilda apkārtni ar labestību un liek noticēt brīnumiem. Animētas gleznas papildina profesionālā aktiera Maksima Busela lasījums. 

Smilšu animācija ir lielisks priekšnesums, kura laikā uz skatuves jauno skatītāju acu priekšā veidojas un "atdzimst" pasaka. Mākslinieka neatkārtojama stila vadītas, gleznas laideni nomaina viena otru, ka no skatuvē notiekošā priekšnesuma nevar novērsties pat ne uz mirkli! Tā ir lieliska iespēja iepazīstināt jauno paaudzi ar klasiku, kas ir pasaules estētiskās uztveršanas veidošanas pamatā, kas attīsta mūzikas un mākslas gaumi. 

20190212070852-52714.jpg

9. martā jūs sagaidīs koncerts un smilšu šovs pēc Puškina darbu motīviem. Šī populārā dzejnieka brīnišķīgas pasakas ir izaudzinājušas jau vairākas paaudzes. Bērniem šī ir iespēja iepazīties ar klasiskajiem darbiem, kas ir pasniegti pavisam neierastā veidā, ar smilšu gleznām. Jaunos skatītājus sagaida pamācošs sižets par zelta zivtiņu, brīnišķīga pasaka par cara meitu un septiņiem varoņiem, un pasākuma dāvana - " Pie zalkšu jūras ozols zaļo".

20190212070907-87105.jpg

16. martā teātra uzstāšanās veltīta "Krāsainajām pasakām", pēc slavenā latviešu rakstnieka Imanta Ziedoņa darba motīviem. Fantastiskie autora stāsti kalpo par brīnumu avotu visa vecuma bērniem.Uzvedumam nav vecuma ierobežojumu, aizraujoša darbība uz skatuves var aizraut pat zīdaini. Mazos skatītājus sagaida interesanti stāsti: pasakas, katrai no kurām ir sava krāsa. Zilā, Dzintarainā, Zaļā... Gleznotājas veiklās rokas brīnumainā tehnikā izveidos neatkārtojamas gleznas no dažādu krāsu smiltīm. 

Trīs iemesli, kāpēc apmeklēt "Latvijas smilšu animācijas teātri":

1) "Dzīvs" animācijas šovs, kura sižetu veido Tatjana Gavrilenko, atzīta smilšu animācijas meistare.

2) Skaņas un lasījuma pavadīšana. Profesionālais aktieris Maksim Busel, no pašām pirmajām priekšnesuma sekundēm aizrauj bērnus ar patīkamu balss tembru un lasīšanas spēļu manieri. Visa darbība notiek klasiskās mūzikas pavadībā.

3) Meistarklase, uzstāšanās beigās bērni varēs paši piedalīties smilšu animāciju veidošanas meistar-klasē.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies