Īpašā izstādē iespējams apskatīt fotoattēlus ar Maestro Raimondu Paulu

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2016. gada 22. janvāris, 20:46:35
Īpašā izstādē iespējams apskatīt fotoattēlus ar Maestro Raimondu Paulu

No 15. janvāra līdz 29. februārim modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” apskatāma unikāla Maestro Raimonda Paula fotoattēlu izstāde. Tajā ir iespējams aplūkot 22 dažādas Maestro fotogrāfijas no bērnības līdz pat mūsdienām.  

Izstāde ir unikāls projekts, kas tapis veiksmīgas sadarbības rezultātā starp mūzikas izdevniecību „MicRec” un modes un izklaides centru „Rīga Plaza”. Izstādei tika atlasīti vairāki fotoattēli, kas liecina par Maestro īpašiem dzīves mirkļiem – Raimonds Pauls pie savām pirmajām klavierēm Iļģuciemā, kopā ar plaši pazīstamiem mūzikas māksliniekiem, kā Margaritu Vilcāni, Aiju Kukuli, Laimu Vaikuli, Allu Pugačovu un citiem, kā arī īpaši fotoattēli no Maestro darba ikdienas. Sākot no š.g.23.janvāra, modes un izklaides centra „Rīga Plaza” informācijas centrā būs iespējams iegādāties dažādus Maestro Raimonda Paula mūzikas diskus par īpaši izdevīgām cenām.

„Vienmēr esmu apbrīnojis Raimonda Paula spēju būt elegantam vienmēr un visūr. Dažādos laikos un apstākļos. Aplūkojot bērnības foto, rodas pārliecība, ka tas ir labas audzināšana rezultāts.  Lai arī viņš pats vienmēr uzsver, ka par viņa garderobi rūpējas viņa kundze Lana, mani nepamet sajūtas, ka šīs manieres un gaumes sajūta ir izkoptas jau agrā bērnībā. Latvijā ir grūti atrast otru tik fotogēnisku cilvēku, kura emociju gradācijas bildēs patiesībā ir daudz plašākas, kā pirmajā brīdī šķiet.  Arī ar drūmu sejas izteiksmi Pauls māk pasmaidīt,“ atzīst „MicRec” repertuāra direktors Guntars Račs.

20160122204628-33450.jpg

„Ar šo izstādi mēs vēlamies ne tikai sveikt Maestro Raimondu Paulu dzimšanas dienā, bet dāvāt arī viņa talanta cienītājiem iespēju ieraudzīt mākslinieku no cita skatu punkta. Tautā tik ļoti cienītais Maestro ir tuvs ikvienam ar savām dziesmām, bet otra puse ir Maestro ikdiena un pagātnes liecības, kas lielai daļai nav zināmas. Šī izstāde ikvienam ļaus iepazīt Mestro īpašo dzīves gājumu, kas ir bijis – radošs un pieredzes bagāts,” uzsver modes un izklaides centra „Rīga Plaza” mārketinga daļas vadītāja Urzula Spickus.

Fotogrāfijas ir tapušas dažādos laikos un apstākļos. Izstādē redzamās bildes ir no Maestro privātā arhīva, kā arī no Latvijas Nacionālā arhīva krājumiem un mūzikas izdevniecības „MicRec” kataloga.

Maestro Raimonds Pauls ir izcilākais latviešu populārās mūzikas autors un pianists. Komponists ir pazīstams ne tikai Latvijā, bet arī tālu aiz tās robežām. Pateicoties viņa unikālajām mūziķa dotībām, viņa darbi skanējuši neskaitāmās valstīs. Paula dziesmas ir iecienītas visu paaudžu klausītāju vidū ne tikai Latvijā, tās skan un joprojām ir iemīļotas Krievijā, Japānā, Somijā, Izraēlā un daudzās austrumu un Eiropas valstīs.