Intars Rešetins: vīrieši pēc savas būtības ir slinkāki

Autors: , 2011. gada 20. jūlijs, 00:00:00
Intars Rešetins: vīrieši pēc savas būtības ir slinkāki

Kādos gadījumos aktietis Intars Rešetins nepievērš lielu uzmanību sievietes apaļumiem vai kārnumam? Kas ir trakākais, ko viņš darījis kādas sievietes dēļ? Lasi ekspress intervijā ar aktieri!

 


Foto no personiskā arhīva

 

 

Kura, tavuprāt, ir romantiskākā satikšanās vieta?


Romantikas izpratne noteikti katram  ir atšķirīga. Vienam tās ir tik ierastas lietas kā jūra, saulriets, saullēkts, citam - vētra, putenis vai darba talka vecmāmiņas ābeļdārzā. Tas, protams, ir skaisti, un tas, ka mēs atšķiramies, mūs padara tik interesantus. Manuprāt, sekundārai vajadzētu būt vietai kā tādai, jo, ja nebūs abu starpā romantiskas jūtas, tad nelīdzēs arī putnu traļļi, rīta saulei zemi skarot. Romantiku mēs spējam iedegt viens otrā galvenais, lai tas, kas notiek starp diviem cilvēkiem ir uz vienotas stīgas, tad ,domāju, ka arī slapjā, pelēkā rudens dienā  mēs spēsim iedegt  romantikas dzirkstis.

 

Cik slaidai ir jābūt sievietei, lai viņa patiktu vīrietim?


Manuprāt, ja vīrietis nemīl sievieti, tās būtību kā tādu, tad, protams, viņš centīsies izvirzīt savas prasības pēc kaut kādiem paša sadomātiem standartiem. Ja starp sievieti un vīrieti ir pareizā "ķīmija", tad slaidums, kārnums vai apaļums spēlē otrā plāna lomu. Ja šī patiesā "ķīmija" nav, tad visdrīzāk attiecību stāsts nav vairākos sējumos aprakstāms.

 

Kas ir trakākais, kas esi darījis sievietes dēļ?


Sievietes dēļ, mēs vīrieši, esam gatavi darīt visneiedomājamākās  lietas, tiesa divos gadījumos 1) "Ja zieds vēl nav noplūkts" un 2) Ja mēs mīļotajā sievietē ieraugām potenciālu, ka tā varētu būt jūsu bērnu māte. Tad griestu un robežu sevis apliecināšanai nav.

 

Kas ir trakākais, ko sieviete darījusi tevis dēļ?


Sievietes, protams, tēviņu dēļ, kā to pierāda pasaules mīlētāju prakse, ir spējīgas uz nesalīdzināmi iespaidīgākām izdarībām, kā to būtu spējīgi veikt vīriešu kārtas pārstāvji. Un tieši tas tā arī tik ļoti pievilcīgu padara šo spēli. Vīrietis pēc būtības ir slinkāks par pretējo dzimumu (gan tīši ,gan neapzināti),tādēļ arī sieviešu cīņa par vīrieti ir bieži vien pamanāmāka.

 

Vai tas ir piedodami, ka sieviete neprot gatavot? Kāpēc?


Jautājums atkal ir par to, kāda loma šai konkrētajai sievietei ir mūsu dzīvē. Īsti neatzīstu tik krasas robežšķirtnes starp sieviešu un vīriešu sadzīves pienākumiem. Mūsdienās daudzas lietas ir mainījušās- vīrieši gatavo, auklē bērnus. Tas ir tikai normāli. Sievietei, manuprāt, ir jābūt pietiekami gudrai un viltīgai, lai  kādu savu trūkumu nomaskētu ar kompensāciju citā jomā un iestātos līdzsvars un harmonija. Galu galā, 21. gadsimtā darbojas ēdienu piegāde mājās!

 

Līva Virse, speciāli www.sieviesuklubs.lv

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kas ir trakākais, ko tu esi darījusi kāda vīrieša dēļ?