Inese Galante un izcili Latvijas mūziķi gatavo Ziemassvētku koncertu Doma baznīcā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 16. oktobris 2018 18:10
485

Ziemassvētku priekšvakarā Ineses Galantes fonds turpina ilggadīgas tradīcijas un gatavo klausītājiem īstu pirmsZiemassvētku dāvanu: 8.decembrī plkst. 19:00Doma baznīcas īpašajā atmosfērā notiks ilgi gaidītais klasiskās un garīgās mūzikas koncerts “Ziemassvētku prelūdija”, kurā piedalīsies spilgti Latvijas mūziķi un Ineses Galantes jaunie talanti. 

Koncertā piedalīsies izcili un klausītāju iemīļoti Latvijas mākslinieki: baroka mūzikas izpildītājs kontrtenors Sergejs Jēgers; pasaulē pazīstamais komponists un ērģelnieks Aivars Kalējs; virtuozais pianists un prestižu starptautisko konkursu laureāts Andrejs Osokins un Jāzepa Mediņa Rīgas pirmās mūzikas skolas zēnu koris diriģenta Romāna Vanaga vadībā. Viesus priecēs arī Latvijas operdziedātāja, publikas mīluledziļi izjustā soprāna īpašniece Inese Galante. Ilggadīgie koncerta apmeklētāji apgalvo, ka tieši ar to viņiem sākas īstie Ziemassvētki.  

“Mēs ar pietāti veidojam projektu “Ziemassvētku prelūdija”, jo laikā pirms gadu mijas svētkiem visiem ir īpaši nepieciešamas sajūtas par brīnumu, prieku, apskaidrību, būšanu kopā ar mīļajiem, bet ar šo koncertu mēs aicinām atbalstīt ģimenes vērtības. Šādu pasākumu ir jāapmeklē visai ģimenei. Bieži vien mūsu koncerti ir pirmie, ko apmeklē jaunie klausītāji. Un ir ļoti patīkami redzēt, kā viņi atgriežas atkal un atkal. Īpaši vēlos pieminēt “Ziemassvētku prelūdijas” norises vietu. Doma baznīca ir Rīgas simbols un viena no tās svarīgākajām vietā. Tā ir arī lielākā viduslaiku katedrāle Baltijā. Koncerta laikā mēs baznīcu izrotājam ar Ziemassvētku gaismiņām, tas ļauj mūsu viesiem pilnībā izjust svētku un brīnumu atmosfēru,” stāsta projekta organizatore operas dīva Inese Galante.

Viens no Ineses Galantes fonda svarīgākajiem mērķiem – atbalsts jaunajiem mūziķiem. Dažādos laikos uzstāšanās uz šī skatuves ir veicinājusi jaunu talantu atpazīstamību, šie mūziķi tagad ir populāri gan Latvijā, gan citās valstīs. Viņu vidū ir Jānis Bombizo - Fedotovs (Latvijas Lielā mūzikas balva nominācijā “Gada jaunais dziedātājs”, 2014), Daumants Liepiņš (3.vieta piektajā starptautiskajā Džeimsa Motrama pianistu konkursā Karaliskajā mūzikas Ziemeļu koledžā, 2016), Aigars Raumanis (1.vieta Latvijas pūtēju orķestru diriģentu konkursā, 2016), Līga Griķe (1. vieta konkursā London Grand Prize Virtuoso, 2016; Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas jaunā mūziķa gada balva, 2016) un citi. Arī šoreiz Ineses Galantes jaunie talanti piedalīsies “Ziemassvētku prelūdijā” kopā ar profesionāliem mūziķiem. Taču ar to muzikālās dāvanas nebeigsies: skatītājus gaida neskaitāmi pārsteigumi, bet svētku neaizmirstamā atmosfēra piepildīs vietu dvēseles ar mieru, ļaus aizmirst skumjas un ikdienas rūpestus. 

Koncerts paredzēts visu vecumu klausītājiem.

Biļetes var iegādāties Bilešu Paradīzetīklā: 

https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/68199

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies