Inese Galante: “Mēs radām svētkus visiem, kam nepieciešams dvēseles siltums.”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. novembris 2019 12:38
114

Sekojot ilggadējai tradīcijai, Ineses Galantes fonds atkal dāvā rīdziniekiem un Latvijas galvaspilsētas viesiem īstus svētkus – īpašu garīgās un klasiskās mūzikas koncertu “Ziemassvētku prelūdija”, kurā piedalīsies populāri Latvijas mūziķi un jaunie talanti. Pasākuma organizatori aicina visus mūzikas cienītājus ne tikai apmeklēt koncertu, kas notiks 14.decembrī Doma baznīcā, bet arī pirms gadu mijas svētkiem dalīties vienam ar otru ar laipnību un dvēseles siltumu.

Ineses Galantes fondam ir ārkārtīgi svarīgi, lai māksla būtu pieejama visiem, tādēļ svarīgi tā darbības punkti ir gan jaunu, talantīgu izpildītāju atbalstīšana un klasiskās mūzikas popularizēšana, gan arī visiem Latvijas iedzīvotājiem pieejami pasākumi. Katru gadu daļa biļešu uz “Ziemassvētku prelūdiju” kā iedvesmojoša dāvana tiek nosūtīta senioriem, kā arī tiem, kuri ļoti vēlas apmeklēt koncertu, taču nevar to atļauties.

“Mums “Ziemassvētku prelūdija” nav ne parasts koncerts, ne arī vienkārši mīļa tradīcija, tas ir veids, kā gada nogalē pateikties mūsu uzticamajiem klausītājiem un sniegt tiem brīnišķīgu iespēju būt kopā ar bērniem, vecākiem, draugiem, partneriem. Mēs vienmēr priecājamies redzot, kā cilvēki pavada laiku kopā ar ģimeni un dalās ar pozitīvām emocijām ar saviem tuviniekiem! Un, protams, ir īpaši patīkami zināt, ka daudziem mūsu koncerts ieskandina Ziemassvētkus,” ar savām domām dalījās operas dīva un fonda vadītāja Inese Galante.

Šogad “Ziemassvētku prelūdijas” programma solās ne tikai priecēt mūzikas cienītājus ar kanoniskām kompozīcijām, bet to papildinās arī pirmatskaņojumi. Pilns vakara repertuārs tiks apstiprināts tuvākajā laikā, taču jau tagad ar pārliecību var teikt, ka tas būs piesātināts, jo uz skatuves kopā ar neatkārtojamo operas dīvu Inesi Galanti būs viņas draugi un kolēģi – mūziķi: kontrtenors Sergejs Jēgers, pianists Andrejs Osokins, komponists un ērģelnieks Aivars Kalējs, kā arī Jāzepa Mediņa mūzikas skolas zēnu koris diriģenta Romāna Vanaga vadībā, kā arī konkursa Ineses Galantes talanti visspilgtākie jaunie izpildītāji.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes tīklā :  https://www.bilesuparadize.lv/ru/events/event/76457

Pasākuma lapa sociālajā tīklā Facebook: https://www.facebook.com/events/902993823406583/

Organizē: Ineses Galantes fonds.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies