Ikgadējā Bridal Brunch laikā tika izklāstītas 2020. gada kāzu organizēšanas aktualitātes

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 11. februāris 2020 12:01
170

Pagājušajā svētdienā, 9. februārī, pašā Vecrīgas centrā, restorānā St. Petrus, notika pasākums Bridal Brunch, kura laikā vadošie kāzu industrijas speciālisti pastāstīja par kāzu svinību organizēšanas tendencēm uz gaidāmo 2020. gada sezonu – par svinību norises vietas izvēli un svētku formātu, dekorāciju, kāzu fotogrāfiju, ielūgumu, gredzenu un kāzu tērpu izvēli.

Šādu pasākumu branča formātā līgavām rīko Wedding & Event Planning by Aija Nagle jau otro gadu pēc kārtas, vienā vietā uzaicinot Latvijas kāzu industrijas vadošos speciālistus, kuri stāsta par jaunākajām tendencēm dažādās kāzu svinību organizēšanas jomās uz gaidāmo sezonu un dalās rekomendācijās ar nākotnes jaunlaulātajiem un visiem interesentiem.
 
Pēc pasākuma organizatores un kāzu salona "6. Septembris" īpašnieces Aijas Nagles teiktā, daudzas līgavas šodien arvien vairāk izvēlas organizēt kāzas patstāvīgi. "Es ceru, ka šis pasākums kļūs par ikgadēju tradīciju un labu palīgu jaunlaulātajiem kāzu gatavošanās sākumā. Mums ir ļoti patīkami, ka atsauksmes par iepriekšējiem pasākumiem bija ļoti pozitīvas. Jāatzīmē, ka Bridal Brunch ir ļoti izsmalcināts pasākums ar kamerisku noskaņu, un nekas līdzīgs Rīgā vēl līdz šim nav noticis."
 
Kāzu mode
 
Viena no galvenajām kāzu modes tendencēm 2020. gadā ir spīdumi. "Mirdzošs" efekts var tikt panākts dažādos veidos: ar pērlīšu, akmentiņu, kristālu vai speciālas uzsmidzināšanas palīdzību. Lai saglabātu līdzsvaru, "mirdzošajai" kleitai ir jābūt ar vienkāršu, elegantu siluetu, bet aksesuāriem jābūt minimālistiskiem un ļoti kārtīgiem. Vēl viena aktuāla tendence – bohēmiskā šika stila kleita. Daudzslāņu svārki, volāni, kas papildināti ar bagātīgiem rokas izšuvumiem, mežģīņu un Swarovski kristāliem, piešķirot tēlam dabīgu un vienlaikus elegantu izskatu.

20200211120046-34675.jpg
 
Kāzu fotogrāfija
 
Pašlaik modē nav iestudējuma kāzu fotogrāfijas, bet īstu emociju notverti mirkļi. Fotogrāfijas šodien tiek apstrādātas vairāk siltos toņos, taču fotogrāfi iesaka tomēr dot priekšroku neitrālākiem toņiem, lai fotogrāfiju aktualitāte paliktu arī pēc 10 gadiem. Fotogrāfi arī norāda, ka pašlaik modē ir fotogrāfijas, kas veidotas tuvplānā - gan cilvēkiem, gan priekšmetiem un detaļām.
 
Kāzu svinību dekorācijas
 
Minimālisms un izsmalcinātība ir kopīga pasaules tendence gan interjera dekorēšanā, gan kāzu svinību noformēšanā. 2020. gads iezīmē balto galdautu atgriešanos, neskatoties uz to, ka pirms dažiem gadiem tie, liekas, pavisam bija attiecināmi uz pagātni. Kāzu dekorācijās ir mazāk aktuāli zaļumi, to nomaina kaltēti ziedi un augi, piemēram, pampu zāle, kviešu vārpas, žāvētas lauku puķes. Par krāsu gammu tendenci tiek norādīta pāreja no aukstajām un pelēkajām nokrāsām uz siltākām.

20200211120111-49563.jpg
 
Kāzu poligrāfija
 
Īstas kāzu svinības joprojām ir neiedomājamas bez izsmalcinātas poligrāfijas - tie ir ielūgumi, pastkartes, kartītes uz galdiem. Modē - nestandarta formas un daudzslāņu materiāli, piemēram, kartītes, kuras tiek novietotas viena uz otras un veido interesantu kompozīciju.
 
Laulības gredzeni
 
Laulības gredzenu dizainā ir minimālisms un piesātināti dzeltena krāsa. Šodien pāri arvien vairāk izvēlas vienkrāsainus gredzenus, jo lakoniskais stils ir vieglāk kombinējams ar citiem rotājumiem. Tāpēc šeit var teikt, ka mode no dažādu metālu gredzeniem aizplūst pagātnē.

20200211120133-68316.jpg
 
Pasākumā uzstājās atzītākie kāzu industrijas speciālisti: Aija Nagle (kāzu tērpu un aksesuāru salons "6. Septembris"), Oksana Solnceva (kāzu poligrāfija), Miks Šēls (Miks Sels Photography), Kristīne Frolova (saderināšanās gredzeni INDIVI), Anna Kalvane (restorāns St. Petrus), Baiba Dreimane (kūrorta viesnīcas Sandals Resorts). Bridal Brunch partneris - Mionetto Prosecco.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies