Ievērtējam restorānu "Neiburgs"

Autors: Linduchy, 2015. gada 24. novembris, 18:58:34
Ievērtējam restorānu "Neiburgs"

Gards un skaisti noformēts ēdiens ir bauda gan acīm, gan garšas kārpiņām, gan vēderam, tāpēc turpinam apmeklēt dažādus Rīgas un ne-Rīgas restorānus gastronomisko baudu meklējumos.

Šodien ceļš mūs aizveda uz Vecrīgas restorānu "Neiburgs" (Jauniela 25/27), kura pusdienu piedāvājums īpaši uzrunāja plašajā Vecrīgas restorānu piedāvājumā. Nobaudījām 2 veida zupas (Kartupeļu-puravu krēmzupu ar kūpinātu lasi un melno sezamu; Dārzeņu zupu ar nūdelēm, cieto sieru un bazilika pesto) un 2 veida desertus (Pavlovu ar citrusu krēmu, šokolādi un dzērvenēm; Šokolādes-ķirbju braunijs ar riekstu saldējumu).

20151124185601-16619.jpg

Laipna un ātra apkalpošana. Ēdiens skaisti noformēts, lieliskas garšu kombinācijas un adekvātas porcijas. Pusdienās apēdot zupu un desertu, apetīte tika apmierināta perfekti, bez smaguma vēderā, bet pietiekami daudz enerģijas dienas otrajam cēlienam.

Šī ir vieta, kuru varu rekomendēt apmeklēt. Jo, atšķirībā no atsevišķiem citiem Vecrīgas restorāniem, "Neiburgs" rūpējas par savu reputāciju un apzinās lielo konkurenci, tāpēc ēdienkarte ir pietiekami augstā līmenī, lai apmierinātu gan necimperlīgus tūristus, gan gastronomiskos baudītājus, gan steidzīgus uzņēmējus.

Cenu līmenis ļoti demokrātisks Vecrīgai - zupas: EUR 3.50, pamatēdieni: EUR 5.50, deserti: EUR 3.00

Pusdienas šajā restorānā noteikti bija viens no manas dienas prieciņiem. Iesaku!

P.S. Bildes atļāvos paņemt no restorāna Facebook vietnes.

https://www.facebook.com/Hotel-Restaurant-Neiburgs-327202065399/photos_stream