Iespējams, romantiskākais restorāns Rīgā

Linduchy
Linduchy 1. janvāris 2019 14:04
1546

Plānojot tikšanos ar draudzenēm, viens no pirmajiem jautājumiem parasti ir - kur dosimies. Lai arī Rīgā netrūkst interesantu restorānu un kafejnīcu, kas sniegtu baudījumu gan acīm, gan vēderam, tomēr, kad pienāk brīdis izvēlēties tikšanās vietu, ir grūti izvēlēties.

Restorāns/kafejnīca Mio atrodas Rīgā, Blaumaņa ielā 15. Neliela un ļoti omulīga vietiņa, kas ir iekārtota ar mīlestību romantiskā stilā. 

20190101134643-30959.jpg

Par vietas vizuālo noformējumu ir parūpējusies restorāna saimniece māksliniece Evita Vilde. Senlaicīgo noskaņu šeit paspilgtina krāšņu ziedu gleznojumi, drapējumi, dekoratīvi spilveni, spoguļi greznos rāmjos, kokgriezumi, kristāla lustras un izsmalcināti trauki. Kopējo interjeru veido dažādi elementi, taču to salikums ir tik harmoniski silts un acij tīkams.

20190101135235-78403.jpg

Restorāna saimnieks šefpavārs Aivis Onzulis cienā viesus ar izmeklētiem, pārdomāti un glīti noformētiem ēdieniem.

20190101134704-41207.jpg

Uzkodā izvēlējos brušetu ar rikotas sieru, mazsālītu lasi, avokado un sarkanajiem ikriem. Brušeta pārsteidza ar gaisīgu tekstūru un debišķīgu garšu - tā burtiski kusa mutē. Siera, avokado un jūras velšu salikums nelika vilties, sniedzot gastronomisku baudījumu garšas kārpiņām. Jāsaka, ka uzkodas izmērs ir diezgan liels. Ja neesi liela ēdāja, vari iztikt bez pamatēdiena un lēnā garā baudīt tikai uzkodu. 

20190101135113-36293.jpg

Un, protams, deserts - bez tā jau nevar iztikt neviena draudzeņu-gardēžu pasēdēšana. Mana izvēle - svaigā avokado siera kūka ar kalē kāpostu un melleņu sorbetu.

Jāsaka atklāti, ka kalē kāposts nav manu iecienītāko produktu sarakstā. Es nekādi nespēju sadraudzēties ar šo lapu kāpostu, taču tas neatturēja mani no interesantas kūkas baudīšanas restorānā Mio. 

Kūkas pamatne ir veidota no sadrupinātiem šokolādes cepumiem. Avokado siera kārtas intensīvi zaļo toni ir nodrošinājis kalē kāposts, taču kāposta piegarša nav intensīva, jo laims šajā garšu buķetē gūst virsroku. Kūkas saldumu patīkami papildina dažādu ogu skābums un melleņu sorbeta vēsums. 

Restorāns/kafejnīca Mio sniedz patiesu baudījumu gan ar vietas noformējumu, gan ar ēdienu, tāpēc noteikti to varu ieteikt kā lielisku vietu randiņam ar vīrieti vai draudzeni, ģimenes svētku svinēšanai vai kāda notikuma atzīmēšanai nelielā kolēģu lokā.

Personāls ir ļoti laipns un atsaucīgs -  ar prieku pacentīsies īstenot katru vēlēšanos savu iespēju robežās.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies