Iespējamā Neiespējamā misija

Linduchy
Linduchy 17. oktobris 2015 00:00
1106

Mission: Impossible - Rogue Nation gaidīju ar zināmām bažām. Iepriekšējā filma bija vienkārši smaga izgāšanās, kas sagādāja pamatīgu vilšanos - nenoslīpēti specefekti, pavirša aktierspēle, ticamības moments nulle.

Pirmie filmas kadri, protams, kārtējo reizi man lika "nočāpstināt" - ticamības moments nulle. Jau taisījos ievilkt ķeksīti, ka arī šī filma būs izgāzusies, bet tad ... Tad   filmā parādījās baudāmāks humors, noslīpētāki specefekti un nedaudz lielāks ticamības moments. Vispār šāda veida filmas ir kā Holivudas oda amerikāņu spiegiem - cik gudri, izturīgi, viltīgi, precīzi utt. Patiesībā tā ir un paliek neiespējamā misija ar nereāliem momentiem. Bet tā ir tikai filma, tieši tā arī jāuztver viss tajā notiekošais.

Neiespējamās misijas komanda jau 5. reizi kino ekrānos glābj pasauli no lielā ļaunuma - ar nemitīgu šaušanu, sprādzienu jūru, tuvcīņām un pakaļdzīšanos. Pārsteidz ar  jaunākajām un fantastiskākajām spiegu tehnoloģijām. Neaizmirst iepīt visā notiekošajā seksīgu spiedzi (ak, meitenes, kādas kurpes filmā - ņammmmiiiiii). Spriedze un nepatikšanas.

Rezumē - filma tā tīri neko. Protams, nav nekāds augstākā kino šedevrs, bet kā piektdienas vakara skatāmgabals tīri pieņemama. 

Režisors: Christopher McQuarrie

Lomās: Tom CruiseRebecca FergusonJeremy Renner

Attēls: www.comingsoon.net

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 17. oktobris 2015 20:02 VIT@

labs atpūtas gabals - piekrītu 100% (Y) :)

Ciao 17. oktobris 2015 08:57

Hmmm man patika gan šī gan citas.. fakts ir tāds ka neviena no viņām nesniedz ticamības momentu lol.. manuprāt vienkārši labs atpūtas gabals ☺