Iespēja apmeklēt Dabas muzeju bez maksas!

pece
pece 28. decembris 2011 10:00
727

28., 29. un 30. decembrī Latvijas Dabas muzejs piedāvā visiem interesentiem bez maksas apmeklēt muzeja pastāvīgās ekspozīcijas.

 

Akcija ir svētku dāvana muzeja apmeklētājiem. Jo īpaši gaidīsim skolēnus, piedāvājot lielisku brīvlaika pavadīšanas veidu – iespēju piedalīties trasītē „Ziemas vēstules”, kurā varēs iepazīt muzeja ekspozīcijas, pildot uzdevumu grāmatiņu.

 

Uzmanības vērta ir jaunizveidotā Zooloģijas ekspozīcijas daļa „Latvijas savvaļas dzīvnieku ragi”. Tajā var apskatīt triju Latvijas briežu dzimtas sugu tēviņu – aļņu, staltbriežu un stirnu – ragus, uzzināt par ragu augšanu, nobriešanu un nomešanu. Apmeklētāji bez maksas varēs apskatīt arī pārējās muzeja pastāvīgās ekspozīcijas.

 

Plānojot muzeja apmeklējumu, lūgums ņemt vērā izmaiņas Dabas muzeja darba laikā: 28. un 29. decembrī plkst. 10:00 – 17:00; 30. decembrī plkst. 10:00 – 16:00.

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kad tu pēdējo reizi biji Latvijas Dabas muzejā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Sieviešuklubs.lv 29. decembris 2011 10:02

Godīgi sakot, sen neesmu tur bijusi! Atceros, ka skolas laikā kopā ar vecākiem apmeklēju sniegpārsliņu izstādi - tā bija ļoti skaista un interesanta! :)