Ieskats tiesas sēdē

Autors: Ardlem, 2016. gada 1. aprīlis, 12:38:33
Ieskats tiesas sēdē

Viktorija Pelēkā, 23 gadi veca

Dzimusi Madridē. Viena gada vecumā, kopā ar vecākiem – Salvadoru Pelēko un Dalailu Pelēko – pārcēlusies uz Rīgu.

Pabeigusi Jana Rozentāla mākslas skolu un Latvijas konservatorijā režisoru kursu. 

Strādā Rīgas Domē par apkārtējās vides ainavas plānošanas arhitekti.

 

Apsūdzība – grafiti zīmēšana stacijas tunelī.

 20160401123109-73507.jpg

Augsti godājamie tiesneši!, ir noticis nepiedodams huligānisma gadījums – Viktorija, šī pēc skata jaukā nevainīgā meitene, kurai vēl visa dzīve ir priekšā,  ir veikusi  apkārtējās vides piesārņošanas aktu ar apšaubāmas kvalitātes smērējumiem, savādāk šos viņas grafiti zīmējumus Rīgas tunelī  nosaukt nav iespējams. Vai Viktorija, ņemot rokās krāsu baloniņus, bija iedomājusies par savu tēvu Salvadoru un to, kā apkauno viņa vārdu? Tagad visa pasaule smiesies par cienījamo Salvadora Pelēkā kungu, kura meita nav godā turējusi ne vietu, kurā ir piedzimusi – Madridi, atceramies, ka Madridē Sanfernando mākslas akadēmijā mācījās izcilais spāņu gleznotājs Salvadors Dalī, ne savu dzimtu, kuras locekļi nes tik godājamo Pelēko uzvārdu. Vai Viktorija cerēja gūt jaunas uzvaras gleznošanas mākslā un pārspēt cienījamo Dalī kungu? Kā lai cilvēkiem acīs tagad skatās Viktorijas mamma Dalaila Pelēkā, godājamā mākslas kritiķe un mākslas galerijas īpašniece Parīzē, Pablo Pikaso pilsētā?

Mēs varam tikai minēt šīs jaunās, tomēr jau tik samaitātās meitenes motīvus, kad viņas rokās nokļuva krāsu baloniņi un viņa uzpūta pirmo krāsu traipu uz tuneļa sniegbaltās sienas,  tādā veidā nodarot milzīgu kaitējumu visu to cilvēku estētiskajām jūtām, kuri izmanto tuneli kā pārvietošanās telpu.  Vēl nepiedodamāks viņas noziegums ir tāpēc, ka Viktorija ir Rīgas Domes apkārtējās vides ainavas plānošanas arhitekte, tātad, cilvēks, kuram būtu jārāda priekšzīme, nevis jānodarbojas ar apkārtējās vides piesārņošanu.

20160401123247-87642.jpg

Atceramies, ka pagājušo gadu šī jaunā noziedzniece izstrādāja scenāriju un organizēja grafiti dienas mūsu brīnišķīgajā pilsētā, saaicinot tajā grafiti māksliniekus no visas Eiropas un ļaujot viņiem apķēpāt Rīgas pilsētas burvīgo namu sienas, žogus un citas vietas.

20160401123313-73198.jpg 20160401123339-31574.jpg

 Ar šo savu nepiedodamo rīcību Viktorija ir parādījusi pārējiem Rīgas iedzīvotājiem, ka pilsētā katrs var darīt ko vien iedomājas un nekas par to nebūs. Neskatoties uz savu jauno vecumu un nevainīgā paskata sejiņu, Viktorija ir noziedzniece un ir pelnījusi augstāko soda mēru par apkārtējās vides piesārņošanu un godīgo pilsoņu estētisko jūtu aizskaršanu. 

 

p.s. raksts ir tapis 1.aprīļa - joku dienas - ietvaros. april, april! 

Konkurss: Izjoko Sieviešu Klubu!