Iesaku labu seriālu!

Autors: hiperkeri, 2012. gada 5. jūlijs, 11:00:00
Iesaku labu seriālu!

Tieši nupat noskatījos visas pieejamās sērijas nesen atklātajam seriālam - The Cougar Town! Tiešām, no sirds iesaku - pati, skatoties šo seriālu - trīs sezonas, kopā apmēram 60 sērijas, dabūju gan izsmieties līdz asarām, un arī kādu laimes asariņu dabūju notecināt, jo - tik LABU seriālu es sen nebiju skatījusies - kopš Sekss un Lielpilsēta, kas būtu adresēts tieši sievietēm.

Galvenā varone - Kortnija Koksa (Courtney Cox) - ir 40 gadus jauna (jā, izskatās fantastiska savos 40mit!:)), jautra, mazliet traka māte savam +/- 20 gadus vecajam dēlam. Viņai ir divas fantastiskas draudzenes, viena ļauna (visādos izteicienos, bet sirdī labs cilvēks. Ir mīlošs latino vīrs un arī bērns, kurš solās izaugt par īstu ļaunuma iemiesojumu.

Man bail, ka tā nesanāk arī ar mani, tāpēc es skatos un mācos, kā ar tiem tikt galā :D:D:D Jautrā formā:) ), viena blonda un seksīga - tēlota mazliet naiva, bet sirsnīga un patiesa. Ap apvārsni ir vēl galvenās varones vīrs un seksīgais kaimiņš.. .hmmm;)

Galvenās lietas notiek tieši viņas mājā, pie neskaitāmām sarkanvīna glāzēm.

Tā kā viena sērija iet 20 minūtes, tad iesaku šo seriālu ieviest jebkuras mājsaimnieces ikdienas rutīnā:) Ļoti atsvaidzina dienu!:)

Es skatījos šo seriālu angļu valodā, neesmu meklējusi pēc krievu valodas. Bet tām, kurām tā varētu būt robeža - būtu pēdējais laiks mācīties angļu valodu, jo šis ir tiešām labs atspēriens, lai sevi `iekustinātu` - tas tak ir jāredz!:)

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kurš ir labākais seriāls, kuru pēdējā laikā esi noskatījusies Tu?