Iesaku labu seriālu!

hiperkeri
hiperkeri 5. jūlijs 2012 11:00
899

Tieši nupat noskatījos visas pieejamās sērijas nesen atklātajam seriālam - The Cougar Town! Tiešām, no sirds iesaku - pati, skatoties šo seriālu - trīs sezonas, kopā apmēram 60 sērijas, dabūju gan izsmieties līdz asarām, un arī kādu laimes asariņu dabūju notecināt, jo - tik LABU seriālu es sen nebiju skatījusies - kopš Sekss un Lielpilsēta, kas būtu adresēts tieši sievietēm.

Galvenā varone - Kortnija Koksa (Courtney Cox) - ir 40 gadus jauna (jā, izskatās fantastiska savos 40mit!:)), jautra, mazliet traka māte savam +/- 20 gadus vecajam dēlam. Viņai ir divas fantastiskas draudzenes, viena ļauna (visādos izteicienos, bet sirdī labs cilvēks. Ir mīlošs latino vīrs un arī bērns, kurš solās izaugt par īstu ļaunuma iemiesojumu.

Man bail, ka tā nesanāk arī ar mani, tāpēc es skatos un mācos, kā ar tiem tikt galā :D:D:D Jautrā formā:) ), viena blonda un seksīga - tēlota mazliet naiva, bet sirsnīga un patiesa. Ap apvārsni ir vēl galvenās varones vīrs un seksīgais kaimiņš.. .hmmm;)

Galvenās lietas notiek tieši viņas mājā, pie neskaitāmām sarkanvīna glāzēm.

Tā kā viena sērija iet 20 minūtes, tad iesaku šo seriālu ieviest jebkuras mājsaimnieces ikdienas rutīnā:) Ļoti atsvaidzina dienu!:)

Es skatījos šo seriālu angļu valodā, neesmu meklējusi pēc krievu valodas. Bet tām, kurām tā varētu būt robeža - būtu pēdējais laiks mācīties angļu valodu, jo šis ir tiešām labs atspēriens, lai sevi `iekustinātu` - tas tak ir jāredz!:)

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kurš ir labākais seriāls, kuru pēdējā laikā esi noskatījusies Tu? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 5. jūlijs 2012 21:47

Šobrīd man neviena super aizraujošs seriāls nav. Nedaudz paskatos Mīlas viesuli. Nav vērts katru sēriju skatīties. Nedaudz paskatos, līdz jau pienāk pārāk liela gumijas vilkšana kādās intrigās vai citās tēmās, tad pārtraucu uz kādu laiku sekot.
Reti kad internetā skatos seriālus.

hiperkeri 5. jūlijs 2012 15:20

ak jēēēēl,paldies par labojumu! Jā,taisnība!!!!!

kimbra 5. jūlijs 2012 14:57

Labojums- "...Ap apvārsni ir vēl galvenās varones BIJUŠAIS vīrs ...."
Un, jā- es arī šo seriālu nesen noskatījos vienā rāvienā visas pieejamās sērijas:)

pikadilija 5. jūlijs 2012 14:42

es vienā vilcienā noskatijos to Zakritaja shkola, sākumā riktīgi aizrāva, bet beigās jau skatīšanās pēc skatijos, jo saku jau teikt ka parak neticami un visadiem sikumiem piesieties, bet taa pat man patika :)

hiperkeri 5. jūlijs 2012 12:54

oo,paldies par info!:)

Cerīte 5. jūlijs 2012 12:33

Labs seriāls,skatoties Lattelecom var mainīt valodu uz krievu vai skatīties ar latviešu subtitriem.

VIT@ 5. jūlijs 2012 12:02

šis seriāls jau sen atklāts, ļoti labs, lai gan trešā sezona, jau man vairs nelikās waw.. toties varu ieteikt , domāju, ka ļoti patiks 2broke girls.. ļoti labs.

hiperkeri 5. jūlijs 2012 11:52

Skaidrs,ko es skatīšos nākamo:D PALDIES!!!!

leksija 5. jūlijs 2012 11:04

Man jaunatklājums ir "Good Cristian Bells". Sekss un Lielpilsēta autoru jaunākais veikums! Patiešām labs:)