Iemesli un secinājumi- turpinājums

nosiguldas
nosiguldas 9. oktobris 2013 10:39
1134

Tā nu kasot pakausi sāku meklēt iemeslus manai neveiksmei. Sevis attaisnošanai izlasīju, ka vecumā pēc 40 ir ļoti grūti samazināt svaru, it sevisšķi, ja tas skar noteiktas zonas. 

It kā neesmu bezrakstura cilvēks un ja ko ieņemu galvā spītīgi eju uz mērķi, bet te nekas nesanāk. Iespējams pa strauju uzsāku un pārāk ātri gaidīju rezultātu. Saprotot, ka esmu tikai cilvēks un ir kādas komforta zonas, kas manai sirdij ir ļoti tuvas, piegāju pie risinājumiem konstruktīvi.

Ko es noteikti varu:

Dzert ūdeni, ēst daudz lēnāk un ar baudu, samazināt porcijas uz pusi, neuztvert šo problēmu kā pasaules galu.

Ko es izdarīju.

Iemācījos dzert ūdeni, sākumā ar citronu, tagad jau labprāt to dzeru bez.

Piespiežu sevi pie galda uzturēties nevis 5. minūtes, bet vismaz 10. 

Iegādājos veļu, kas stingri pieguļ pie vēdera daļas ( tas liek darba vietā sēdēt taisnu muguru un automātiski saveljk vēdera muskuļus) līdz ar ko mežģīnes tika noguldītas plauktā.

No rīta obligāti katru dienu ēdu biezputru ( to nav grūti izdarīt, jo kafeinīcā tā maksā 40. santīmus un ir pieejama katru rītu).

Esmu atradusi labu uzkodas kokteili tā kā dabiskā skopuma dēļ neēdu pusdienas. Mums kafeinīcā pacēla cenas, "godīgie eiro ieviesēji". Lēnā garā šo kokteili noēdot patiesi ēst negribās līdz vakaram.

Sagriezta puse ābola, sauja vīnogas un 50.gr. zilā siera, kas arī sagriezts mazos gabaliņos.

Kafiju dzeru 2.reizes dienā ar 2. gabaliņiem melnās šokolādes, tā kā tā ir rūgta, pēc tam neko saldu vienkārši negribās, jo ja godīgi šķebina skatoties uz saldumiem.

Fiziskā aktivitātes gan paliek nemainīgas , savus divus km dienā nostaigāju. Tāpat brīvdienas pavadu dārzā, tā kā arī tur aktivitāšu pietiek.

Ko es nedaru

Nekāpju uz svariem ( lai nebojātu sev garastāvokli)

Nevaru atteikties no vēlajām vakariņām, jo mājās esmu patiesi vēlu.

LAI KĀ ARĪ NO NEVEIKSMĪGAS PIEREDZES VAR ATRAST NODERĪGAS LIETAS, KO ARĪ ESMU IZDARĪJUSI.

 

Blogu konkurss : Tievējam veselīgi

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 10. oktobris 2013 11:17

:)

Kerstyna 10. oktobris 2013 09:07

Par sadaļu - Ko es nedaru (Y)