Ielīgošanas pasākumi tirdzniecības parkā “Alfa”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. jūnijs 2016 16:24
1463

Brīvdienās, 18. un 19. jūnijā no plkst.12.00 līdz 17.00 tirdzniecības parkā “Alfa” notiks vairāki Līgo svētku ieskandināšanas pasākumi, kuros apmeklētājiem būs iespēja piedalīties praktiskās un radošās meistardarbnīcās, saposties svētkiem, kā arī izmēģināt savus spēkus Slackline lenšu trasē.

“Vasaras saulgrieži ir pilnbrieda laiks, kad gaisma svin uzvaru pār tumsu – ir gada garākā diena un īsākā nakts. Līgo vakars un Jāņu diena ir tradīcijām bagāts laiks, arī gatavošanās svētkiem latviešiem ir maģisks brīdis. Aicinu visus līgotājus Alfā piedzīvot daļu maģijas un gatavošanos Vasaras saulgriežiem, gan iesaistoties tradīcijām bagātās aktivitātēs, gan dižojoties savā spēkā,” par plānotajām Līgo aktivitātēm stāsta tirdzniecības parka “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Tirdzniecības parka “Alfa” 1.stāvā pie Informācijas centra 18. un 19. jūnijā apmeklētājus priecēs Jāņu ielīgošanas aktivitātes un būs iespēja izmēģināt savus spēkus neparastā sporta aktivitātē – Slackline lenšu trasē. Radošajās darbnīcās ikvienam būs iespēja apgūt vainagu pīšanas tehnikas, gatavot lina rotas un paša rokām izgatavot saulgriežu ugunskura iekurus.

Ikviens t/p Alfa apmeklētājs arī varēs saposties Līgo svētkiem – matos uzburt svētkiem atbilstošu matu sakārtojumu no bizēm, kā arī uz ķermeņa izveidot greznu zelta vai sudraba tetovējumu.

Jāņa tēvs rūpēsies par īstu svētku gaisotni, kā arī iepazīstinās ar īsteniem Līgo ticējumiem un Jāņu paražām.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies