Iekodies šokolādes Robertā Patisonā!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. aprīlis 2010 00:00
959

Nejauši uzdūros vienai ziņai, kas mani pilnībā šokēja un pat uz brīdi laupīja runas spējas. Nu ko tik neizdomā... Man, protams, pirmā doma bija - kam tas viss vajadzīgs, bet mēs jau esam tik dažādi, un ja jau kāds jūtas piepildītāks, darot to, ko patiesi vēlas... lai jau tiek viņam tas prieks. Citi var tikai pabrīnīties :D

{smallpic:1}

Tātad:

Tik daudzu jaunkundžu (un ne tikai) dievināto vampīra lomas atveidotāju Robertu Patisonu nu var arī notiesāt ar gardu muti! Pēc nominācijas - Holivudas garšīgākais aktieris (Hollywood's tastiest actor), konditore Prudence Staite divas nedēļas pavadīja, lai no 18kg beļģu šokolādes izveidotu aktiera krūšutēlu.

 

Šī topa otrajā vietā palika Džonijs Deps, trešājā - Dženifera Anistone, ceturtajā - Džordžs Klūnijs (es noteikti labāk apēstu šokolādi, kas izskatās pēc viņa :D), un piektajā vietā atstājot Bredu Pitu, kas taču tik ilgi bijis Holivudas seksīgākais aktieris! 

 

Līdz šim vampīra fani nēsājši krekliņus un bļāvuši "IEKOD MAN, IEKOD MAN" (BITE ME), bet nu ir gatavi iekosties savā elkā paši, jau interesējoties, par cik šo šokolādi varēt nopirkt. 

 

Vai Jums tiešām liekas, ka šī šokolāde izskatās līdzīga aktierim??  Bet faniem jau pietiek ar domu, ka IR. 

 

Avots: www.telegraph.co.uk

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
gazele 5. aprīlis 2010 16:28

Pilnīgi garām. Es intereses pēc noskatījos tās vampīrpuikas filmas,vienīgo līdzību saskatu frizūrā. Tas, kas viņam ir ļoti savdabīgs-acis, šokolādes figūrā to specifisko skatienu nesaskatu, tāpat vaigu kaulus.Un uzacis arī .:D