Iedvesmojies atpūtai un iegādājies ceļojumus “Balttour 2020”!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 30. janvāris 2020 10:57
197

No 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalā notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kursezonas jaunumus, populārākās ceļošanas iespējas, īpašos piedāvājumus un izdevīgus pirkumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai piedāvās vairāk nekā 860 tūrisma uzņēmumu! 

“Izstāde “Balttour” ir aizraujošs piedzīvojums! Apmeklētāji izstādē varēs sajust dažādu kultūru, tostarp austrumu, dažādību, jo dalībai “Balttour 2020” pieteikušies dalībnieki no Krievijas, Uzbekistānas, Armēnijas un Gruzijas. Turklāt tik liela Gruzijas ekspozīcija Ķīpsalā vēl nebūs redzēta! Savukārt eksotiskāku atmosfēru uzburs dalībnieki no Kubas, Indonēzijas un Seišelu salām. Nāciet un piedzīvojiet!” aicina “Balttour” projekta vadītājs Dainis Bricis. 

Ceļo uz tuvām un tālām zemēm

Slēpošana Alpos, pavasara brīvlaiks Ēģiptē, vasaras ceļojums uz Keniju, romantiskās rudens brīvdienas Parīzē un vēl… –izvēlies un iegādājies sev piemērotāko ceļojumu Ķīpsalā! Tieši “Balttour 2020” vienviet varēsi satikt vadošos tūroperatorus “Tez Tour”, “Novatours”, “TUI” un “Alida Tours”, kā arī tūrisma aģentūras “Estravel”, “Jēkaba ceļojumi”, “Latvia Tours”, “365 brīvdienas”, “Begonija” un daudzas citas, kas priecēs ar īpaši izdevīgiem ceļazīmju, tūru, naktsmītņu un ceļojumu piedāvājumiem uz galamērķiem kādā no teju 200 valstīm.

Iepazīsti Baltijas valstis no jauna

Kas jauns Igaunijā un Lietuvā? Par aktualitātēm latviešu iecienītajās kaimiņzemēs stāstīs pārstāvji no Tartu, Sāremā, Druskininkiem, Birštonas, Biržiem, Panevēžas un citām pilsētām, muzejiem, atpūtas centriem! Ceļotāji varēs uzzināt par aktualitātēm Veselības aprūpes muzejā, Jūras muzejā, Vēstures muzejā, Enerģijas atklājumu centrā un citur, bet laiskas atpūtas cienītājus ar vilinošiem piedāvājumiem uzrunās “SPA Tours”, “Saaremaa SPA Hotels”, “Johan SPA Hotel”, “Tervise Paradiis SPA Hotel & Water Park”, Verskas sanatorija, Egles sanatorija un citi.

Atklāj Latvijas tūrisma jaunākās pērles

Latvijā ir daudz lielisku tūrisma objektu – pārliecinies “Balttour 2020”! Izstādē pašmāju tūrisma jaunumus prezentēs dalībnieki no visiem Latvijas reģioniem – Alūksnes, Dundagas, Jūrmalas, Rēzeknes, Siguldas, Kokneses un daudzām citām pilsētām! Apmeklētāji varēs uzzināt par jaunām iespējām izbaudīt mieru un klusumu Latvijas izcilajā dabā, aktīvās atpūtas iespējām, kā arī kulinārajiem un gastronomiskajiem piedzīvojumiem reģionos, kultūras un izklaides pasākumiem, pastaigu takām, pilīm, skatu torņiem un daudz ko citu. Nāc un atklāj Latviju no jauna!  

Sajūti novadu garšu

Trīs izstādes dienās katrs varēs ne tikai iepazīt Latvijas novadu un pasaules valstu tūrisma piedāvājumu, bet arī izbaudīt pašmāju gastronomiskos labumus un kulināros jaunumus! “Balttour 2020” darbosies tradicionālais mājražotāju un amatnieku gadatirgus, kur varēs nogaršot un nopirkt dažādu reģionu gardumus un kārumus, kā arī latviska dizaina māla traukus, ikdienā noderīgus izstrādājumus no koka, pītos grozus, sudraba rotaslietas un citus darinājumus. Izbaudi novadu viesmīlību, palutini garšas kārpiņas un latvisko savu ikdienu! 

“Balttour” forums profesionāļiem 

Izstādes ievadpasākums – “Balttour” biznesa forums – norisināsies 2020. gada 29. janvārī “People Work” telpās. Forums būs īpaši noderīgs tūrisma dzīves organizētājiem, tūrisma produktu veidotājiem un pakalpojumu nodrošinātājiem reģionos, Latvijas tūrisma aģentūru profesionāļiem un citiem saistīto nozaru speciālistiem. Šogad foruma dalībnieki diskutēs, kā efektīvāk digitāli uzrunāt bērnus un pusaudžus par tūrisma iespējām, vai un kā sadarboties ar Latvijas influenceriem, kā ikdienā efektīvi lietot jaunās digitālās iespējas tūrisma produktu popularitātes vadībai un citām aktualitātēm. Citu valstu kultūras kolorītu forumam piešķirs “airBaltic” 2020. gada visjaunāko lidojumu galamērķu pārstāvji, prezentējot tūrisma jaunumus un iespējas savās valstīs.

Vairāk informācijas – mājaslapā:www.balttour.lv/forum. 

Izstādi-gadatirgu “Balttour” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. 

Biļešu cenas:

Ieejas biļete – 6 EUR

Skolēniem, pensionāriem, invalīdiem (uzrādot apliecību) – 4 EUR

Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 1 bērns vai 1 pieaugušais un 2 bērni) – 12 EUR, vairāk bērnu – 2 EUR par katru

Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas!

Autostāvvieta – 5 EUR

Nestāvi rindā, pērc biļeti internetā: www.bezrindas.lv/lv/balttour-2020/7505/

Ja vēlies izstādi apmeklēt neierobežotu reižu skaitu, ir pieejamas PRO biļetes, kas garantē ieeju gan profesionāļu laikā (31. janvārī 10.00–13.00), gan pārējā darbalaikā visās trīs izstādes dienās. PRO biļetes cena – 15 EUR.  

PRO biļetes var iegādāties šeit: www.bezrindas.lv/lv/balttour-2020-pro/7507/ 

Darbalaiks:

31. janvārī 10.00–13.00 (Profesionāļu laiks)

31. janvārī 13.00–18.00

1. februārī 10.00–18.00

2. februārī 10.00–17.00

Seko līdzi jaunumiem: www.balttour.lv un www.facebook.com/balttour

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā