Idejas Valentīna dienas dāvanām VIŅAI

jana
jana 8. februāris 2011 10:30
1036

Pieļauju domu, ka Sieviešu Klubu lasa ne tikai daiļais dzimums, bet arī vīrieši. Kas viņus uz to pamudināja, lai paliek noslēpums. Tādēļ šis rakstiņš ir ne tikai tev sievišķā, bet arī jums - vīriešiem. Esam apkopojuši idejas, ko dāvināt Valentīna dienā VIŅAI.

 


Mīļa ideja Valentīna dienas vakaram

 

 

Gribētām un ne tik ļoti, taču dāvanām. Tās nāk no sirds un tieši 14. februārī tās, mums sievietēm, nozīmē visvairāk. Tās izrāda mums tavu mīlestību un to, ka tu atceries...

 

Tā ir diena, kad tu vari izrādīt savas emocijas un brīvi atzīties Mīlestībā. Tā ir diena, kad tu vari izrādīt savu pieķeršanos ar dažādām radošām un ne tik ļoti, tomēr savām idejām.

 

Diemžēl ir vīrieši, kas mīl, taču dāvanu izvēlē nav spēcīgi. Tā gadās, tici man, vīrieši tādi ir un viss. Tādēļ šis raksts un sekojošie komentāri ir domāti mums, raksti visu, ko vēlies un iespējams tieši viņš to pamanīs. Ja ne, mēs taču varam pateikt tieši! Es vēlos....!

 

Ko vēlas sievietes?!


Dominējošo pirmo vietu ieņem jauna (ieteicams dizainera veidotā) somiņa, vai arī cits, ne mazāk vērtīgs un skaists aksesuārs.


MANS IETEIKUMS: Ne mazāk glītas un košas somiņas var atrast vietējos accessorize veikalos. Ja sieviete izvēlas klasisko stilu, apmeklē viņas iecienītākos apģērba veikalus, jo arī tajos tiek pārdotas somiņas!

 

Gredzeni un auskari, bet ne lēti un vienkārši. Ja nevēlies neko dārgu, meklē oriģinālu. Parasti sievietēm patīk rotaslietas, vēl jo labāk, ja tā būs no zināma veikala un gaumīgā kastītē.


MANS IETEIKUMS: ja neesi pārliecināts, nepērc neko pārāk dārgu, pretējā gadījumā viņa var sajusties neērti, (lai gan šajā jautājumā garantijas nav). Ne mazāk saistošas un neparastas rotaslietas var atrast vietējo rotkaļu piedāvājumā (meklē attiecīgās mājas lapas). Vēlies ko zināmāku? Apmeklē vietējos rotaslietu veikalus un NEEJ garām lētu aksesuāru veikaliem! Tajos itin bieži var atrast tiešām pievilcīgas lietiņas, turklāt neparasti lētas (par ko viņai nav jāzina).

 

Ja vēlies pirkt auskarus, tad esi vērīgs! Rūpīgi noskaidro viņas gaumi, pretējā gadījumā, pastāv vilšanās varbūtība. Iesaku paņem uz veikalu līdzi viņas iemīļotākos auskarus un palūgt pārdevējam, lai piedāvā tev ko līdzīgu, taču ar „odziņu” (akmeni, vai dārgmetālu). Starp citu, dimanti ir sievietes draugi ne tikai dziesmas vārdos!

 

Šokolādes un ziedi. Klasika un pārāk tradicionāli, es tev ieteiktu izdomāt ko interesantāku.... Taču, ja šokolāde ir tas, kā tu jūties, tad saprotu - tu viņu mīli tik saldkaisli, ka citas dāvanas ir liekas.


MANS IETEIKUMS: Izvēlies ko neparastu, skaisti iesaiņotu un neikdienišķu! Emīla Gustava šokolāde un paša izdoma tev piedāvā neskaitāmas variācijas. Tu vari pasūtīt tieši viņai radītu šokolādi!

 

Romantisks SPA komplekts vai procedūra SPA salonā. Pie mums šī tendence tikai ienāk, taču citviet pasaulē tā ir viena no pieprasītākajām Valentīna dienas dāvanām!


MANS IETEIKUMS: vēlies sagādāt viņai baudu mājās? Apgūsti relaksējošas masāžas pamatus un iegādājies aromātiskās eļļas, viņa to pratīs novērtēt! Vēlies ko nopietnāku? Apskati lielāko skaistumkopšanas salonu un SPA kompleksu piedāvājumu, jo tieši tagad daudzos ir atlaides.

 

Smaržas un tualetes ūdens. Arī klasika, diemžēl izvēle pieļauj zināmas kļūdas iespējas. Tu pazīsti viņas gaumi un līdz šim smaržu iegāde nav bijusi kļūdaina? Tad pērc droši, taču izvēlies jaunākos aromātus.


MANS IETEIKUMS: iegādājoties dārgas smaržas sarunā veikalā, ka tev būs iespēja tās apmainīt. Tas ir tādam gadījumam, ja izredzētajai šī smarža nepatiks. Tu taču vēlies, lai viņa tās lietotu?

 

Starp citu, neiespringsti uz Chanel Nr.5, jo ne visām sievietēm tā patīk.

 

Dāvanu idejas VIŅAI skati šajā fotoblogā!

{fotoblog:1219}

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Ko vēl, mēs sievietes, vēlamies? Papildinām dāvanu sarakstu kopā!


Jana Kozlova, www.sieviesuklubs.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
calens 10. februāris 2011 14:39

es laikam esmu ļoti banāla, bet man vienmēr gribas, lai dāvina ziedus, neatkarīgi, vai ir svētki un kādi.
un valentīndienā tiešām vislabākā dāvana būtu divvientulības vakars, no malas izklausās it kā nekas īpašs, bet ja ir mazs bērns, vīram darbs un man mācības, un vēl visi tie rutīnas ikdienas darbiņi-ēst gatavošana, tīrīšana utt, tad labākas dāvanas par romatisku vakaru divatā nemaz nav:)

svente 9. februāris 2011 09:33

Es negribu nekādas dāvanas. Man pietiktu ar vienu ziediņu (bet no sirds, nevis tāpēc ka svētki) un kādā kafejnīcā kafija ar saldējumu vai kūciņu. Romantiski.

pikadilija 8. februāris 2011 16:50

man ar nav svarigi cik maksa ata davana un ka tik dargakaa rota. galvenais ka davata ar milestiibu, es jau savejam cik reizes esmu teikusi ka ljoti velos sanjemt ziedus arii ikdiena, un man nevajag rozhu kalnus, bet vienu mazu roziiti kas nemaksaa vairak pa 1ls, vai vasraaa es shim saku kaut pieneni nopluc pljavaa un atnes... savariiga taa kopaa bushana, nevis mantiskais...

8. februāris 2011 11:10

Jana, prieks dzirdēt, es jau sāku domāt, ka mums meitenēm tik dāvanu kalnus vajag :D

pece 8. februāris 2011 11:10

Man gribētos, katru nedēļu pa divvientulības vakaram, neatkarīgi no tā, ir kāds izdomājis svinamsvētkus vai nē!

Man kaut kā ir problēmas šos svētkus uzvert kā svētkus, tāds jauniešu tusiņ pasākums.

jana 8. februāris 2011 11:06

vitula
Arī es tā gribētu, vienkārši pabūt kopā, tikai divatā un tā būtu vislabākā dāvana man... :)

8. februāris 2011 10:55

Ja pavisam godīgi, man nav svarīgi, vai vīrietis man uzdāvinās dārgu somiņu, vai vienkārši kartiņu ar mīļu pantiņu, svarīgākais man liekas tajā dienā ir atrast laiku pabūt tikai divatā, aiziet piemēram ārpus mājas vakariņās, vai skatoties saulrietu nobaudīt glāzi šampanieša kopā un pateikties viens otram par dāvāto mīlestību, atbalstu un cieņu...
Vai nav tā, ka par daudz komercializējam svētkus? Kā svētki tā dāvanas? Lielākā dāvana taču esam viens otram, nevis dārga nekam nevērtīga manta....