Idejas piedzīvojumam bērnu un ģimenes ballītēs

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. marts 2019 16:31
263

Lai dauzītos ārā un rīkotu košus piknikus vēl nedaudz jāuzgaida, kad pirmā pavasara saule sāks savu uzvaras gājienu. Taču skaidrs ir viens - piedzīvojumi gaidīt nedrīkst. Atļauj sev atpūsties un nelauzīt galvu par ballītes norises vietu un aizraujošām aktivitātēm - atstāj to piedzīvojumu istabu ziņā. Viss, kas tev jāizdara - jāizvēlas atbilstošākā! 

Pavisam kopā Rīgā darbojas astoņas escape rooms, kas piemērotas bērniem - Karību jūras pirāti, Drakula, Eksperiments, Kapteiņa istaba, Tumsas pavēlnieks, Slepena istaba un Laika mašīna. Taču jāteic, ka arī pieaugušie, pievienojoties tajās saviem saviem junioriem, atzinuši, ka arī pašiem izdevies kārtīgi izklaidēties. Lai izvēlētos piemērotāko piedzīvojumu, esam nolēmuši nedaudz atvieglot tavu izvēli.

Lielākā draugu pulkā

Divi no bērniem piemērotajiem kvestiem ir iespējami līdz pat 10 dalībniekiem lielā lokā. Līdz ar to, ja plānotas plašākas svinības, izvēlies Slepeno istabu vai kvestuTumsas pavēlnieks. Netīšām un ar piedzīvojumu kļūt gudrākam, atjautīgākam un  iemācīties ko jaunu - tieši šādi veidota Slepenā istaba, kur aizraujoši pavadīs laiku bērni, kā arī viņu lielie cilvēki. Savukārt Tumsas pavēlnieks  pārbaudīs drosmi un metīs jaunos izaicinājumos visu spēles laiku, kurā sapratīsi, ka uzticami draugi ir zelta atslēga, lai paveiktu neiespējamo. 

Nenogurdināmajiem

Tiem, kas gatavi rosīties, atklāt neparasto vairāk kā 24 stundas diennaktī aicinām doties uz Karību jūras pirātuKapteiņa istabas vai Drakulas piedzīvojumu. Kvesti paredzēti diviem līdz četriem vai pieciem dalībniekiem. Katram ir jājūtas savos svētkos kā uzvarētājam, tāpēc Kapteiņa istabā tiek piedāvātas 3 dažādas kvesta grūtības pakāpes, atkarībā no vecuma. Liekot lietā apķērību, asprātību un draudzīgu komandas darbu, jūs visi kopā pavadīsiet vienu no savām neaizmirstamākajām dienām. Tie, kas bijuši un piedzīvojuši runā, ka arī pieaugušajiem gājis ļoti jautri un šīs vērts pamēģināt kopā ar ģimeni.

Zinātkārajiem pētniekiem

Piedzīvojumu istabas Laika mašīna un Eksperiments ieraus piedzīvojumu virpulī, ko īpaši izbaudīs tie, kuriem allaž uz visu kabatā ir jautājums “kāpēc”.  Atklāt dziļus noslēpumus, sameklēt un gūt atbildes un pāri visam - piedzīvot pārsteigumus ik uz soļa. Iespēja pabūt divatā vai līdz 4 prātniekiem lielā kompānijā pagātnē Laika mašīnas ietvaros un padzīvoties līdz 6 dalībnieku lielā kompānijā brīnumainajā laboratorijā, kur ieved kvests Eksperiments.

Ja esat lielākā kompānijā, nekā maksimālais kvesta dalībnieku skaits

Viss kārtībā - baudiet svētkus bez ierobežojumiem. Daži no kvestiem atrodas vienā adresē un šī priekšrocība sniedz rezervēt vairākus kvestus un dalīties komandās.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies