Idejas, kā atpūsties laivā neskaitot makšķerēšanu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 11. jūnijs 2014 12:02
2948

Atrašanās laivā cilvēkiem pārsvarā asociējas ar makšķerēšanu, laivošanu ar smailītēm vai arī sportu. Taču, kā stāsta Zvejas ielas laivu nomas īpašnieks Ģirts Puķītis, cilvēki laivas izmanto arī savādāk.

20140611134850-99612.jpg

Protams, makšķernieki ir klienti Nr.1, stāsta Ģirts, taču arī tos var dalīt divās kategorijās -  ir tādi, kurus interesē loms un azarts, taču ir arī tādi, kuri brauc makšķerēt, lai atpūstos, relaksētos, pabūtu pie dabas vienatnē, sakārtotu domas un izbaudītu saullēkta burvību, paralēli makšķerējot.

20140611154053-84446.jpg

„Zvejas ielas laivu noma” atrodas Rīgā, tikai 20 minūšu braucienā no centra un vairums cilvēki ir atklājuši lielisku iespēju, kā atpūsties pie dabas un baudīt lauku gaisotni neizbraucot no Rīgas. 

20140506113924-65360.jpg

Cilvēki laivā var atpūsties dažādi:

  • Brauc piknikā ar ģimeni (daži ņem līdz pat suņus), laivā sakrāmē ēdienus un dzērienus, un brauc baudīt dabas skaistumu un svaigo gaisu.
  • Bērniem brauciens laivā ir vesels piedzīvojums -  vecāki vizina bērnus, lai tiem radītu interesi par dabu un parādītu, ka bez datora un televizora ir arī citas aizraujošas nodarbes.
  • Pārīši brauc romantiskos izbraucienos -  baudīt divvientulību un kopīgi pavadīt laiku.
  • Foto mīļotāji  ņem līdz aparatūru un iemūžina skaistos dabas skatus, gulbjus, pīles un zirgus, kuri labprāt pozē atbraucējiem.
  • Karstā laikā ir cilvēki kas ņem līdz tikai dvieli un peldkostīmu, lai laivā sauļotos un ik pa laikam izkāptu nopeldēties.
  • Ir redzēts, ka daži izmanto laivu jogai un meditācijai.
  • Sievietes  brauc atpūsties no ikdienas pienākumiem - ņem līdz grāmatu, klausās mūziku un vienkārši atpūšas no rūpēm un stresa.

Un galu galā – kas var būt labāks  par nelielām fiziskām aktivitātēm airējot un mierīgi slīdot pa ūdens virsu…..ievilkt plaušās svaigu gaisu….. sajust plaukstā vēsu ūdens pieskārienu…romantika….

Ja patīk atpūta pie dabas, svaigā gaisā, un viss ir apnicis, atpūta laivā ir viens no lieliskākajiem veidiem kā pavadīt brīvo laiku. 

 

Zvejasielaslaivunoma.lv

www.facebook.com/Zvejasielaslaivunoma

http://www.draugiem.lv/zvejasielaslaivunoma/

twitter.com/Laivunomariga 


Sieviešu kluba diskusijai: Kādu atpūtas veidu laivā izvēlētos tu?

 

Konkurss: Sadarbībā ar Zvejas ielas laivu nomu - Mana diena laivā

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam