How to be Parisian - Kā būt Parīzietei -vienmēr un visur-

Autors: Ciao, 2016. gada 21. augusts, 15:37:02
How to be Parisian - Kā būt Parīzietei -vienmēr un visur-

„Parīziete ir kas vairāk par Parīzes iedzīvotāju. Ikviena sieviete var būt parīziete, ja vien viņai piemīt tās īpašais šarms. Šajā grāmatā četras īstas parīzietes un bohēmistes – rakstniece Anne Beresta, modele Karolīna Demegrē, filmu producente Sofija Masa un scenāriste Odrija Divāna – atklāj, kā dzīvo, ko domā, kā ģērbjas, ko ēd, kā priecājas un mīl parīzietes.

Grāmatā netrūkst praktisku ieteikumu parīzietes nerakstīto likumu apguvei (sākot no matu sakārtojuma, pot au feu receptes un beidzot ar Burberry mēteli uz kaila auguma). Taču tās galvenā vērtība ir vēstījums, ka sievietei vienmēr un visur ir jābūt sievietei, ka patiesi šarmantu viņu padara dabiskums un brīvība nebūt perfektai.

Šai grāmatai ir jābūt ikvienas sievietes grāmatplauktā, tāpat kā viņas garderobē jābūt leģendārajai mazajai melnajai kleitiņai!”

20160821153341-47787.jpg

Par melno mazo kleitiņu katras sievietes skapī pievienojos ar visām četrām, bet lūk vai par šo grāmatu? Par visu pēc kārtas!

Grāmatas vāks – gaumīgs, jo vienkāršs. Piekrītu ikvienam, kuri saka, elegance slēpjas vienkāršībā un tā arī grāmatas vāks. Elegants! Grāmatas apraksts, neviļus liek iedomāties krietni vairāk un interesantākas lietas, kuras vēlākā laikā gaitā atklājas. Dažas minūtes pirms tas atvēršanas prasās ieliet bordo sarkanvīnu un uzkrāsot sarkanas lūpas... iekārtoties ērtāk dīvānā un smelties gudrības, kuras iesaka šīs burvīgās īstenās Parīzietes!

Grāmatā ir daudz simpātisku bilžu, pāris noderīgas receptes un viscaur grāmatai virmo baušļi, citāti, aforismi, stila ieteikumi (nenoliedzami daži padomi ir akurāt zināmi un pārmantoti no māmiņas gudrību lādes),slavenu sieviešu citāti., krāsu paletes,ieteikumi skaistumkopšanai,taču lielāko tiesu nākas lasīt un pārlapot informāciju, kura šķietami ir pārfrāzēta citā veidolā  no interneta vietnēm un ieteikumi kā būt nepieejamai, skūpstīties un tādā garā vairāk atgādina tīņu žurnāla cienīgu saturu, tikai labāk ievakotu.. jā mazliet atgādina Sīrupu. Ši nav informācija nobriedušām sievietēm.. un lai gan grāmatas aprakstā nav melots, kas sagaidāms, taču ekspektācijas bija krietni augstākas.

Rezumē! Grāmata labi iederas plauktā (nosaukuma dēļ vien, kas skan tik vilinoši un intriģējoši).Glīti izskatīsies uz kafijas galdiņa, vai nevīžīgi nolikta uz nakts galdiņa stūra. Grāmata ir aksesuārs, kuras saturs šķiet pazīstams jau ar pirmajām lappusēm lasot. Būtībā žurnāls cietajos vākos!

Paldies Sieviešu klubam, jo šī grāmata bija balva par piedalīšanos konkursā.

Iespējams šī grāmata neatrada īsto novērtētāju, bet vienu varu teikt droši, grāmatnīcā īsu brīdi apstātos dēļ nosaukuma vien, bet manā iepirkuma grozā tomēr nenonāktu. 

VIT@

Brīvais blogu konkurss

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.