How to be Parisian - Kā būt Parīzietei -vienmēr un visur-

Ciao
Ciao 21. augusts 2016 15:37
1401

„Parīziete ir kas vairāk par Parīzes iedzīvotāju. Ikviena sieviete var būt parīziete, ja vien viņai piemīt tās īpašais šarms. Šajā grāmatā četras īstas parīzietes un bohēmistes – rakstniece Anne Beresta, modele Karolīna Demegrē, filmu producente Sofija Masa un scenāriste Odrija Divāna – atklāj, kā dzīvo, ko domā, kā ģērbjas, ko ēd, kā priecājas un mīl parīzietes.

Grāmatā netrūkst praktisku ieteikumu parīzietes nerakstīto likumu apguvei (sākot no matu sakārtojuma, pot au feu receptes un beidzot ar Burberry mēteli uz kaila auguma). Taču tās galvenā vērtība ir vēstījums, ka sievietei vienmēr un visur ir jābūt sievietei, ka patiesi šarmantu viņu padara dabiskums un brīvība nebūt perfektai.

Šai grāmatai ir jābūt ikvienas sievietes grāmatplauktā, tāpat kā viņas garderobē jābūt leģendārajai mazajai melnajai kleitiņai!”

20160821153341-47787.jpg

Par melno mazo kleitiņu katras sievietes skapī pievienojos ar visām četrām, bet lūk vai par šo grāmatu? Par visu pēc kārtas!

Grāmatas vāks – gaumīgs, jo vienkāršs. Piekrītu ikvienam, kuri saka, elegance slēpjas vienkāršībā un tā arī grāmatas vāks. Elegants! Grāmatas apraksts, neviļus liek iedomāties krietni vairāk un interesantākas lietas, kuras vēlākā laikā gaitā atklājas. Dažas minūtes pirms tas atvēršanas prasās ieliet bordo sarkanvīnu un uzkrāsot sarkanas lūpas... iekārtoties ērtāk dīvānā un smelties gudrības, kuras iesaka šīs burvīgās īstenās Parīzietes!

Grāmatā ir daudz simpātisku bilžu, pāris noderīgas receptes un viscaur grāmatai virmo baušļi, citāti, aforismi, stila ieteikumi (nenoliedzami daži padomi ir akurāt zināmi un pārmantoti no māmiņas gudrību lādes),slavenu sieviešu citāti., krāsu paletes,ieteikumi skaistumkopšanai,taču lielāko tiesu nākas lasīt un pārlapot informāciju, kura šķietami ir pārfrāzēta citā veidolā  no interneta vietnēm un ieteikumi kā būt nepieejamai, skūpstīties un tādā garā vairāk atgādina tīņu žurnāla cienīgu saturu, tikai labāk ievakotu.. jā mazliet atgādina Sīrupu. Ši nav informācija nobriedušām sievietēm.. un lai gan grāmatas aprakstā nav melots, kas sagaidāms, taču ekspektācijas bija krietni augstākas.

Rezumē! Grāmata labi iederas plauktā (nosaukuma dēļ vien, kas skan tik vilinoši un intriģējoši).Glīti izskatīsies uz kafijas galdiņa, vai nevīžīgi nolikta uz nakts galdiņa stūra. Grāmata ir aksesuārs, kuras saturs šķiet pazīstams jau ar pirmajām lappusēm lasot. Būtībā žurnāls cietajos vākos!

Paldies Sieviešu klubam, jo šī grāmata bija balva par piedalīšanos konkursā.

Iespējams šī grāmata neatrada īsto novērtētāju, bet vienu varu teikt droši, grāmatnīcā īsu brīdi apstātos dēļ nosaukuma vien, bet manā iepirkuma grozā tomēr nenonāktu. 

VIT@

Brīvais blogu konkurss

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.


 


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 23. augusts 2016 09:16 Shalako

Modernie trendi tiešām bija daudz, kaut vai stila ieteikumi:^)

Shalako 22. augusts 2016 19:44

Oj, šo grāmatu tieši izlasīju tā nosaukuma dēļ, piekrītu, ka kā dekors tā visnotaļ labi izskatās ;) Bet jāsecina, ka ne vairāk. Grāmatiņa likās valodas ziņā sekla, primitīvi, nepaplašināti teikumi, liekas, ka cilvēks no konteksta izrauj atsevišķas frāzes un tās te mums jālasa. Lai arī jūsmoju par veco franču kultūru, bet šajā grāmatā tā franciskuma bija ārkārtīgi maz. Vairāk moderno trendu.

Ciao 22. augusts 2016 14:54 Nikte

parasti šadas grāmatas ir raksturīgas cilvēkiem, kuriem lietas mājās kalpo kā interjera priekšmeti un noteiktas grāmatas (garīgā meklējumi un šāda stila) ir neatņemami aksesuāri.. esi pamanījusi ka meiteņu blogeres, piemēram, kā akseusārus izmanto visus populārākos Vouge un Elles žurnālus? Kāpēc būtu jāpērk lietas vai informācija, ja tās ir par velti apskatāmas internetā? Bet nē, tas ir labs aksesuārs mājā, citu acīm..jap tieši citu acīm!

Nikte 22. augusts 2016 14:09 VIT@

Jā,ir..Šitā es uzķēros uz reklāmu grāmatai "Latvietes karma".Izlasīju..un biju totāli vīlusies,jo tas ir savārstījums no visām "pašpalīdzības" un tml.grāmatām.. :( Bet reklāma tik laba,ka joprojām tā grāmata ir Top 10 ;)

Ciao 22. augusts 2016 13:22 Nikte

reklāmai ir nozīme :)

Nikte 22. augusts 2016 12:27

Galvenais jau ir laba reklāma ;)

Ciao 21. augusts 2016 19:27 thezeezee

jā, piekrītu.. arī man likās būs tādi sadzīviski stāstiņi, iespējams bērnības ainiņas, vai ikdienas stāsts...bet ne vienmēr visam ir jāpatīk. Ir labi salīdzināt :)

thezeezee 21. augusts 2016 18:31

Es arī dikti gribēju šo grāmatu, līdz pašķirstīju to veikalā. Nenopirku. Biju gaidījusi grāmatas stilu - daudz un dažādas nodaļas, bet tomēr stāstījuma veidā. Žurnāla pieeja arī man īsti neiepatikās :)

Ciao 21. augusts 2016 18:25 hiperkeri

iespējams, ka youtube video tas ir citādi... bet šoreiz nudien piegāju ar skatu, vai tas ir tas vērtīgais grāmatu plauktā? Informācija, kas ir apkopota vienā grāmatā - smukas bildes, ieteiktās gramatas, filmas, skaistuma padomi, aforismi, pasaules ikonas, dažas labas rceptes utt... vienvārd sakot vai tu būtu gatava maksāt par šādu grāmatu 16 euro? Man tā ir dāvana un par to es pasakos SK :)

hiperkeri 21. augusts 2016 17:32

Oooo,de Maigret ir mans elks. Jo Karolīna un jo īsta francūziete. Man patīk viņas sērijas youtubā `kā būt francūzietei` (how to be french):D