Horoskops septembrim

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2019. gada 2. septembris, 18:25:11
Horoskops septembrim

Auns

Pārbaudījumu un stresa periods ir noslēdzies. Septembrī jūs pamazām sāksiet justies pašpārliecinātāk un mierīgāk. Augsne zem kājām atkal kļūs cieta. Plāni un idejas kļūs realistiskākas. Nepalaidiet garām iespēju gūt panākumus darba un karjeras jomā.

Jūsu attiecībās iezagsies strīdi un neuzticēšanās. Esiet pacietīgāki un nebojājiet nervus partnerim ar greizsirdības scēnām un aizdomām. Esiet maksimāli godīgi un runājiet ar partneri.

Vērsis

Jūs gaida jūtamas pārmaiņas visās dzīves sfērās. Šajā mēnesī jūs tieksieties uz brīvību, neatkarību, iespēju sevi pilnveidot un īstenot savus talantus. Lielisks laiks, lai pavirzītos tuvāk savam mērķim.

Jūs piesaistīsiet pretējā dzimuma uzmanību ar izsmalcinātību un labām manierēm. Šomēnes jūs dzirdēsiet daudz komplimentu un saņemsiet dāvanas. Piemērots laiks saderināties vai iestūrēt laulības ostā.

Dvīņi

Jūs mazāk uztrauks tas, ko citi par jums domā. Pirmajā plānā izvirzīsies jūsu vēlmes, mērķi un sajūtas. Daudziem Dvīņiem parādīsies interese par slepenu zinību apguvi. Pievērsiet uzmanību vīrusu slimību profilaksei.

Jūs kļūsiet maigāki, pacietīgāki, piekāpīgāki pret mīļoto cilvēku. Jūs centīsieties, lai partnerim būtu komfortabli ar jums. Un jums tas izdosies.

Vēzis

Jums sākas jauns, interesants posms dzīvē. Septembrī jūsu paziņu lokā parādīsies pārsteidzoši, neordināri cilvēki. Kopā jūs sāksiet īstenot idejas, kuras var atnest lielu peļņu un materiālo labumu.

Mēneša pirmajā pusē vientuļie Vēži atradīs otro pusīti un beidzot jutīsies iekārojami un laimīgi. Dažiem Vēžiem septembris kļūs par lūzumposmu privātajā dzīvē. Ne vienmēr notikumi notiks pēc plāna.

Lauva

Jūs gaida kardinālas pārmaiņas karjerā. Daudzi no jums veiks korekcijas savos mērķos, izvēlēsies jaunus, mainīs darbības jomu, sāks apgūt modernās tehnoloģijas. Ar vieglumu atlaidiet pagātni. Apstākļi prasīs, lai jūs ietu ar laiku vienā solī.

Attiecībās valdīs miers un saskaņa. Jūs pareizi novērtēsiet partneri un viņa attieksmi. Brīvās Lauvas ar vieglumu spēs pievērst sev simpatizējošā cilvēka uzmanību.

Jaunava

Jūs aktīvi paplašināsiet savu redzesloku un paziņu loku. Ieteicams ceļot un veidot vispusējus kontaktus ar dažādiem cilvēkiem. Pamēģiniet paeksperimentēt ar alternatīvām idejām, apgūstiet jaunas tehnoloģijas. Ar to palīdzību jūs spēsiet vairāk nopelnīt. Jūtamus panākumus gūs tās Jaunavas, kas darbojas radošajā sfērā.

Vientuļās Jaunavas var sastapt savu likteni. To veicinās jaunas iepazīšanās un jūsu aktivitāte randiņos. Skaisti žesti un labas manieres ļaus jums sasniegt vēlamo mīlas sfērā.

Svari

Jūsu dzīvē iestājas stabilitātes un harmonijas periods. Būs vieglāk veidot personīgās un darījuma attiecības, dibināt kontaktus. Tuvākajā laikā jūsu saskarsmes loks jūtami mainīsies. Jums blakus būs īsti palīgi un draugi. Kaitīgas un toksiskas personības jūs spēsiet izskaust no savas apkārtējās vides. Neļaujiet jums darīt pāri.

Septembrī jūs pilnveidosiet savas prasmes partnera ietekmēšanā ar vārdiem. Īpaši tas būs jūtams mēneša otrajā pusē. Vientuļajiem Svarim zvaigznes iesaka uzmanīgāk ieskatīties jauno paziņu lokā. Iespējams, ar kādu no viņiem izdosies izveidot perspektīvas attiecības.

Skorpions

Mēneša sākumā jūs gaida attiecību skaidrošana ar draugiem, kolēģiem, radiem. Iespējamas sarežģītas situācijas. Pacentieties šajā laikā savaldīties, neizgāziet savas dusmas uz tuviniekiem. Septembra otrajā pusē jūs gaida finansiāla veiksme un pozitīvas pārmaiņas dzīvē.

Mēneša sākumā laimīga sagadīšanās vai apstākļu sakritība palīdzēs jums gūt panākumus mīlas jomā. Mēneša otrajā pusē attiecībās ar partneri ienāks vēsums. Lēmums atpūsties vienam no otra un padzīvot šķirti nesniegs rezultātu, tieši pretēji – novedīs pie attiecību kraha.

Strēlnieks

Jums ir jāparūpējas par savu reputāciju. Zvaigznes kategoriski neiesaka doties ceļojumos vai peļņā uz ārzemēm. Pārvākšanos uz jaunu dzīvesvietu pārceliet uz citu laiku, sargiet savus nervus.

Noskaņojuma svārstības un jūsu tieksme pēc baudām var spēcīgi iedragāt jūsu privāto dzīvi. Ja jūs kaut kas neapmierina dzīvē ar esošo partneri, labākais risinājums ir apsēsties un mierīgi izrunāties, lai izlemtu, ko darīt tālāk.

Mežāzis

Jūs gaida straujš kāpums pa karjeras kāpnēm, ambiciozu mērķu sasniegšana, vissarežģītāko uzdevumu atrisinājums. Planētas jums sola jaunu iespēju atklāšanu un jaunu teritoriju apgūšanu. Septembrī jūs varēsiet salabt ar radiem un draugiem, atgūt savā dzīvē vēlamos cilvēkus.

Septembrī jūs gaida neaizmirstami vakari kopā ar mīļoto cilvēku. Attiecības piepildīs siltums un kaisle. Tuvāk mēneša vidum kļūs aktuālāks jautājums par savstarpējo sapratni ar partneri. Vientuļajiem Mežāžiem ieteicams izvairīties no kontaktēšanās ar šaubīgām personībām.

Ūdensvīrs

Šajā mēnesī jūs varat aizrauties ar kaut ko, kas novērsīs jūsu domas no darba. Iespējams, tādā veidā jūs gūsiet zināmu dzīves baudījumu, bet darba pienākumus jūs nespēsiet veikt pilnā apmērā. Zvaigznes jums iesaka nolaisties uz zemes un pievērsties darbam.

Mēneša otrajā pusē jūs gaida dāvanas un patīkami pārsteigumi. Mēneša beigās jūsu privātā dzīve var kardināli mainīties. Kādā virzienā – viss ir atkarīgs no jums.

Zivis

Zvaigznes iesaka ievērot piesardzību un uzmanīties. Noraidiet neticami kārdinošus piedāvājumus, lai nekļūtu par upuri krāpniekiem. Uzticēšanās un naivums būtu jāierobežo septembrī. Atcerieties, ka bezmaksas siers ir tikai peļu slazdā. Iemācieties parūpēties par savām vajadzībām patstāvīgi.

Septembrī jūs nopietni domāsiet, vai viss ir kārtībā jūsu attiecībās. Jūs pārņems atmiņas un nostalģija. Pat visskumjākie brīži var izrādīties jums izdevīgi, palīdzot atrisināt radušos situāciju jums labvēlīgā veidā.