Horoskops septembrim

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. septembris 2015 00:00
2519

Auns

Auni septembrī būs iegrimuši radošajā sfērā un norūpējušies par vecu projektu pabeigšanu. Ieteicams neslinkot, pabeigt iesāktos darbus un izvairīties no konfliktiem ar kolēģiem un priekšniecību. Privātajā dzīvē Auniem veiksmīgs mēnesis. Galvenais saglabāt patiesumu. Jāpievērš uzmanība pašsajūtai.

Vērsis

Ja iepriekšējā periodā Vērši ir labi pastrādājuši, tad septembrī sagaida uzslavas, karjeras kāpums un uzlabojumi finanšu jautājumā. Vēršiem septembrī ieteicams izmantot radošu pieeju darbu veikšanā. Iespējams, ka šajā mēnesī Vērši atklās kādu slēptu talantu sevī. Romantiskajās attiecībās ieteicams ieviest dažādību.

Dvīņi

Svarīgu darbu mēnesis. Piemērots mēnesis mājokļa iegādei vai remontam, ģimenes pieauguma plānošanai un svarīgu lēmumu pieņemšanai attiecībās. Septembrī ieteicams atstāt vecus pāridarījumus pagātnē un dzīvot tālāk. Romantiskajās attiecībās svarīgi ieklausīties partnerī.

Vēzis

Apgūt kaut ko jaunu nekad nav par vēlu! Vēžiem septembris īpaši piemērots mācībām un jaunu prasmju apgūšanai. Šajā mēnesī ieteicams norobežoties no konfliktiem un stiprināt attiecības ar partneri. Septembris ir piemērots laiks plānošanai, bet tālu ceļojumu gan labāk atlikt uz citu laiku.

Lauva

Lauvām septembrī ieteicams risināt problēmas un paveikt iesāktos darbus, neatliekot visu uz vēlāku laiku. Īstais laiks pierādīt savu profesionalitāti darbā. Laikietilpīgus projektus un finanšu ieguldījumus nav ieteicams plānot septembrī, kā arī ieteicams izvairīties no neapdomīgas naudas tērēšanas. Septembrī jāpievērš uzmanība savai veselībai - jāizvērtē ēdienkarte un atpūtas režīms.

Jaunava

Nozīmīgu pārmaiņu mēnesis - ne vienmēr gan tās būs patīkamas un vēlamas. Darbā ieteicams pievērst uzmanību detaļām, jo vēlāk šie sīkumi var būtiski ietekmēt karjeru. Septembrī jānoregulē konflikti ar kolēģiem un radiem, lai tie nepāraugtu ilgstošās domstarpībās. Lai uzlabotu privātās attiecības, ieteicams pievērsties kādam vienojošam laika pavadīšanas laikam.

Svari

Pierādot savu profesionalitāti darba jomā, uzlabosies finansiālais stāvoklis. Septembris ir īpaši piemērots laiks kaitīgo ieradumu atmešanai. Šajā mēnesī ieteicams kontrolēt savu garastāvokli un būt uzmanīgiem uz ceļa. Svariem septembrī jāpievērš uzmanība imunitātes stiprināšanai, lai izvairītos no nopietnas saaukstēšanās.

Skorpions

Īpaši veiksmīgs mēnesis - sagaidāmas uzslavas, karjeras izaugsme un veiksme. Septembris būs interesantu piedāvājumu un izdevīgu projektu mēnesis. Spožas romantiskās iepazīšanās. Ieteicams piedot un aizmirst senus pāridarījumus. Septembris nav piemērots tālam ceļojumam ar lidmašīnu.

Strēlnieks

Strēlnieki septembrī būs radošuma un iedvesmas piepildīti. ieteicams pabeigt iesāktos darbus pirms sākt jaunus projektus. Darbā ieteicams iztikt bez lielām pārmaiņām. Septembrī īpaši jāpievērš uzmanība sacītajam, emocijām un uzvedībai. Šajā mēnesī iespējama vecu romantisku jūtu atdzimšana. Septembrī nav ieteicams veikt lielus pirkumus.

Mežāzis

Darbā jāiegulda visi savi spēki, rīcībai jābūt pārdomātai un mērķtiecīgai, jo tikai tā izdosies sasniegt labus rezultātus. Septembris ir īpaši piemērots laiks sevis izvērtēšanai un kaitīgo ieradumu atmešanai. Jāpievērš uzmanība detaļām darbā un drošībai uz ceļa. Septembris nav piemērots finanšu investīcijām, jo tās nenesīs cerētos ienākumus.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem septembrī ir jāpievērš uzmanība saviem izteicieniem, jābūt savaldīgākiem, tolerantākiem, jākontrolē savas emocijas. Šajā mēnesī ieteicams vairāk uzmanības veltīt darbam, bet neaizmirst par privātajām attiecībām - partneri nedrīkst pamest novārtā, jo tas nākotnē var izraisīt nepatīkamus rezultātus.  Septembris ir piemērots mēnesis parādu dzēšanai un mājas lietu iegādei. Ieteicams samazināt fizisko slodzi un izvairīties no pārpūles.

Zivis

Visās lietās jārīkojas racionāli. Septembrī ieteicams pievērsties mājas lietām un attiecību uzlabošanai. Zivīm šajā mēnesī jāpielāgojas partnerim - jāpiekrīt kompromisiem, jābūt iejūtīgākiem. Septembrī iespējami papildienākumi no sen pabeigtiem projektiem.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam