Horoskops oktobrim

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. oktobris 2015 00:00
2385

Auns

Miera un līdzsvara mēnesis. Oktobrī domas būs aizņemtas ar finansēm un to apjoma palielināšanu. Šajā mēnesī par prioritāti izvirzīsies kārtība - gan darba lietās, gan mājoklī, gan attiecībās. Aunu punktualitāte un solījumu pildīšana patīkami pārsteigs sadarbības partnerus. Atsevišķos darījumos Auni var būt neizlēmīgi, tādējādi riskējot palaist garām lielisku izdevību. Romantiskajās attiecībās derētu ieviest kaut ko jaunu, vairāk romantikas. Kopumā veiksmīgs un auglīgs mēnesis.

Vērsis

Izlēmības un optimisma mēnesis. Oktobrī nav vērts tērēt dārgo laiku bezjēdzīgām pārdomām un šaubām. Problēmas risināšanai ir jāpievēršas ātri un izlēmīgi. Šis ir mēnesis, kad Vērši jebkuru problēmu var pakļaut sev, izlabot kļūdas un ievirzīt lietas sev vēlamā virzienā - tas attiecināms gan uz karjeru, gan privātajām attiecībām. Centieni visu kontrolēt, protams, var izraisīt asus konfliktus, bet centieties nesabojāt attiecības neatgriezeniski, jo nākotnē tās var jums noderēt.

Dvīņi

Miera un harmonijas mēnesis Dvīņiem. Tieksieties pēc stabilitātes, izvairīsieties no konfliktiem - būsiet gatavi iet uz kompromisiem, izrādīt elastību, lai tikai saglabātu mieru. Īstais laiks atrisināt sasāpējušu konfliktu darbā vai privātajā dzīvē, pārskatot savu attieksmi un principus.

Vēzis

Darba, spēka, drosmes un enerģijas mēnesis. Oktobrī droši var īstenot darbus, kuriem agrāk baidījāties ķerties klāt. Privātajās attiecībās jābūt uzmanīgiem - jāpārvērtē savas upurēšanās robežas. Šajā mēnesī īpašu uzmanību jāvelta veselības stiprināšanai un uzlabošanai, diētas ievērošanai, sportiskām aktivitātēm.

Lauva

Oktobris ir saskarsmes loka paplašināšanas mēnesis - parādīsies daudz jaunu paziņu, daži no kuriem būs noderīgi, bet citi - vienkārši interesanti. Tomēr derētu ierobežot draugu nebeidzamās ciemošanās, lai sargātu savus fiziskos un morālos spēkus. Oktobrī vajadzētu būt uzmanīgiem ar distances saglabāšanu - jābūt piesardzīgiem ar īpaši uzmācīgiem cilvēkiem un viņu apslēptajām interesēm. Veiksmīgs mēnesis karjeras un finansiālās veiksmes jomā, bet būs jāpieliek pūles. Mīlas lietās būtiska nozīme būs mākai sevi skaisti pasniegt.

Jaunava

Aktīvas darbības un sasniegumu mēnesis. Iniciatīva un izlēmība palīdzēs virzīties pa karjeras kāpnēm augšup. Oktobrī iespējamas krasas noskaņojuma maiņas. Agresivitāte, neiecietība var izraisīt nopietnus konfliktus. Ieteicams ierobežot savu kareivīgumu, lai izvairītos no strīdiem ar cilvēkiem, ar kuriem nevajadzētu konfliktēt. Oktobris ir zīmīgu notikumu mēnesis, kas ietekmēs turpmāko dzīvi.

Svari

Pārmaiņu mēnesis jūsu dzīvē. Vieni cilvēki pametīs jūsu saskarsmes loku, bet citi ienāks uz palikšanu. Oktobrī iespējamas iepazīšanās ar jauniem draugiem, sadarbības partneriem un pat mīlestību. Šajā mēnesī jābūt uzmanīgiem darbā, neizturēties vieglprātīgi un pavirši pret uzticētajiem pienākumiem.

Skorpions

Labklājības celšanas, karjeras izaugsmes un mācību mēnesis. Oktobrī var iegādāties apdrošināšanas polisi. Šajā mēnesī būsiet gatavi jauniem izaicinājumiem. Mēnesis, kad ir īpaši ieteicams uzturēties sabiedrībā - apmeklēt dažādus pasākumus, jo tajos varētu satikt nākotnē noderīgus cilvēkus. Romantiskajās attiecībās vajadzētu būt uzmanīgiem, izvērtēt savu rīcību un tās sekas. Nav īstais laiks spert pirmo soli.

Strēlnieks

Mēnesi raksturos sabiedriskums un paaugstināta zinātkāre pat tajās sfērās, kuras agrāk jūs it nemaz nav interesējusi. Oktobrī Strēlnieki var tiekties izprast Visumu un sevi tajā. Šajā mēnesī intereses būs tik dažādas, ka var rasties haoss. Materiālā ziņā - lielu ienākumu un lielu izdevumu mēnesis. Romantiskajās attiecībās vajadzētu būt pašpārliecinātākiem un pastāvīgākiem.

Mežāzis

Vēlme ceļot vai vismaz ieviest kādas pārmaiņas dzīvē, lai atpūstos un iegūtu jaunus iespaidus. Bet rīcībai jābūt pārdomātai, lai nezaudētu stabilitāti dzīvē. Iespējams, ka gaidāma karjeras izaugsme, uzlabojumi mājokļa jautājumā vai pat bildinājums.

Ūdensvīrs

Jaunu iepazīšanos un interesantu jaunumu mēnesis. Piemērots laiks attiecību uzlabošanai ar sadarbības partneriem un tuviniekiem. Oktobrī ir piemērots laiks darījumu braucieniem un darba maiņai. Sadarbība ar tālumā dzīvojošiem partneriem var izrādīties īpaši veiksmīga un izdevīga jums. Privātajās attiecībās sarežģīts, bet daudzsološs mēnesis.

Zivis

Zivis oktobrī būs īpaši jūtīgas, saasināti uztvers it visu, tāpēc neizbēgami konflikti. Aktīvi būs jāstrādā pie pašsavaldīšanās prasmes.  Jūsu sasniegumi būs tiešā mērā atkarīgi no spējas savaldīties. Savu enerģiju ieteicams veltīt lietderīgiem darbiem, nevis attiecību skaidrošanai ar tuviem vai nepazīstamiem cilvēkiem. Romantiskajās attiecībās ir jāizrāda iniciatīva, izlēmība un mērķtiecīgums. Oktobrī ir vērts ieklausīties savā intuīcijā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam