Horoskops novembrim

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2016. gada 5. novembris, 10:55:19
Horoskops novembrim

Nost ar garlaicību, bezdarbību, rutīnu un skumjām! Novembrī ir jaunas enerģijas, transformācijas un pārdzimšanas laiks. Šobrīd ir īstais laiks pārmaiņām gan attiecībās, gan karjerā, gan dzīves principu pārskatīšanai. Novembrī ieteicams vairāk darboties kolektīvi un pieņemt palīdzību.

Vērsis

Novembrī lietas nevirzīsies pietiekami ātri, bet tev tas ir jāuztver mierīgi. Lai arī viss notiks lēni, tomēr viss notiks jums vēlamajā virzienā. Mēneša vidū iespējama romantiska un daudzsološa iepazīšanās.

Dvīņi

Novembrī ir ļoti būtiski nepārpūlēties un nedaudz piebremzēt dzīves tempu, jo šajā laikā pastāv risks iegūt traumas, pārslogot nervu sistēmu un saslimt ar vīrusu infekciju. Tev nav viss jāpaspēj, bet jāiemācās atrast laiku sev un pilnvērtīgai atpūtai.

Vēzis

Novembrī ir sagaidāmas dzīvīgas pārmaiņas mierīgajā dzīvē. Būs iespēja celt pašapziņu. Novembrī ir ieteicams vairāk ieklausīties savā intuīcijā, mazāk – apkārtējo kritiskajās piezīmēs. Romantiskajās attiecībās ir jābūt elastīgākai – neesi tik piekasīga, esi pacietīgāka. Lai saglabātu stabilitāti attiecībās, šobrīd ir vērts piekāpties partnera vēlmēm.

Lauva

Novembrī ir būtiski pabeigt iesāktos darbus, lai varētu turpināt virzību uz priekšu. Mierīgs mēnesis, bez īpašiem pārdzīvojumiem un piedzīvojumiem. Nav piemērots laiks nevajadzīgai rosībai, jo tā aprīs pārāk daudz enerģijas. Attiecībās novembris paies greizsirdības un scēnu rīkošanas zīmē. Zvaigznes iesaka neļauties provokācijām un kārdinājumiem. Velti vairāk laika atpūtai un savstarpējām sarunām, lai izprastu vienam otru. Vientuļās Lauvas var droši meklēt jaunu dzīves partneri.

Jaunava

Novembrī neierobežo sevi tikai ar realitāti, droši liec lietā savu iztēli. Tavas iekšējās spējas un resursi ir daudz plašāki, nekā tu esi domājusi līdz šim. Tev ir nepieciešama neliela emocionālā spriedze un domāšana ārpus rāmja. Vēsajā novembrī attiecību jomā nebūs it nekāda vēsuma – jūtas būs sprādzienbīstamā līmenī, piesātinātas ar strīdiem. Ir īstais laiks izvērtēt, vai esošās attiecības ir tev piemērotas.

Svari

Enerģijas pārpilnības mēnesis. Bet ir ļoti būtiski atrast tai racionālu pielietojumu. Nedari to, kas neatbilst tavām interesēm un vēlmēm. Vēlies izklaides un svētkus – ķeries klāt pie organizēšanas. Īstenot plānus spēsi tikai tad, ja racionāli izmantosi visus savus resursus. Privātajās attiecībās novembris paies pretrunu zīmē. Piemērots laiks konfliktu un domstarpību atrisināšanai. Izrunājiet visu, kas sakrājies, lai labāk izprastu vienam otru. Tas palīdzēs sakārtot domas un saprast, kas tieši traucē iekšējās harmonijas iegūšanai.

Skorpions

Izaicini pati sevi! Novembrī uzdrīksties darīt to, ko iepriekš nebiji uzdrošinājusies. Visums dod kārtējo iespēju visu sākt no jauna dzīvē. Nepalaid garām iespējas, novembrī esi aktīva un saglabā pozitīvo domāšanu. Izbaudi, šis ir tavs mēnesis! Attiecībās ir ieteicams nedaudz apvaldīt savu egoismu. Esi pacietīgāka un saprotošākā pret partneri. Nevajag mocīt partneri ar greizsirdības scēnām un straujām garastāvokļa maiņām.

Strēlnieks

Piesātināts mēnesis. Pašai vien jāizlemj – vai tas ir labi, vai nē. Tevi sagaida daudz un interesanti pasākumi, tikšanās un jaunas iepazīšanās. Bet vai pietiks enerģijas visu paspēt? Ieskaties savās iekšējās resursu rezervēs un izvērtē – ko tiešām ir vērts darīt un redzēt. Attiecībās ir ieteicams iziet ārpus komforta zonas. Esi atvērta visam jaunajam. Pati būsi pārsteigta, kā notikumi cels tavu pašvērtējumu.

Mežāzis

Optimisma pilns mēnesis. Galvenais saņemties un izmest no galvas rudens skumjās pārdomas. Izbaudi dzīves patīkamos notikumus! Attiecību jomā sagaidāmas pārmaiņas. uzdrīksties darīt to, ko agrāk neuzdrošinājies.

Ūdensvīrs

Esi uzmanīgāka saskarsmē ar apkārtējiem. Pastāv sliktas ietekmes risks. kas būtiski un nelabvēlīgi ietekmēs tavu turpmāko dzīvi. Novembrī pastiprināsies vēlme pēc kaut kā jauna, nezināma, neparasta un interesanta. Informācijas iegūšanas, mācīšanās, jaunu prasmju un sevis izzināšanas laiks, kas ļaus veiksmīgāk attīstīties un saprast, kāpēc daži notikumi dzīvē nenotiek pēc tava prāta. Privātajās attiecībās esi ļoti uzmanīga ar izteiktajiem vārdiem un rīcību, jo tai būs nelabojama ietekme. Reizēm pietiek ar vienu neapdomīgu vārdu, lai sagrautu attiecības.

Zivis

Novembrī ir ieteicams padomāt par savu reputāciju un turēties tālāk no baumām. Rūpīgi pārdomā vārdus un rīcību, lai nesagrautu to, ko esi veidojusi mēnešiem un gadiem ilgi.  Privātajās attiecībās krāsies aizkaitinājums un neapmierinātība ar partneri. Zvaigznes brīdina, ka šis nav piemērotākais laiks attiecību skaidrošanai un asu vārdu pārmaiņai. Dusmu lēkmes ir ieteicams apvaldīt – dodies uz mirkli prom, sakārto domas, dusmas norims. Novembrī ir ieteicams vairāk laika veltīt sev – pabūt prom no apkārtējiem cilvēkiem un visām problēmām