Horoskops maijam

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. maijs 2016 00:00
2556

Auns

Jauna dzīves perioda sākums. Šī mēneša notikumi ļaus Auniem īstenot plānus un ieceres. Maijā būs skaidrs turpmākais ceļš, mainīsies dzīves uztvere. Uzņemoties iniciatīvu, iespējams pāriet uz augsti apmaksātu darbu. Lielisks mēnesis profesionālai izaugsmei un pašvērtējuma celšanai. Šajā laikā ieteicams neapslāpēt pēkšņās idejas un radošuma izpausmes.

Vērsis

Vēršiem sagaidāmi jauni un neparedzēti notikumi. Maijā jāņem vērā ne tikai savas iegribas un plāni, bet arī piedāvātās iespējas un apkārtējos apstākļus. Jāpatur prātā, ka reizēm ietiepīga iešana pret vēju var nodarīt kaitējumu pašiem sev. Uzņēmīgajiem Vēršiem lielisks laiks vecā un nemīlētā darba pamešanai un sava biznesa uzsākšanai.

Dvīņi

Dvīņi maijā nespēs atturēties no kārdinājuma eksperimentēt un riskēt. Lielisks laiks profesionālai izaugsmei, radošu projektu īstenošanai un attiecību veidošanai. Svarīgi pielietot savas spējas tur, kur tās ir pielietojamas, un nelīst nepazīstamā jomā. Maijā ir jāsaglabā precizitāte un punktualitāte darbā, jāpaļaujas uz intuīciju un šķēršļu pārvarēšana jāveic ar vēsu prātu.

Vēzis

Konkurences laiks Vēžiem. Laiks mainīt savus stereotipus un pierādīt visiem savas spējas. Maijā Vēžiem enerģijas pietiks visiem darbiem un paliks vēl pāri. Intuīcija būs labākais ceļa rādītais uz nosprausto mērķi. Piemērots laiks, lai atbrīvotos no apgrūtinošām lietām un attiecībām. Laiks atbrīvot savu dzīves telpu jauniem notikumiem.

Lauva

Rosīgs mēnesis Lauvām. Profesionālajā darbībā ir svarīgi ātri reāģēt uz notikumiem, būt uzņēmīgiem un neslinkot. Piemērots laiks apgrūtinošu attiecību izbeigšanai. Lai atrastu savu īsto dzīves aicinājumu, ir vērts izmēģināt savus spēkus dažādās jomās.

Jaunavas

Enerģijas pieplūduma laiks Jaunavām, kuru ir vērts izmantot profesionālajā darbībā. Ar uzcītības un pacietības palīdzību Jaunavām izdosies sasniegt jaunu profesionalitātes līmeni. Piemērots laiks komandas darbam, bez liekiem sarežģījumiem spēsiet saliedēt komandu un virzīt to uz izvirzīto mērķi. Piemērots laiks, lai atbrīvotos no traucējošām fiziskām un psiholoģiskām lietām.

Svari

Svari būs profesionālās darbības uzmanības centrā. Īstais laiks pierādīt savas spējas un gūt profesionālo izaugsmi. Nav laika šaubām, ir jārīkojas enerģiski un mērķtiecīgi. Piemērots laiks sava biznesa uzsākšanai vai esošā paplašināšanai. Svaru organizatoriskās spējas palīdzēs saliedēt lielas komandas un izveidot plašu sekotāju grupu.

Skorpions

Saspringts, bet aktīvs un produktīvs mēnesis. Svarīgi uzticēties savai intuīcijai, kas ļaus izvairīties no nepatīkamām situācijām gan profesionālajā darbībā, gan privātajās attiecībās. Maijā ir kārtīgi un kritiski jāizvērtē visa saņemtā informācija. Skorpioniem ir jāsaglabā pacietība un paškontrole, lai izvairītos no spontāniem lēmumiem, kuri nenesīs cerēto rezultātu, bet var izraisīt materiālo un morālo vērtību zudumu. Privātajās attiecībās iespējamas pozitīvas pārmaiņas – tas dos spēkus un enerģiju.

Strēlnieks

Strēlniekiem jāizrāda uzstājība un neatlaidība, lai sasniegtu izvirzītos mērķus un sagaidāmos rezultātus. Lielisks mēnesis izvirzīto mērķu sasniegšanai. Visus lēmumus ir kārtīgi jāpārdomā. Saskaroties ar grūtībām, nav jāatsakās no mērķa, bet cītīgi jāmeklē risinājumi. Maijā gan nav ieteicams izrādīt pārāk lielas ambīcijas. Īstais laiks dzīves jēgas noskaidrošanai ar visiem iespējamiem līdzekļiem – studējot literatūru, apmeklējot seminārus un izmēģinot savas spējas dažādās jomās.

Mežāzis

Strauju pārmaiņu laiks Mežāžu dzīvē. Piemērots laiks jauna dzīves ceļa izvēlei, kas nesīs pozitīvas pārmaiņas gan profesionālajā darbībā, gan privātajā dzīvē. Jārēķinās, ka pārmaiņas nebūs vieglas. Tās pavadīs dažādi sarežģījumi un pārdzīvojumi, bet tie būs nākotnes rezultātu vērti.

Ūdensvīrs

Finanšu rādītāji būs tieši atkarīgi no izrādītās iniciatīvas un uzticības savam darbam. Maijā lielisks laiks profesionālajai darbībai, aktīvai sadarbības veidošanai. Iespējami neplānoti, bet pozitīvi notikumi saistībā ar darbu. Dažās situācijās Ūdensvīriem nāksies ietiepīgi pieturēties pie plāna, bet rezultāts būs tā vērts. Attiecības ar apkārtējiem maijā var traucēt mērķu sasniegšanā. Būsiet piekasīgi un prasīgi.

Zivis

Strauju pārmaiņu mēnesis. Būs izteikta vēlēšanās visu kontrolēt, vadīt un plānot. Svarīgi nepārkāpt savu ambīciju robežas, jo tieši tās var traucēt mērķa sasniegšanā. maijā nav ieteicams steidzināt notikumus, bet nav arī ieteicama stāvēšana uz vietas. Intuīcija ļaus izveidot noderīgus biznesa kontaktus, kas sniegs iespēju profesionālai izaugsmei un pašvērtējuma celšanai.

Foto: www.horoscopemonthly.net

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā