Horoskops katrai zodiaka zīmei aprīlim

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. aprīlis 2018 09:18
1406

Auns

Aprīlī Auniem ir jāizvairās no nervu pārslodzes un uztraukumiem. Visas problēmas varēs viegli atrisināt. Nav pamata sevi šaustīt. Risiniet esošās problēmas, “neuzpūtiet no mušas ziloni” un neizdomājiet problēmas, kuru nemaz nav. Aprīlī jums radīsies iespēja uzsākt grandiozu projektu, kas mainīs jūsu domu gājienu.

Mēneša pirmajā pusē var rasties finanšu grūtības, bet aprīļa vidū situācija mainīsies. Lielas pārmaiņas jūs sagaida, tuvojoties maijam. Draugu padoms būs noderīgs. Piemērots laiks dzīvesvietas un darba mainīšanai.

Mīlas lietās zvaigznes iesaka būt delikātākiem. Ir jāievēro savaldība, tolerance un romantika – tā būs mīlas panākumu atslēga.

Vērsis

Darbā jūs sagaida spoža veiksme, karjeras izaugsme un materiālā stāvokļa uzlabošanās. Radoši cilvēki iegūs popularitāti, īstenojot neordināru ideju, kura agrāk likās traka un neiespējama. Vadošos amatos strādājošie gūs panākumus un spēs apiet savus konkurentus. Finanšu lietās zvaigznes sola stabilitāti. Piemērots laiks kardinālām pārmaiņām darba jomā – mainiet darbavietu un sāciet visu no “tīras lapas”.

Aprīlī zvaigznes sola romantiku un uzmanību attiecībās ar partneri, ja vien “nemetīsiet acis pa kreisi”. Vientuļajiem Vēršiem izdosies sakārtot savu privāto dzīvi. Gaidiet atzīšanos mīlestībā!

Dvīņi

Zvaigznes sola krāšņu un piepildītu mēnesi. Jau mēneša sākumā izveidojiet sarakstu ar pasākumiem un darāmajiem darbiem. Pieturieties pie izveidotā saraksta. Darbīgs un rosīgs mēnesis – jauni darbi, nepabeigtu projektu noslēgšana, darbavietas maiņa. Naudas pietiks gan biznesam, gan mājokļa uzlabojumiem.

Īpaši labvēlīgs mēnesis tiem Dvīņiem, kas ir veltījuši savu dzīvi zinātnei un radošām izpausmēm. Jums apkārt būs daudz skauģu, bet neņemiet tos vērā.

Aprīlī jums būs vēlēšanās kaut ko mainīt mīlas lietās. Partnera maiņa neveidos stabilas un ilgstošas attiecības. Precētie Dvīņi varēs izbaudīt harmoniju un mieru ģimenē.

Vēzis

Izteikti veiksmīgs mēnesis. Sajutīsiet jaunu spēka pieplūdumu, kas ļaus jums viegli sasniegt izvirzīto mērķi. Neapstājieties pusceļā!

Naudas lietu sakārtošanos zvaigznes sola mēneša beigās. Naudas lietas var saasināt attiecības ar mīļoto cilvēku. Aprīlī nav piemērots laiks riskam un azartam, izvairieties no parādiem.

Seksuālās enerģijas pieplūdums palīdzēs jums dažādot privāto dzīvi un ienesīs harmoniju jūsu attiecībās. Zvaigznes iesaka būt drosmīgākiem, pašpārliecinātākiem un aktīvākiem. Precētajiem Vēžiem ir jāiemācās reizēm “pievaldīt mēli”. Strīda laikā labāk paklusējiet, ja pateiktais var neglābjami sabojāt attiecības.

Lauva

Jūsu vēlēšanās aprīlī noteikti piepildīsies! Zvaigznes dāvās jums iespēju, kuru ir jāizmanto. Jau drīzumā saņemsiet ļoti izdevīgu biznesa piedāvājumu – darbs ārzemēs vai komandējums. No finanšu puses problēmu nebūs, bet iemācieties sabalansēt savu budžetu un iekrāt naudu. Strādīgās Lauvas mēneša otrajā pusē varēs nopelnīt divas-trīs reizes vairāk naudas.

Privātajā dzīvē var rasties problēmas, ja nepārtraukti demonstrēsiet, kas mājās ir īstais saimnieks. Nav vērts atjaunot attiecības ar bijušajiem, jo tādā veidā pastāv risks zaudēt uzticamu cilvēku, kas šobrīd ir ar jums. Meklējiet kompromisu! Izrādiet gudrību, pierādiet savu mīlestību ar vārdiem un darbiem.

Jaunava

Jau mēneša sākumā darbos saskarsieties ar grūtībām, taču tās tikai stiprinās jūs, sagatavos jauniem sasniegumiem. Lai atrisinātu problēmas, jums nāksies pārskatīt savu attieksmi pret darbu un domāšanas veidu. Laiks iet uz priekšu, neturieties pie vecām lietām un pārliecībām! Pieņemot svarīgus lēmumus, visu kārtīgi apdomājiet.

Aprīļa sākumā jūsu ienākumi var strauji sarukt, bet izdevumi saglabās savu līmeni. Tas var radīt parādus. Taču mēneša beigās situācija uzlabosies.

Vientuļās Jaunavas var sastapt savu īsto mīlestību. Attiecības veidosies strauji, kāzas varēsiet svinēt jau šogad. Precētajām Jaunavām ir ieteicams stiprināt savu laulību.

Svari

Zvaigznes iesaka sagatavoties straujām dzīves pārmaiņām. Pārmaiņas skars gan attiecības, gan darbu. Jūs pavadīs veiksme gan darba lietās, gan mīlestībā. Aprīlī darbā jums nāksies samierināties ar pārslodzi. Pacietieties un izturiet slodzi, jo ieguldītais darbs sniegs augļus jau pavisam drīz. Zvaigznes iesaka rūpīgāk plānot savas finanses un veidot iekrājumus.

Aprīlī Svari kļūs ambiciozāki, izlēmīgāki un mērķtiecīgāki. Sadzīviskas problēmas var izjaukt harmoniju un mieru attiecībās. Risiniet problēmas uzreiz, jo sīkas ķildas beigās var novest pie šķiršanās. Zvaigznes iesaka aprīlī pievienot vairāk romantikas attiecībās. Šajā mēnesī ir piemērots laiks mājokļa iekārtošanai, pievienojot vairāk krāsu interjerā.

Skorpions

Lai virzītos uz priekšu, jums ir jāpārstāj šaubīties par saviem lēmumiem. Jaunas iepazīšanās, jauni draugi, bet ar tiem, kas ir likuši vilties, labāk šķirties uzreiz un neatskatoties. Aprīlī nesteidzieties pavēstīt savas idejas apkārtējiem, jo pastāv risks, ka kāds jūsu ideju var piesavināties. Darbs un neatlaidība palīdzēs jums sasniegt visus izvirzītos mērķus. Mēneša beigās iespējams paaugstinājums darbā.

Jūsu piekasīgais raksturs aprīlī veicinās strīdus ar partneri. Pārstājiet turēt aizdomās savu partneri sānsoļu veikšanā, apvaldiet savu greizsirdību! Attiecības nevar veidot bez uzticības. Izrādiet gudrību – negaidiet no partnera vairāk, nekā viņš spēj jums dot. Vientuļajiem Skorpioniem šis mēnesis ir īpaši piemērots randiņiem un romantisku attiecību veidošanai.

Strēlnieks

Jūs gaida negaidītas pārmaiņas. Ieteicams pabeigt visus darbus, atdot parādus un izveidot rīcības plānu. Interesantas iepazīšanās var pārtapt veiksmīgā sadarbībā un biznesa partnerībā, kas nesīs lielus ienākumus. Aprīlī ir jāuzmanās ar finansēm, neaizņemieties naudu un neinvestējiet naudu šaubīgos darījumos.

Aprīlī jūs gaida atklāta un sarežģīta saruna ar partneri. Lai neizjauktu attiecības, kontrolējiet savas emocijas, mierīgi risiniet visas finašu un sadzīviskās problēmas. Lai labotu situāciju, dodieties romantiskā ceļojumā. Brīvos Strēlniekus aprīlī pārņems flirta vilnis – būs gan kaislīgi mīlas sakari, gan mīlas trīsstūri, gan romantiski piedzīvojumi.

Mežāzis

Mežāžiem neizdosies izvairīties no pārmaiņām – tās skars gan karjeru, gan privāto dzīvi, gan dzīvesvietu. Kāds no Mežāžiem mainīs darbu, kāds pārvāksies uz citu mājokli vai uz citu valsti. Darba lietās jūs gaida izaugsme, ja nekautrēsieties priekšniecībai parādīt savas spējas. Veiksme sagaida tikai tos Mežāžus, kas ir maksimāli pārliecināti par savām spējām un prasmēm.

Attiecībās zvaigznes iesaka būt uzmanīgākiem un drosmīgākiem. Palūkojieties apkārt, iespējams, jums blakus ir cilvēks, kas jūs patiesi mīl un gaida. Mežāžus aprīlī gaida ziņas par ģimenes pieaugumu. Zvaigznes iesaka izvairīties no strīdiem.

Ūdensvīrs

Saskarsme ar cilvēkiem jums sniegs iedvesmu. Apkārtējie cilvēki var ātri un viegli “salikt pa plauktiņiem” jautājumus, ar kuriem ir nodarbināts jūsu prāts. Tas palīdzēs jums atrisināt darba un attiecību problēmas. Aprīlī zvaigznes sola izdevīgus piedāvājumus. Taču ir vērts ievērot piesardzību attiecībās ar dažiem kolēģiem, kas centīsies piesavināties jūsu idejas un sasniegumus.

Aprīlis solās būt romantisks mēnesis. Zvaigznes sola liketnīgu tikšanos. Vientuļos Ūdensvīrus gaida likteņa pārbaudījums. – dienesta romāns vai mīlas trīsstūris. Iespējams, nāksies izvēlēties starp attiecībām un karjeru. Veltiet vairāk uzmanības savai veselībai.

Zivis

Veismīgs mēnesis Zivīm. Veiksies gan darbā, gan mīlas lietās. Taču nāksies arī krietni pastrādāt, pieņemt svarīgus lēmumus, domāt radoši. Aprīlī būs daudz darba, bet tas sniegs jums iespēju parādīt sevi no labākās puses un gūt atzinību. Esiet drosmīgākas, nebaidieties ieguldīt naudu un laiku sevis pilnveidošanā. Apmeklējiet kursus, tas nākotnē ļaus jums palielināt savus ienākumus.

Aprīļa beigās būs īpaši piemērots laiks kapitālam remontam, mājas celtniecībai vai dzīvesvietas maiņai. Tieciet skaidrībā ar savām attiecībām – pārtrauciet attiecības, ja tajās nekas jūs vairs netur, noformējiet oficiāli visus papīrus. Zivis varēs atrast savu likteni jaunā vietā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā