Horoskops jūnijam

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. jūnijs 2016 15:49
2467

Auns

Pašrealizēšanās mēnesis. Netrūks drosmes un pārliecības par saviem spēkiem, lai aktīvi rīkotos. Jūnijā būs pa spēkam attīstības projekti – tirdzniecībā, uzņēmējdarbībā, informāciju tehnoloģijās. Piemērots laiks uzņemties vadību un virzīties augšup pa karjeras kāpnēm.

Vērsis

Auglīgs mēnesis. Jūnijā Vēršu uzvedību lielā mērā ietekmēs emocijas. Tās var gan palīdzēt, gan traucēt mērķu sasniegšanā. Cilvēki ar spēcīgu raksturu un noturīgu psihisko stāvokli grūtā brīdī spēs atrast risinājumu un izeju no problēmsituācijas, iespējams, pat gūstot kādu neplānotu labumu sev.  Vadošos amatos strādājošie jūnijā centīsies izvērsties un paplašināt savu darbības lauku. Piemērots laiks noderīgu sadarbības kontaktu dibināšanai.

Dvīņi

Strauju pārmaiņu, sarežģīts laiks Dvīņiem, taču pietiks spēka un apņēmības atrisināt šķietami neatrisināmas problēmas un profesionāli pilnveidoties. Tiecoties pēc karjeras augstākajiem pakāpieniem, nevajadzētu aizmirst par privāto dzīvi. Ja privātās dzīves nav, tieši darba vidē var meklēt otro pusīti. Jūnijā ir jāpārkāpj komforta robežām un jāmēģina uzzināt jaunas lietas, apgūt jaunas tehnoloģijas un paplašināt darbības lauku.

Vēzis

Lielisks laiks gan privāto, gan profesionālo attiecību sakārtošanai. Piemērots laiks savu talantu atklāšanai un publiskai izrādīšanai. Svārstīgais noskaņojums var nedaudz traucēt nosprausto mērķu sasniegšanā. Tomēr jāaktivizē visi savi resursi un ātri jāreaģē, lai neļautu konkurentiem izvirzīties vadībā. Piemērots laiks stratēģiskai plānošanai.

Lauva

Laiks parādīt apkārtējiem savas labākās īpašības un prasmes, atrisināt problēmas, paveikt šķietami neiespējamo, virzīties uz labklājību un harmoniju privātajā dzīvē. Jūnijs ir īpaši piemērots „cīņai par vietu zem saules“. Ieteicams atrisināt līdz galam sasāpējušas tēmas ģimenes lokā. Šajā mēnesī iegūtā informācija un zināšanas būs īpaši noderīgas.

Jaunava

Ar iniciatīvu un mērķtiecību apveltītām Jaunavām plašo iespēju mēnesis. Piemērots laiks ilgtermiņa sadarbības veidošanai, juridisku formalitāšu kārtošanai. Darbīgs un auglīgs mēnesis. Svarīgi ātri reaģēt uz notiekošajiem procesiem, lai saglabātu savas pozīcijas profesionālajā darbībā un privātajā dzīvē. Ieteicams nepārvērtēt savus spēkus, visu darīt pamazām, veltot laiku arī atpūtai.

Svari

Jauna, strauja un auglīga dzīves etapa sākums. Neskatoties uz sarežģījumiem, jums pavērsies plašas perspektīvas savas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai paplašināšanai. Piemērots laiks stratēģiskai plānošanai un konsekventai rīcībai, kritiski izvērtējot savas iespēju robežas, lai neiekļūtu savu ambīciju lamatās.

Skorpions

Jūnijā tiks ielikts pamats profesionālās izaugsmes kāpumam. Jāsaglabā pašpārliecinātība un droši jālaujas savu spēku izmēģināšanai dažādās jomās. Jūnijā ir jāpievērš uzmanība izpildāmā darba kvalitātei un jāturpina pieturēties pie saviem dzīves principiem, aizstāvot savus uzskatus. Šajā mēnesī ir iespējamas krasas noskaņojuma svārstības, kuras var nelabvēlīgi ietekmēt attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Strēlnieki pietuvosies savu sapņu īstenošanai. Enerģiskie un mērķtiecīgie Strēlnieki jūnijā cīnīsies par atzinības iegūšanu profesionālajā darbībā. Saskaroties ar šķēršļiem un problēmām, jāsaglabā cīņasspars. Nedrīkst padoties, lai sasniegtu vēlamo. Cītīga strādāšana neliks ilgi gaidīt rezultātus. Jūnijā ir ieteicams nedaudz pamainīt savus dzīves plānus, lai realitātē nenāktu vilties. Iespējama sadarbības atjaunošana ar veciem partneriem. Būtiski notvert mirkli un noslēgt izdevīgu darījumu.

Mežāzis

Mežāžiem aktīvas darbības laiks. Mērķu sasniegšana būs tieši atkarīga no gribasspēka un centības. Apkārt būs vairākas iespējas, svarīgi tās nepalaist garām, tāpēc jābūt modriem visa mēneša garumā. Piemērots laiks mācībām un informācijas iegūšanai. Jūnijā ir ieteicams rast kompromisus sadarbībā ar partneriem, tas ļaus pieņemt abpusēji izdevīgus lēmumus. Problēmas privātajā dzīvē ieteicams risināt ar savas attieksmes maiņu.

Ūdensvīrs

Lielisks laiks savu spēju pierādīšanai jaunā darbības jomā. Piemērots laiks jaunu projektu sākšanai. Iekšējais potenciāls būs pietiekami augsts, lai realizētu visas ieceres. Uzkrāto enerģiju ir vērts novirzīt profesionālajā jomā. Pieņemot lēmumus, ir kārtīgi jāizvērtē visas nianses un jāklausa intuīcijai.

Zivis

Sarežģīts mēnesis Zivīm. Būs ļoti grūti aizstāvēt savus dzīves uzskatus. Būs sajūta, ka ik uz soļa notiek cīņa ar vējdzirnavām. Ja cīņa ir principiāla, tad jārēķinās ar pamatīgu spēka piepūli mērķa sasniegšanā. Piemērots laiks karjeras izaugsmei un profesionalitātes celšanai. Ļoti svarīgi izvirzīt skaidru mērķi un tiekties uz to, netērējot laiku un spēkus blakuslietām. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam