Horoskops jūlijam

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. jūlijs 2016 00:00
2822

Auns

Jūlijā Auniem viss plūst un mainās. Pateicoties radošai un elastīgai domāšanai, ātri izdosies pielāgoties jaunajiem dzīves apstākļiem. Jūlijs būs pēkšņām un straujām pārmaiņām piepildīts. Ir svarīgi saskatīt potenciālās iespējas katrā pārmaiņu momentā. Jūlijs ir piemērots laiks darbam un prasmju uzlabošanai.

Vērsis

Vēršiem jūlijā ikdienas darbu veikšanai nāksies veltīt vairāk laika un pūļu. Gan darbā, gan attiecībās būs kavēšanās un stagnācija, ieplānotie procesi nenotiks tik raiti kā gribētos. Lai pagūtu izdarīt darbus noteiktajos termiņos, Vēršiem ir nepieciešama atpūta, kas ļaus sakārtot domas, un sagaidīt īsto laiku rīcībai. Vēlēšanās paveikt visu noteiktajos termiņos, neskatoties uz šķēršļiem, radīs vienīgi papildus stresu. Jūlijā ir īpaši svarīgi saglabāt iekšējo mieru un lietderīgi izmantot laiku.

Dvīņi

Enerģijas pieplūduma un pozitīvu pārmaiņu mēnesis. Ja ir kāda vēlēšanās, kuru jau sen gribējāt īstenot, tad šis ir vispiemērotākais laiks pārvarēt savas bailes un rīkoties. Lai uzbūvētu kaut ko jaunu un skaistu, vecais ir jānoārda. Piemērots laiks novecojušu dzīves uzskatu pārskatīšanai, savas individualitātes izpaušanai. Lielisks laiks radošam darbam un jaunu virsotņu iekarošanai. Nav jābaidās eksperimentēt un īstenot vispārdrošākās idejas.

Vēzis

Jūlijā Vēžiem būs grūti izšķirt robežu starp realitāti un ilūziju. Realizējot savas ieceres, ir svarīgi paļauties ne tikai uz fantāzijām, bet arī censties padomāt par materiālo pusi. Lai idejas nepaliktu tikai fantāziju līmenī, ir vērts pievērsties detalizētai plānošanai. Piemērots laiks dienasgrāmatas rakstīšanai.

Lauva

Jūlijā dažas Lauvas var izjust tukšumu dvēselē, vēlēšanos atteikties no visa liekā, nevajadzīgā un apgrūtinošā. Piemērots laiks iekšējās attīrīšanās kūrei – gan fiziski, gan psiholoģiski. Jūlijā ir svarīgi neatkāpties no saviem dzīves principiem, nemānīt sevi, izprast savas vēlmes un iespējas.

Jaunava

Jūlijs ir piemērots laiks dzīves ceļa izvēlei un savas iekšējās pasaules bagātināšanai. Lai saprastu savu dzīves jēgu, ir objektīvi jāizvērtē visas savas šķautnes un jākoncentrējas tai, kuru nepieciešams pilnveidot. Piemērots laiks vērtību pārskatīšanai. Jūlijs ir labs laiks, lai izanalizētu notiekošo gan sevī, gan apkārt – atdalīt būtisko no mazsvarīgā, patieso no liekulīgā. Piemērots laiks labdarības projektiem, juridisku formalitāšu kārtošanai, izglītības un kvalifikācijas celšanai, attiecību uzlabošanai, pētījumiem filozofijas un reliģijas jomā.

Svari

Svariem tiek solīts enerģijas pieplūduma mēnesis – īstais laiks rīkoties un sasniegt savus mērķus. Piemērots laiks detalizētai nākotnes projektu plānošanai, pagātnes kļūdu izvērtēšanai. Ja dzīvē kaut kas notiek ačgārni, šis ir piemērots laiks, lai atgrieztos sākumpunktā un izvēlētos jaunu dzīves ceļu. Jūlijā ir jāuzņemas atbildību par savu dzīvi pašiem, nedrīkst vainot citus.

Skorpions

Iekšējās harmonijas un zudušu kontaktu atjaunošanas mēnesis Skorpioniem. Attiecības izdosies noturēt stabilitātes zīmē, ja būsiet iecietīgāki, mazāk prasīgi un neļausieties mirkļa iegribām. Sagaidāma veiksme radošās izpausmēs un profesionālajā darbībā. Saglabājot optimismu, izdosies atrisināt pēkšņās problēmas. Cenšoties izpatikt apkārtējiem, nezaudējiet savu individualitāti. Piemērots laiks radošās ieceres īstenot dzīvē.

Strēlnieks

Iekšējo pārmaiņu mēnesis Strēlniekiem. Būs grūti izprast, kurā virzienā doties, lai nekļūdītos. Jūlijā ir iespējams, ka daudzi darbi un notikumi nenotiks kā plānoti, tas izraisīs īgnumu un neiecietību. Iespējamas konflikta situācijas gan darbā, gan privātajās attiecībās. Šis nav piemērotākais laiks karam, tāpēc ieteicams nomierināties, ignorēt notiekošo un censties uzlabot attiecības, cik vien tas ir iespējams.

Mežāzis

Dzīves vērtību, jēgas un mērķu pārskatīšanas laiks. Aktualizēsies nepabeigti darbi, neatrisinātas problēmas un attiecību jautājumi. Piemērots laiks veco problēmu atrisināšanai, lai pāršķirtu jaunu un tīru dzīves lapu. Jūlijā ir iespējama regulāra kavēšanās, aizķeršanās ar juridiskām formalitātēm, darījumu atcelšana, tehniskas ķibeles, taču tas viss ir īslaicīgi. Svarīgi pieturēties pie pašdisciplīnas un pilnveidoties, būt tālredzīgiem, lai paredzētu iespējamās problēmas un laicīgi tās novērstu.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri skaidri zina, ko grib sasniegt šajā dzīvē, bet jūlijā var parādīties šaubas par saviem mērķiem un vērtībām. Lai nezaudētu savu individualitāti un neciestu no apkārtējo viedokļa, ir būtiski turpināt klausīt savai intuīcijai un veselajam saprātam. Neviens nezina labāk par jums, kas tieši jums ir vislabākais. Tikai jūs varat izlemt, kā rīkoties. Svarīgi visu savu enerģiju virzīt pozitīvā gultnē. Jāatmet destruktīvas domas par savām nepilnībām.

Zivis

Enerģijas izsīkuma mēnesis. Daudzām Zivīm būs jūtams dzīves nogurums un nevēlēšanās virzīties tālāk. Darbā sagaidāmas grūtības, jauniesāktie projekti būs lemti neveiksmei. Virzība uz priekšu nenotiks vai būs apgrūtināta visās dzīves jomās. Nav piemērots laiks ķirurģiskām operācijām un citām medicīniskām manipulācijām. Jūlijs jāvelta atpūtai un iekšējā līdzsvara atjaunošanai, izvērtējot pagātnes notikumus un pieļautās kļūdas, lai nākotnē tās vairs neatkārtotos. Tiecieties ar labiem draugiem vai ļaujieties meditēšanai vientulībā. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam