Horoskops februārim

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. februāris 2016 12:00
2317

Auns

Auni februārī būs uzņēmīgi un izlēmīgi, apātijai un bezdarbībai nebūs īstais laiks. Šajā laikā ir iespējams viss, ja vien patiesi to gribēsiet. Februārī īpaši pastiprināsies intuīcija. Ir svarīgi pieturēties pie savas iekšējās pārliecības, neļauties novirzīšanai no nospraustā mērķa. Februārī paredzama attiecību uzlabošanās ar sadarbības partneriem. Īpaši veiksmīgs periods tiem Auniem, kuri nodarbojas ar sportiskām aktivitātēm, strādā medicīnā, zinātnē vai attīsta savu uzņēmējdarbību.

Vērsis

Auglīgs mēnesis Vēršiem, tāpēc ieteicams pielikt maksimālas pūles mērķu sasniegšanai. Februārī nebūs laika šaubām un garām pārdomām, ir rīcības laiks. Labs laiks vecu darba kontaktu atjaunošanai un jaunu sadarbības līgumu slēgšanai. Februārī ir piemērots laiks kvalifikācijas celšanai un autoritātes paaugstināšanai profesionālajā darbībā.

Dvīņi

Februārī Dvīņi īpaši izjutīs savu temperamentu, kas ietekmēs arī privātās un darba attiecības. Ieteicams apvaldīt agresiju, būt pacietīgiem un ierobežot atklātu cīņu ar konkurentiem. Februārī ir jāmēģina nogludināt konfliktus un atrisināt domstarpības. Dvīņiem februārī tiks sniegts Visuma spēks un atvērts ceļš jauniem sasniegumiem un attīstībai.

Vēzis

Februārī Vēžiem ir jāatsakās no savas iedomu pasaules, tad arī realitāte nesagādās vilšanos. Šis mēnesis būs pozitīvu emociju piepildīts, kas labvēlīgi ietekmēs attiecības ar apkārtējiem. Lai arī neliels egoisms saglabāsies, tomēr tas nebūs agresīvs. Pieliekot pūles, februārī būs labvēlīgs laiks uzņēmējdarbības attīstīšanai, jo to veicinās gan rakstura īpašības, gan atbalsts no partneriem.

Lauva

Pozīciju nostiprināšanas mēnesis profesionālajā darbībā uzņēmīgām un atbildīgām Lauvām. Laiks cīņai ar netaisnību un savas kārtības ieviešanai. Pārmaiņas labvēlīgi ietekmēs gan Lauvu, gan apkārtējos. Februārī nav jāšaubās par savu kvalifikāciju un atbilstību, ir laiks rīkoties un gūt labumu.

Jaunava

Notikumiem piepildīts laiks sagaida Jaunavas. Laiks uzlabot savas prasmes, paaugstināt kvalifikāciju un uzlabot darba rezultātus. Februārī jābūt uzcītīgiem un nelokāmiem, jātur acu priekšā nospraustais mērķis un neatlaidīgi jāvirzās uz to. Privātajās attiecībās iespējama nopietna lēmuma pieņemšana.

Svari

Februārī Svarus sagaida kardinālas pārmaiņas profesionālajā darbībā. Sākumā šķietami šķēršļi jūsu ceļā patiesībā veicinās virzību un transformāciju, kas vēlāk sagādās jums patiesu prieku un gandarījumu. Būtiski rīkoties ar tuvinieku atbalstu. Visi pieņemtie lēmumi februārī ir kārtīgi jāapsver, vajadzētu izvairīties no steigas un vieglprātības.

Skorpions

Emocionāli nestabils laiks Skorpioniem. Profesionālajā darbībā ir īstais laiks aktīvi rīkoties un sasniegt savu mērķi. Enerģijas un iedvesmas pieplūdums ļaus radoši izpausties. Neslēpiet savu veikumu, atrādiet to plašākai publikai. Februārī apkārtējie cilvēki uzkrītoši pretosies jūsu virzībai un plāniem. Nav izslēgts, ka brīžiem nāksies pabīdīt savas ambīcijas malā un meklēt kompromisa ceļu, lai saglabātu attiecībās mieru un stabilitāti.

Strēlnieks

Globālu dzīves pārmaiņu laiks, īpaši tās skars privāto dzīvi. Februārī sagaidāma paaugstināta uzmanība no pretējā dzimuma pārstāvjiem. Uzsāktās jaunās attiecības būs auglīgas, ar laulības un pēcnācēju radīšanas perspektīvu nākotnē. Strēlniekiem palielināsies pašpārliecinātība un izlēmīgums. Tā ļaus virzīties uz jaunu mērķi ne tikai privātajās attiecībās, bet arī profesionālajā darbībā. Viltība, apdomīgums un intuīcija ļaus beidzot īstenot sen atliktas ieceres un tos plānus, kuru īstenošana bija paredzēta tālākā nākotnē. Pacietīgākie Strēlnieki beidzot būs sagaidījuši savu zvaigžņu stundu.

Mežāzis

Ieguldot pamatīgas pūles, laiku un enerģiju, Mežāžiem beidzot izdosies sasniegt veiksmīgu rezultātu. Februārī ir būtiski atteikties no ietiepības, spēt kritiski izvērtēt situāciju un rast kompromisu. Pārdomāta piekāpšanās un atteikšanās no principiem Mežāžiem palīdzēs uzlabot attiecības un gūt izaugsmi. Februārī iespējami periodiski sirdsapziņas pārmetumi, bet sasniegtie rezultāti sniegs gandarījumu.

Ūdensvīrs

Liktenīgs mēnesis - gan privāto attiecību uzlabošanai, gan profesionālā statusa celšanai un finanšu stabilitātes nostiprināšanai. Februārī nav sagaidāmas lielas problēmas, bet tās, kuras būs, tiks viegli atrisinātas, pateicoties pacietībai. Februārī Ūdensvīri sajutīs enerģijas pieplūdumu, kuru veiksmīgi liks lietā, izvirzot jaunus mērķus un virzoties uz sasniegumiem profesionālajā darbībā. Šajā laikā nedrīkst zaudēt modrību, cītīgi jāseko līdzi visiem notikumiem jums apkārt.

Zivis

Zivīm paredzamas nopietnas dzīves pārmaiņas. Izrādot iniciatīvu un savas prasmes, jums būs iespēja sasniegt augstāku karjeras pakāpienu. Lielisks laiks privāto attiecību uzspodrināšanai - izrādiet iniciatīvu, partneris to novērtēs un labprāt iesaistīsies procesā. Lai arī jūs būsiet prasīgi pret sevi un apkārtējiem, jums izdosies panākt vēlamo mierīgā ceļā. Svarīgākais mēneša darbs - attīrīt prātu no negatīvām domām, skaudības un seniem aizvainojumiem.

 Foto: joodlez.tumblr.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā