Horoskops DECEMBRIM

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. decembris 2016 12:03
2606

Auns

Dzīves pārbaudījumu laiks. Ir īstais brīdis iemācīties kaut ko jaunu un sākt lielas pārmaiņas dzīvē. Apkārt jums būs sapulcējušies domubiedri, uz kuriem varēsiet paļauties, tāpēc ir labākais laiks rīcībai.

Privātajā dzīvē ir iespējamas domstarpības ar partneri. Ieteicams izvairīties no konfliktiem un neļauties provokācijām.

Vērsis

Nav labākais laiks kāpties augšup pa karjeras kāpnēm uz citu cilvēku rēķina, jo šāda rīcība izraisīs aizvainojumu, kas vēlāk var pāraugt pamatīgā konfliktā. Reāli novērtējiet savas spējas, nevajadzētu uzņemties darbus, kuru paveikšanai jums trūkst zināšanu vai prasmju. Nespēja īstenot savus sapņus dzīvē šajā mēnesī jums var izraisīt nomāktu noskaņojumu, taču nevajadzētu tam ļauties.

Vientuļajiem Vēršiem decembrī ir iespējama romantiska tikšanās vai dienesta dēka. Partnerattiecībās ir ieteicams vairāk laika pievērst otrajai pusītei un atpūsties, mainot ikdienas kārtību. Labs laiks nelielam ceļojumam, kas ļaus atgriezt jūsu dzīvē līdzsvaru.

Dvīņi

Enerģijas krājumi būs pārpildīti. Kamēr citi jau plānos svētkus, jūs turpināsiet izvirzīt sev jaunus darba plānus un cītīgi tos īstenot. Tomēr nevajadzētu aizmirst par tuviniekiem. Centieties pievērst vairāk uzmanības apkārtējiem cilvēkiem un viņu vajadzībām. Zvaigznes iesaka būt atvērtākiem, nebaidīties smaidīt svešiniekiem un izteikt komplimentus cilvēkiem.

Vēzis

Miera periods. Piemērots laiks vides un domu sakārtošanai. Decembris nav piemērots lieliem tēriņiem. Zvaigznes iesaka pievērst uzmanību savām finansēm, kā arī izvairīties no baumām un intrigām.

Decembra otrajā pusē attiecībās var rasties sarežģījumi, jo partneris var regulāri izteikt aizrādījumus un prasīt vairāk uzmanības un rūpju. Jums ir jābūt maksimāli diplomātiskiem un jārīkojas gudri, panākot kompromisu.

Lauva

Jūs būsiet pārliecināti par sevi visās dzīves jomās. Ja esat kaut ko ieplānojuši, šis ir labākais laiks rīcībai – iepazīšanās, domubiedru pulcēšana ap sevi, jaunu projektu prezentēšana utt. 

Ģimenes saliedēšanā jums palīdzēs kopīga svētku rīkošana.

Jaunava

Aktīvs mēnesis. Bieži nāksies darīt vairākas lietas un risināt problēmas vienlaicīgi – gan darbā, gan mājās. Nevajadzētu kautrēties lūgt palīdzību. Jāapbruņojas ar pacietību un zināšanām. Problēmu risināšanai izmantojiet radošu pieeju.

Decembrī biežāk apmeklējiet izklaides un kultūras pasākumus, dodieties garākās pastaigās. Ir ieteicams izrauties no ikdienas rutīnas, ieviest pārmaiņas privātajā dzīvē.

Svari

Radošajiem Svariem īpaši lielisks mēnesis. Ziemas skaistums un svētku rotājumi jūs iedvesmos. Esiet sociāli aktīvi. Ja jūtat, ka ir pienācis laiks pārmaiņām, ļaujieties tām. Pievēršanās savam hobijam sniegs morālu atpūtu.

Privātajā dzīvē laiks attiecību kopšanai ar partneri un romantikai. Izbaudiet mieru un mājas sajūtu. Iespējamas jaunas iepazīšanās vai pat draudzības pārtapšana romantiskās jūtās.

Skorpions

Zvaigznes jums decembrī sniedz lielisku iespēju kardināli mainīt savu dzīvi. Apdomājiet, kas šajā dzīvē jūs patiesi iepriecina, bet kas - apbēdina, ko vēlētos mainīt. Pietiek peldēt pa straumei un šaubīties par savām spējām. Ir pienācis laiks rīkoties.

Privātajā dzīvē īpašu pārmaiņu nebūs. Izbaudiet mieru un harmoniju.

Strēlnieks

Labākais laiks darbam un sapņu īstenošanai. Ja esat kaut ko ieplānojuši, realizējiet to. Nav laiks garām pārdomām, jārīkojas ātri, kamēr jūsu iespēju nav izmantojuši citi. Svarīgākos darbus ir ieteicams paveikt mēneša pirmajā pusē, jo vēlāk svētku burzma traucēs savākties un kvalitatīvi paveikt iecerēto.

Privātajā dzīvē jebkuri sarežģījumi mīlas frontē būs pa spēkam. Spēsiet ieklausīties un saprast savu partneri no pusvārda. Tomēr ir iespējams neparedzēts strīds visnepiemērotākajā brīdī. Taču jūs spēsiet to ātri atrisināt, galvenais – nespītēties!

Mežāzis

Ir pienācis laiks, kad var nedaudz vaļīgāk palaist dzīves grožus un ļauties gadījumam. Šajā laikā ir jābūt pacietīgiem un mierīgiem. Tas ļaus jums sasniegt nospraustos mērķus.

Decembrī zvaigznes jums sola romantisku noskaņojumu. Jaunās attiecības būs piepildītas ar emocijām, kaisli un strauju virzību.

Ūdensvīrs

Decembris jūs pārsteigs ar strīdu pārpilnību. Nebaidieties dalīties ar savām domām un pasut savu viedokli, taču dariet to mierīgi un toleranti. Zvaigznes iesaka pacensties atrisināt domstarpības tagad, lai jaunu gadu sāktu no tīras lapas.

Ir iespējama jauna iepazīšanās, kas varētu pāraugt dēkā. Šī iepazīšanās ienesīs nozīmīgas pārmaiņas jūsu dzīvē. Un, iespējams, beidzot jūs izjutīsiet harmoniju.

Zivis

Zvaigznes iesaka decembrī būt drosmīgākiem un izlēmīgākiem. Lai arī sākumā prātā ienākušās idejas jums var šķist nepiepildāmas un trakas, nevajadzētu tās atmest. Nebaidieties domāt ārpus noteiktajiem rāmjiem. Ir pienācis laiks īstenot tās ieceres, kuras tiešām vēlaties no visas sirds.

Līdz 19. decembrim ir iespēja satikt savu īsto cilvēku. Šajā laikā ir ļoti liela varbūtība, ka sāks veidoties patiesas un abpusējas jūtas. Taču zvaigznes iesaka jaunās attiecības pagaidām neatklāt apkārtējiem.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā