Horoskops 2019. gadam: ko zvaigznes sola Cūkas gadā katrai zodiaka zīmei

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2019. gada 2. janvāris, 18:49:01
Horoskops 2019. gadam: ko zvaigznes sola Cūkas gadā katrai zodiaka zīmei

Auns

2019. gads Auniem būs karjeras izaugsmes gads. Ja gada sākumā skaidri noformulēsiet savu mērķi, tad gada laikā jūs noteikti to sasniegsiet. Nebaidieties prasīt vairāk. Iespējams, radīsies konflikti ar kolēģiem, bet viņi nedrīkst ierobežot jūsu ambīcijas. Jābūt gataviem, ka Cūkas gadā jums apkārt būs daudz nelabvēļu, skauģu un manipulatoru. Neuztveriet nopietni citu centienus jūs iebiedēt, neviens jums nespēs kaitēt. Starpsezonu laikā iespējamas veselības problēmas. Sargiet nieres!

Privātajā dzīvē zvaigznes sola Auniem attiecību stiprināšanu un spēju saprast savu partneri labāk. Brīvajiem Auniem ir ieteicams ieskatīties tuvāko paziņu lokā – kāds no paziņām jau sen jūt simpātijas un sapņo kļūt par jūsu partneri.

Vērsis

Vēršiem būs par ko aizdomāties 2019. gadā. Daudziem Vēršiem galvenais uzdevums šajā gadā būs sevis meklēšana un sava dzīves uzdevuma apzināšanās. Labs laiks labdarībai, veltiet savu dzīvi rūpēm par citiem. Gada vidū zvaigznes sola strauju karjeras izaugsmi. Galvenais padoms – nebaidieties un nešaubieties par savām spējām. Piekrītiet izdevīgiem piedāvājumiem nedomājot. Konkurenti šogad būs diezgan aktīvi, tāpēc ilgai domāšanai neatliks laika, jo naudīgu iespēju jums ātri vien var nocelt deguna priekšā.

Daudzi precētie Vērši lems par ģimenes pieaugumu. Mīlestības un rūpju šogad būs ļoti daudz. Pacentieties būt iecietīgāki un pacieīgāki. Mīļotais cilvēks piepildīs jūsu vēlēšanos, kuru ievēlējāties, sagaidot 2019. gadu.

Dvīņi

Dvīņiem 2019. gadā zvaigznes iesaka būt apdomīgākiem un uzmanīgākiem finanšu lietās. Nav ieteicams aizņemties naudu. Aizņēmums nenesīs prieku – vai nu iegādātā prece sagādās vilšanos, vai arī neparedzēti apstākļi neļaus kredītu atmaksāt noteiktajā termiņā. Apvaldiet savu ietiepību, iemācieties ieklausīties apkārtējos, īpaši tuvāko cilvēku padomos. Darbā ieklausieties kolēģu padomos, jo viņiem ir vairāk zināšanu un pieredzes.

Privātajā dzīvē zvaigznes sola daudz mīlestības un rūpju no apkārtējo cilvēku puses. Vientuļie Dvīņi baudīs piekrišanu pretējā dzimuma acīs. Ir vērts aizdomāties par to, kā tieši jums trūkst laimei. Centieties atpazīt īstu mīlestību.

Vēzis

2019. gadā jūs gaida daudz pretrunu un nepārdomātu lēmumu. Ja neiemācīsieties pieņemt striktus lēmumus, nespēsiet justies laimīgi un brīvi. Daudzi Vēži šogad lems par kardinālām izmaiņām dzīvē – jauns darbs, cita nodarbošanās, pārcelšanās uz citu pilsētu vai valsti. Pievērsiet vairāk uzmanības savai veselībai. Dzenoties pēc labākas dzīves, var saasināties hroniska saslimšana.

Privātajā dzīvē viss mainīsies uz labo pusi. Attiecības ar partneri pāraugs jaunā līmenī, kas pozitīvi ietekmēs arī citas dzīves sfēras. Zvaigznes sola laulību un ģimenes pieaugumu.

Lauva

Atbildīga izturēšanās darbā palīdzēs jums sasniegt jaunu dzīves līmeni. Pateicoties sabiedriskumam un spējai iepatikties cilvēkiem, varēsiet iegūt jaunus noderīgus kontaktus, kas izrādīsies visnotaļ veiksmīgi. Izmantojiet iespēju! Ja ignorēsiet likteņa dāvanas, veiskme drīz vien novērsīsies no jums. Ieklausieties savā intuīcijā. Ja par kaut ko ir šaubas, labāk pārbaudīt informāciju. Pievērsiet uzmanību savai veselībai. Iespējams, būs nepiecieāma dermatologa palīdzība.

Brīvajiem zodiaka pārstāvjiem zvaigznes sola daudz piedzīvojumu. Taču netērējiet laiku lieki cilvēkiem, kas nav nopietni savos nolūkos. Precētajām Lauvām izdosies vairot labklājību un iegādāties vērtīgu nekustamo īpašumu.

Jaunava

Jaunavām 2019. gadā ir jābūt īpaši taupīgām. Ja tērēsiet naudu lietām, kuras īsti nav nepieciešamas, bieži vien nonāksiet sarežģītā situācijā. Šajā gadā jūsu vēlēšanās tērēt vairāk kļūs par motivāciju pelnīt vairāk. Pievērsieties sportam vai atrodiet jaunu nodarbošanos. Hobijs var pārtapt par jūsu dzīves nodarbošanos. Nebaidieties kaut ko mainīt. 2019. gadā jūs gaida vien daži pagriezienpunkti, un tikai jūs varēsiet izlemt, kurā virzienā doties tālāk. 

Šajā gadā jums nāksies noskaidrot attiecības ar savu mīļoto cilvēku. Tām Jaunavām, kas ir kopā ar savu partneri mazāk nekā pusgadu, nāksies saprast, ka skatu uz partneri aizsedza rozā brilles. Brīvajām Jaunavām zvaigznes sola iepazīšanos ar lielisku cilvēku gada pirmajā pusē.

Svari

Ļoti auglīgs gads. Nevelciet garumā ar plānu īstenošanu. Sāciet iekarot virsotnes jau gada sākumā un neatslābinieties. Ja apstāsieties kaut uz mirkli, ilgu laiku nevarēset atkal saņemties virzīties uz priekšu. Daudziem Svariem draud liekais svars. Centieties nepārēsties, jo tādā gadījumā ne tikai iedzīvosieties liekajos kilogramos, bet arī veselības problēmās. Vairāk uzmanības veltiet mīļajiem un tuviniekiem.

Daudzi Svari kardināli mainīs savu dzīvi. Laulības būs galvenais prieks daudziem zodiaka pārstāvjiem. Iemācieties ieklausīties tajā, kas uztrauc jūsu partneri, ja nevēlaties sabojāt attiecības. Cīnieties pret biežajām agresivitātes lēkmēm. Agresija var apdraudēt jūsu attiecības – zaudēsiet cilvēku, kas jums patiesi ir svarīgs.

Skorpions

Stabils gads visās jomās. Radīsies iespēja izrādīt savas līdera dotības. Priekšniecības padoms veicinās izvirzītā mērķa sasniegšanu. Uzticieties savai intuīcijai – tā palīdzēs izveidot abpusēji izdevīgas attiecības ar potenciālajiem partneriem. Sargiet veselību un lieki neriskējiet. Izvairieties no ekstrēmiem sporta veidiem. Pastāv augsta traumu varbūtība, īpaši ceļojumu laikā.

Brīvajiem Skorpioniem zvaigznes sola romantisku iepazīšanos, kas pāraugs spēcīgās attiecībās un ģimenes dibināšanā. Attiecībās esošajiem Skorpioniem bieži vien šogad nāksies upurēt sevi mīļotā cilvēka labklājības vārdā. Lai arī ko jūs darītu – nezaudējiet pašcieņu.

Strēlnieks

Strēlniekus gaida veiksme visās jomās. Piemērots laiks biznesa veidošanai un attīstīšanai, taču pirms tam ir rūpīgi jāizanalizē visi riski un nepieciešamais finansējums. Nekautrējieties lūgt materiālu palīdzību, ja ticat savai veiksmei. Jums ātri izdosies atrast mecenātus, ja būsiet pietiekami aktīvi. Veiciet medicīniskos izmeklējumus. Sargiet urīnpūsli.

Jaunais gads ir ļoti piemērots ceļošanai un jaunu vietu apmeklēšanai. Ceļošana sniegs ne tikai jaunus iespaidus, bet arī noderīgas iepazīšanās. Mīlas frontē Strēlniekiem šogad ir gaidāmas spilgtas emocijas un kaisles periods.

Mežāzis

Cūkas gadā Mežāži būs aizņemti darbos un projektos, kas tika sākti 2018. gadā. Nebūs laika slinkošanai un skumšanai, jo palielināsies pienākumu daudzums un prasības pret sevi. Uztveriet visu vienkāršāk un nešaustiet sevi bez iemesla. Neviens jūs nenosodīs par mazām kļūmēm, savukārt pašpārliecinātības trūkums negatīvi ietekmēs notiekošo. Ja arī nesaprotat līdz galam darāmo – dariet to ar pārliecību. Veiksme būs jūsu pusē. Jūsu dzīvē parādīsies vairāk cilvēku, kuri spēs novērtēt un cienīt jūs.

Brīvajiem Mežāžiem trūkst viegluma, lai dibinātu nopietnas attiecības. Vizuāli jūs esat pievilcīgi daudzu pretējā dzimuma cilvēku acīs, taču jūsu domīgums viņus atbaida. Tiem Mežāžiem, kuri ir attiecībās, ieteicams būt maigākiem un mīlošākiem ar savu partneri.

Ūdensvīrs

Daudzi jauniesāktie darbi var ievilkties. Dzeltenā cūciņa ir draudzīga, mierīga un jauka, ja uz to raugās ar apbrīnu, nevis ar vēlmi pārvērst cepetī un apēst. Šajā gadā jums izdosies piesaistīt jaunus partnerus, kuri būs gatavi ieguldīt lielas finanses jūsu projektos, bet jums ir skaidri jādefinē savu lūgumu. Uzņēmīgajiem un aktīvajiem Ūdensvīriem šogad ir lielisks laiks uzsākt savu biznesu.

Privātajā dzīvē iespējami konfliktu saasinājumi ar mīļoto cilvēku. Flirts ar svešinieku tiks ātri atklāts un nenesīs neko labu. Pacentieties sev atbildēt, ko jūs īsti vēlaties no esošajām attiecībām. Iespējams, ka labāk ir pārtraukt attiecības un koncentrēt savu uzmanību uz darbu, jo šis būs ļoti ienesīgs gads. Ja laikus vērsīsieties pie ārstiem, veselības problēmas nesagādās īpašas raizes.

Zivis

Šogad jūs jutīsieties kā savā spēles laukumā, jutīsieties pārliecinātas par sevi, būs skaidra uzvedība. Jūsu idejas nevienam neliksies dīvainas. Darbā jūs būsiet pārliecinātas par katru savu darbību. Daudzas Zivis 2019. gadā atklās jaunas īpašības sevī – un tās būs labas. Ar veselību nebūs problēmu, izņemot nelielas un īslaicīgas saaukstēšanās.

Mīlas lietās 2019. gads gan nebūs īpaši veiksmīgs. Vientuļajām Zivīm zvaigznes nesola spīdošu attiecību sākumu. Precētajām Zivīm iespējami regulāri konflikti, kam par pamatu būs bērnu audzināšanas lietas un prioritātes dzīvē.