Horoskops 2019. gada jūnijam

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. jūnijs 2019 10:23
2165

Auns

Auniem zvaigznes sola intensīvu periodu gan darbā, gan ģimenes dzīvē. Jums var parādīties skauģi un nelabvēļi, bet nepievērsiet tam uzmanību. Veiksmi finanšu lietās zvaigznes sola radošo profesiju pārstāvjiem – jums pavērsies daudz vilinošu perspektīvu.

Darba rutīnā jums ir jāatrod arī laiku privātajai dzīvei. Nepalaidiet garām vasaru. Nepieņemiet sasteigtus lēmumus. Neflirtējiet ar citiem cilvēkiem, lai ieriebtu savai otrajai pusītei. Tas izraisīs greizsirdību, taču neveicinās attiecību stiprināšanu.

Vērsis

Jūnijā nevajadzētu atteikties no jauniem projektiem, jo tie nesīs labu peļņu. Tikai neķerieties pie visiem darbiem vienlaikus, sāciet ar svarīgāko un perspektīvāko – intuīcija neliks vilties. Ja pēdējā laikā bieži nākas ciest no migrēnas, apmeklējiet ārstu.

Zvaigznes iesaka uzmanīties, iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem. Sapņi ne vienmēr sakrīt ar realitāti. Precētajiem Vēršiem ir ieteicams apdomāt vārdus, nesolīt pārāk daudz.

Dvīņi

Zvaigznes sola lieliskas atpūtas perspektīvu. Darbs nekur neaizmuks, bet par veselību un atpūtu ir vērts aizdomāties jau šobrīd. Ieteicams ieplānot papildu līdzekļus savā budžetā neparedzētiem izdevumiem.

Jūnijā jūs gaida īsts mīlas trīsstūris. Tas būs bīstami, saviļņojoši un vilinoši. Nāksies izvēlēties ar sirdi, jo prāta argumenti jūs nepārliecinās.

Vēzis

Jūnijā jums ir ieteicams izvairīties no vilinošiem piedāvājumiem par naudas ieguldīšanu, jo šajā posmā jums apkārt būs daudz krāpnieku. Sastādiet plānu un strikti to ievērojiet, jo darbu un pienākumu būs ļoti daudz. Ieklausieties tuvinieku padomos.

Zvaigznes iesaka nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Savas jūtas nav iespējams pielāgot citu cilvēku standartiem. Necentieties saskatīt loģiku vai pārāk dziļi analizēt sava partnera rīcību. Labāk veltiet vairāk uzmanības viņam, tad attiecības noteikti uzlabosies.

Lauva

Nav piemērots laiks nopietnu darījumu slēgšanai. Ja vien ir iespējams, svarīgu lēmumu pieņemšanu atlieciet uz citu laiku. Toties darba jomā viss ritēs gludi, nekas nespēs jūs novērst no veicamā darba. Peļņu labāk tērēt ieguldījumam savā uzņēmējdarbībā, nevis pirkumiem.

Attiecības ar mīļoto cilvēku šobrīd ir izturības pārbaudes posmā. Centieties neuzmākties ar savu klātbūtni visur un vienmēr. Neignorējiet partnera lūgumus. Centieties izvairīties no konfliktiem. Ja kaut kas nav kārtībā, uz brīdi paejiet maliņā un paklusējiet.

Jaunava

Jūnijā zvaigznes brīdina par iespējamiem finansiāliem zaudējumiem. Jābūt piesardzīgiem, ja darbā ir paredzēta naudassodu sistēma. Savukārt tās Jaunavas, kuras cītīgi strādā un nedomā atslābināties, gaida patīkami bonusi. Slimot nebūs laika, veselība nesagādās problēmas.

Jūnijā ir ieteicams pēc iespējas vairāk laika pavadīt ar mīļoto cilvēku divvientulībā. Pacentieties atgriezt savā dzīvē romantiku un piešķirt nelielu pikantuma noti savā intīmajā dzīvē. Izbaudiet katru brīdi.

Svari

Zvaigznes sola, ka šomēnes jums tiešām atradīsies laiks atpūtai. Dodieties atvaļinājumā. Nebaidieties uzticēt darbus vietniekam vai palīgam. Piemērots laiks mācībām un jaunu prasmju apguvei, apmeklējiet seminārus savā specialitātē. Izvairieties no liekiem tēriņiem.

Attiecībās izrādiet iniciatīvu. Piemērots laiks nelielam flirtam, kas uzlabos noskaņojumu un cels pašapziņu. Bet saglabājiet savu individualitāti, necentietes spēlēt svešu lomu.

Skorpions

Jūsu radošā pieeja darbam un nestandarta domāšanas veids palīdzēs jūnijā sasniegt neredzētus augstumus karjerā un biznesā. Nepievērsiet uzmanību konservatīvu cilvēku komentāriem – viņi vēlēsies jūs pārliecināt, ka labāk ir pieturēties darbā pie vecām un pārbaudītām metodēm. Sargiet veselību, izvairieties no kondicioniera lietošanas.

Necentieties pieskaņot partneri sev – nekas prātīgs no tā nesanāks. Katrs no jums ir personība, kas tiecas dominēt. Ja vēlaties saglabāt attiecības, meklējiet kompromisus, vienojieties, bet necentieties pakļaut partneri. Brīvajiem Skorpioniem, kas meklē mīlestību, veiksies jau jūnija sākumā.

Strēlnieks

Piemērots laiks pārmaiņām gan darbā, gan sadzīvē. Jums būs lieliska iespēja nopelnīt. Bet pārstājiet neapdomīgi tērēt naudu. Sāciet plānot savus izdevumus. Centieties koncentrēties uz svarīgiem darbiem, netērējiet laiku sīkumiem.

Vasara ir piemērota vieglam flirtam, nevis nopietnu attiecību veidošanai. Negaidiet precību piedāvājumu un ģimenes veidošanu. Toties kaisles momenti un īslaicīgas aizraušanās jūnijā ir garantētas, īpaši kaut kur kūrortā.

Mežāzis

Negaidiet palīdzību no apkārtējiem cilvēkiem, visu būs jādara pašiem. Visi zina, ka par jūsu darbasparu var sacerēt leģendas, tāpēc nesteigsies izrādīt iniciatīvu. Toties atalgojums par jūsu pūlēm būs septiņreiz lielāks. Neaizmirstiet arī par atpūtu, dodieties ar ģimeni pie jūras.

Attiecībās ieteicams neuzmākties ar savu sabiedrību. Ja jūsu simpātija neizrāda iniciatīvu, tas nozīmē, ka jūs neesat viņa gaumē. Attiecībās esošajiem Mežāžiem zvaigznes iesaka pievērsties mājokļa iekārtošanai, remontam vai kopīga mājokļa meklēšanai.

Ūdensvīrs

Karjerā īpaša virzība netiek solīta, toties piemērots laiks sava biznesa veidošanai. Finanšu lietās problēmu nebūs, tomēr zvaigznes iesaka ievērot taupīgu dzīvesveidu.

Nesteidzieties ar attiecību reģistrēšanu oficiālā kārtībā, īpaši ar nesen iepazītu cilvēku. Pavadiet vairāk brīvā laika ar partneri, lai uzzinātu par viņu vairāk. Lēmumu pieņemiet tikai pēc rūpīgas apdomāšanas.

Zivis

Zvaigznes iesaka virzīties uz savu mērķi pamazām. Sākumā izvirziet mazākus, reāli izpildāmus uzdevumus, izveidojiet plānu un strikti pieturieties pie tā. Ja nenovērsīsiet savu uzmanību visādiem sīkumiem, jums izdosies sasniegt vēlamo. Atpūsties no darba ieteicams mājās, mierīgā gaisotnē.

Ja vien būs vēlēšanās, jūnijā jūsu intīmajā dzīvē ienāks lielas pārmaiņas, kas labvēlīgi ietekmēs jūsu libido. Neslēpiet savas fantāzijas, apspriediet tās ar partneri. Atklājiet viens otrā vēl neiepazītas šķautnes.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies