Horoskops: 2019. gada jūlijs

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. jūlijs 2019 12:23
2516

Auns

Zvaigznes sola notikumu karuseli. Gatavojieties visur pagūt, neko neaizmirstot un neizlaižot no acīm. Tas nebūs viegli, bet tas būs tā vērts. Parādīsies jaunas iespējas, enerģija to īstenošanai arī būs. Gūt panākumus varēsiet tikai tad, ja visu plānosiet un labi organizēsiet. Jums noteikti noderēs laika plānošanas prasmes.

Attiecībās ir jārīkojas atbilstoši dzīves apstākļiem. Tie ieteiks, kurā virzienā tieši šobrīd virzīties. Attiecībās ar partneri paļaujieties uz veselo saprātu.

Vērsis

Jūlijā zvaigznes sola jaunas iespējas. Beidziet slinkot un motivējiet sevi, lai izmantotu iespējas maksimāli. Jūlijā atradīsiet lieliskus veidus naudas investēšanai vai veiksiet lielus pirkumus, par kuriem jau sen sapņojāt.

Attiecībās zvaigznes iesaka nenovest situāciju līdz galējībai. Ja jau sen vēlējāties atklāt partnerim kaut ko, šobrīd ir pienācis laiks, lai pastāstītu par savām jūtām un izrunātos no sirds.

Dvīņi

Kreatīviem un elastīgiem Dvīņiem zvaigznes sola veiksmi. Jūlijā standarta pieeja nedos cerētos rezultātus. Nesteidzieties! Virzieties uz mērķi pārliecināti un lēnām. Jūlija trešajā dekādē būs veiksmīgi jūsu organizētie pasākumi vai randiņi. Labs noskaņojums jums un jūsu viesiem ir garantēts.

Jūlijā iespējams bildinājums vai pāriešana uz kvalitatīvāku attiecību pakāpi. Īpaši piemērots laiks laulībām. Precētie Dvīņi būs mīlas un rūpju pārpildīti, pārsteigs un iepriecinās partneri.

Vēzis

Jums ir jāiemācās aizstāvēt savas intereses. Šobrīd nekaitēs nedaudz veselīga egoisma. Pretējā gadījumā jūs riskējat ar pārpūlēšanos vai izdegšanu darbā. Padomājiet par savu veselību un emocionālo līdzsvaru. Atpūtieties, bet pasaule lai pagaida.

Vientuļajiem Vēžiem zvaigznes sola jaunu interesantu iepazīšanos darbā vai dienesta romāna sākumu. Jūlijā jūs būsiet pievilcīgi un apburoši pretējā dzimuma acīs. Precētajiem Vēžiem zvaigznes sola sapratni un palīdzību mājas solī no partnera un bērniem.

Lauva

Neupurējiet attiecības darba labā, un arī otrādi - nepametiet karjeru novārtā privātās dzīves ietekmē. Pievērsiet uzmanību savai veselībai. Jums palīdzēs pilnvērtīgs miegs un pareizs uzturs. Mēneša sākumā sakārtojiet savas lietas, lai neapmaldītos haosā (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē). Mēneša vidus - lielisks laiks radošām izpausmēm, nodarbībām, kas ir saistītas ar kaut ko skaistu.

Saskarsme ar bērniem jums radīs prieku. Piemērots laiks grūtniecības plānošanai. Iespējams, uzzināsiet, ka kāda no draudzenēm vai radiniecēm ir bērna gaidībās.

Jaunava

Esiet drosmīgāki, rīkojieties izlēmīgi un ātri - tad sasniegsiet veiksmi visos darbos. Jūlijā beidzot varēsiet pievērsties sadzīvisku problēmu risināšanai, remontam vai plānosiet pārcelšanos uz jaunu mājvietu. Mēneša trešajā dekādē jums radīsies papildu peļņas gūšanas iespēja - neatsakieties pat no nelielas naudas, tagad tā noderēs.

Zvaigznes iesaka izvairīties no nevajadzīgiem strīdiem. Apdomājiet savus vārdus un uzvedību. Jūsu neapdomīgi izteiktie vārdi var spēcīgi aizvainot cilvēkus. Piemērots laiks pārtraukt neveiksmīgas attiecības, kuras ir sevi izsmēlušas. Šķiršanās nebūs pārsteigums, tieši pretēji - nesīs mieru un piedošanu. 

Svari

Mēneša pirmajā pusē ģimene un mājas rūpes izvirzīsies priekšplānā. Daudziem Svariem pat radīsies vēlme pamest apnikušo darbu un mainīt nodarbošanās veidu. Mēneša beigās jūs uzņemsieties miera nesēja lomu, lai samierinātu konfliktējošas puses.

Zvaigznes sola īslaicīgas aizraušanās, kuras var novest pie iepazīšanās ar svarīgiem, interesantiem cilvēkiem. Pavadiet nedēļas nogali ar otro pusīti ārpus pilsētas.

Skorpions

Neatsakieties no izdevīgiem sadarbības piedāvājumiem, kurus saņemsiet šajā mēnesī. Zvaigznes sola virzīšanos augšup pa karjeras kāpnēm, noderīgas mācības, kvalifikācijas celšanu. Naudas ieguldījumi mācībās ātri vien atpelnīsies.

Piemērots laiks ģimenes un partnerattiecību stiprināšanai. Vientuļie Skorpioni kļūs ļoti spoži un baudīs īpašu popularitāti pretējā dzimuma acīs.

Strēlnieks

Viegli pelnīsiet naudu, bet arī tērēsiet to ar vieglu roku. Zvaigznes iesaka pievērsties tēriņu plānošanai. Centieties neaizdot naudu. Mēneša beigās jums izdosies uzlabot attiecības ar radiem vai kaimiņiem.

Precētajiem Strēlniekiem zvaigznes sola mieru un laimi mēneša otrajā un trešajā dekādē. Jaunais romāns izrādīsies visnotaļ perspektīvs.

Mežāzis

Zvaigznes sola veiksmi visās jomās. Pirmās divas dekādes būsiet uzmanības centrā. Par ieguldītajā pūlēm saņemsiet pienācīgu atalgojumu, iespējams, prēmiju, paaugstinājumu vai patīkamas dāvanas. Trešā dekāde - laiks salikt punktus uz “i”, doties ekskursijā vai ceļojumā.

Zvaigznes sola siltas un mīļas attiecības ģimenē. Šobrīd ir lielisks laiks uzlabot attiecības ar partneri. Dvēseliskas sarunas zem zvaigžņotas debess, romantiskas vakariņas sniegs jums enerģiju. Vientuļajiem Mežāžiem zvaigznes iesaka biežāk iziet sabiedrībā.

Ūdensvīrs

Jūlijā jums būs vēlme pabūt vientulībā un mierā. Tas jums ļaus atgūt spēkus. Mēneša beigās zvaigznes sola piedalīšanos ģimenes svētkos vai draugu ballītē, ceļojumu vai komandējumu, kur jūs lieliski pavadīsiet laiku un gūsiet svaigus iespaidus.

Jaunās attiecības var pāraugt brīnišķīgā savienībā. Precētajiem Ūdensvīriem zvaigznes sola, ka partneris būs dāsns un cēlsirdīgs.

Zivis

Sapņojiet un vizualizējiet savus sapņus, jo domas var materializēties. Jau drīz jūs sasniegsiet kāroto. Savus plānus labāk nevienam nestāstīt. Virzieties uz mērķi klusējot. Mēneša beigās saglabājiet mieru un vēsu prātu, tad jūs varēsiet pārvarēt šķēršļus bez grūtībām.

Precētajām Zivīm zvaigznes iesaka biežāk atklāti runāt un uzticēties otrajai pusītei. Ja nepieciešams - nebaidieties lūgt palīdzību, tas palīdzēs stiprināt jūsu saikni. Šajā mēnesī var mainīties jūsu statuss.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies