Horoskops 2018. gada janvārim

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. janvāris 2018 10:58
1500

Auns

Mēneša sākums būs rosīgs un notikumiem bagāts. Jūs kalsiet jaunus plānus un raiti virzīsieties uz priekšu. Ja sāksiet jaunu projektu, negaidot, kad noslēgsies visis svētki, jūs ātri vien uzlabosiet savu finanšu stāvokli. Iespējams, ka ar dažiem draugiem jums var rasties nesaskaņas, kuras izraisīs jūsu egoisms. Lai tā nenotiktu, biežāk interesējieties, kā viņiem iet. Mēneša sākumā pastāv apaukstēšanās risks, tāpēc sargājiet veselību, ģērbieties atbilstoši laikapstākļiem.

Brīvajiem Auniem būs kaudzēm pielūdzēju, nebūs laika skumšanai. Taču zvaigznes iesaka izvēlēties vienu partneri – un jūs to nenožēlosiet. Precētajiem Auniem zvaigznes iesaka veltīt vairāk uzmanības savam partnerim, iepriecināt viņu. Harmonisku attiecību pamatā ir ne tikai ņemšana, bet arī došana.

Vērsis

Zvaigznes sola lielus tēriņus janvārī. Tēriņi jums sagādās prieku, taču tie var izrādīties nepārdomāti. Sāciet plānot savas finanses – ieviesiet budžeta dienasgrāmatu, krājiet čekus, plānojiet ienākumus un izdevumus, analizējiet, kam visvairāk tērējiet naudu. Janvārī zvaigznes sola labu veselību, taču sportošana neskādēs. Svētku laikā noteikti ir labi paēsts, tāpēc pievērsieties aktīvākam dzīvesveidam. Jo ātrāk ķesieties tam klāt, jo mazāk būs pārdzīvojumu vēlāk.

Jums trūks pārliecības par sevi. Attiecībās, iespējams, kritīsies jūsu pašvērtējums, kam par pamatu var būt lielā aizņemtība. Jums ir nedaudz piemirsies, kā veidot attiecības un izturēties pret pretējo dzimumu. Nebēdājiet, to var ātri labot – mainiet frizūru, nopērciet jaunu tērpu un apakšveļu. Iespējams, ka šis ir piemērots laiks doties uz konsultāciju pie stilista.

Dvīņi

Janvārī jūs sagaida izvēles grūtums. No vienas puses, jums gribēsies pārmaiņas un dzīves uzlabojumus, bet no otras – jūs negribēsiet papūlēties, lai iegūtu vēlamo. Taču tā nenotiek! Paaugstiniet savu kvalifikāciju, tikai tad jums radīsies jaunas iespējas un perspektīvas tālākai izaugsmei gan darbā, gan privātajā dzīvē. Apmeklējiet kursus, kurus jau sen vēlējāties apmeklēt, bet vienmēr atlikāt. Janvārī saudzējiet savu veselību, pastāv iespēja saslimt ar gripu.

Vientuļajiem Dvīņiem zvaigznes sola drīzu iepazīšanos un kaislīgu, apbusēju mīlestību. Precētajiem Dvīņiem janvārī vairāk uzmanības jāpievērš ģimenei, īpaši bērniem.

Vēzis

Vēžiem janvāris būs finanšu zaudējumu mēnesis. 2018. gada sākumā jums nāksies daudz strādāt, neatliks laika atpūtai, taču tikai tādā veidā jūs varēsiet atgūt stabilitāti un uzlabot dzīves kvalitāti. Neslēpieties no problēmām, jo tad tās tikai pieaugs. Atcerieties, ka jums apkārt ir draugi un viņu atbalsts, tāpēc nekādas grūtības nespēs jūs pievarēt. Janvārī turēsies laba veselība, tomēr imunitātes stiprināšana nenāks par ļaunu.

Janvārī jūsu pievilcība un harisma reibinās apkārtējos pretējā dzimuma pārstāvjus. Vientuļajiem Vēžiem būs no kā izvēlēties, lai tiktu pie īstā sirds un rokas pretendenta. Attiecībās jums derētu būt nopietnākiem un atbildīgākiem. Janvārī pievērsiet īpašu uzmanību ģimenes locekļu veselībai.

Lauva

2017. gada beigās jūs, tēlaini izsakoties, iekritāt ziemas miegā. Tagad ir īstais laiks mosties un darīt visu nepieciešamo nākotnes labklājības vārdā. Darba netrūks, tas nesīs augļus un mudinās jūs uz jauniem sasniegumiem. Janvāris ir labvēlīgs laiks, lai pabeigtu iesāktos darbus un atrisinātu vecas problēmas. Lauvas, kuru darbības joma ir saistīta ar mākslu, varēs lieliski izpausties. Jūsu aktīvā pozīcija un oratora prasmes piesaistīs nepieciešamos cilvēkus, kas kļūs par jūsu partneriem uz ilgu laiku. Janvārī pastāv iespējamība, ka saasināsies hroniskas saslimšanas. Noteikti dodieties pie ārsta, nenodarbojieties ar pašārstēšanos.

Brīvie Lauvas atradīs savu likteni starp darba kolēģiem. Tače nevajadzētu mesties šajās attiecībās ar visu galvu, veidojiet attiecības prātīgi, jo nav tik vienkārši balnsēt starp darbu un privāto dzīvi. Precētie Lauvas vēlēsies vairāk laika pavadīt kopā ar partneri.

Jaunava

Janvārī zvaigznes jums iesaka izanalizēt savas kļūdas, lai vairs tās neatkārtotu. Jums ir droši jāiesoļo jaunā dzīvē, bez pagātnes bagāžas. Iemācieties novērtēt katru mirkli un katru cilvēku, kas ir jūsu dzīvē. Darbā jums trūks pārliecības par savām spējām. Pārliecību par sevi jums palīdzēs atgūt vecākie kolēģi, nebaidieties lūgt tiem padomu. Zvaigznes iesaka uzmanīties uz ceļa. Janvārī pastāv iespējamība, ka var rasties finanšu grūtības. Taču ja plānosiet savus izdevumus savlaicīgi, spēsiet izvairīties no finanšu zaudējumiem.

Attiecībās zvaigznes jums iesaka vērtēt visu dziļāk, nenovērtējiet situāciju pavirši. Precētās Jaunavas var bez iemesla “zāģēt” savu partneri, nemitīgi pārmetot viņu trūkumus. Iemācieties novērtēt esošo, nevis dzīties pakaļ ilūzijām. Nav piemērots laiks jaunu attiecību veidošanai.

Svari

Jaunvāris Svariem būs peļņas mēnesis. Jūsu strādīgums beidzot sāks ienest augļus, ienākumi pieaugs, taču taupīgs neskādēs. Sāciet veidot uzkrājumus lielākam pirkumam. Nežēlojiet naudu veselības uzlabošanai un skaistumkopšanai.

Atslābinieties un baudiet dzīvi. Mīlestība ir apbusēja. Neviens netaisās jūs piekrāpt. Nebaidieties runāt ar partneri, atklājot viņam savas bailes, šaubas un raizes. Ieprieciniet savu partneri ar kopīgām brīvdienām vai nelielu atvaļinājumu.

Skorpions

Skorpioniem janvārī ir jāpievērš vairāk uzmanības darbam. Neceriet, ka kāds strādās jūsu vietā. Paļaujieties tikai uz saviem spēkiem. Uzklausiet draugu un ģimenes locekļu padomus. Janvārī jums izdosies izveidot stabilu pamatu nākotnei. Nežēlojiet laiku, lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti. Pacentieties nekonfliktēt ar priekšniecību. Pievērsiet īpašu uzmanību veselībai, lai izvairītos no sarežģījumiem.

Privātajā dzīvē viss mainīsies, ja beidzot iemācīsieties ieklausīties sevī. Iespējams, ka jūsu otrā pusīte jums jau ir pazīstama, bet principi un stereotipi traucē šo cilvēku uztvert kā jums piemērotu partneri. Mīlestībā nav vietas kontrolei. Saasiniet sajūtas attiecībās.

Strēlnieks

Janvāris un viss 2018. gads Strēlniekiem solās būt panākumiem bagāts, labvēlīgs jaunu virsotņu iekarošanai. Jums veiksies visos darbos, kuriem ķersieties klāt. Esiet drošāki savās vēlmēs. Lai arī krīze jums nedraud, pacentieties lieki netērēt naudu – īpaši tādām lietām, kuras jau pēc nedēļas zaudēs savu vērtību gan tiešā nozīmē, gan jūsu acīs. Janvārī ēdiet vairāk vitamīnu, parūpējieties, lai jūsu mājā vienmēr būtu āboli. Un dzeriet vairāk šķidruma.

Attiecībās Strēlniekiem ir jāiemācās paklusēt un savaldīties. Ar nepārdomātiem vārdiem jūs varat sabojāt attiecības ar mīļotajiem. Atrodiet harmoniju attiecībās.

Mežāzis

Janvārī jums degs “zaļā gaisma” visam. Nebaidieties ķerties klāt pie jauniem darbiem. Priekšniecība jūs novērtēs, tāpēc nebaidieties atklāt savas prasības. Jums ir mazāk jādomā un vairāk jādara. Pacentieties biežāk sevi nostādīt jūsu radinieku vietā, tas jums ļaus izvairīties no konfliktiem. Pievērsiet uzmanību savai figūrai, jo pēc svētkiem jums ir jāsaved sevi kārtībā. Vairāk laika pavadiet svaigā gaisā.

Attiecībās esošajiem Mežāžiem zvaigznes janvārī sola sānsoli. Labi apdomājiet, ar ko jūs riskējiet, pirms pieļaut liktenīgu kļūdu. Šajā mēnesī jūsu racionālā un aprēķinātāja daba būs īpaši noderīga. Brīvie Mežāži var atrast aizraušanos paziņu lokā. Ja spēsiet atslēgt nūģa dabu, tad šīs attiecības var pāraugt nopietnās attiecībās.

Ūdensvīrs

Dzīvespriecīgajiem Ūdensvīriem janvārī nebūs laika skumšanai. Jūsu dzīvē ienāks jauns darbs un dāvās jums iespējas un perspektīvas iepazīšanās. Ja jums bija problēmas ar nekustamo īpašumu, tad šajā mēnesī tās atrisināsies. Iespējams, jau drīzumā mainīsiet dzīvesvietu. Dzeniet prom depresīvas domas. Mēneša beigās varēsiet atļauties atpūtu, par kuru jau sen sapņojāt.

Precētos ūdensvīrus sagaida likteņa dāvanas janvārī. Iespējams, ka jau drīzumā uzzināsiet, ka ģimenē ir gaidāms pieaugums. Neprecētajiem Ūdensvīriem zvaigznes sola labvēlīgu laiku laulībām. Brīvie Ūdensvīri satiks savu liktenīgo mīlestību.

Zivis

Steidzami atmetiet kaitīgos ieradumus. Ierobežojiet alkohola patēriņu. Janvārī būs daudz konfliktu ģimenē, radu lokā. Ja neiemācīsieties piekāpties, zaudēsiet savu autoritāti citu acīs uz visiem laikiem. Šis nav piemērots laiks attiecību skaidrošanai. Pievērsieties darbam. Meklējiet jaunu darbu, ja esošais darbs jums nesagādā prieku vai vēlamos ienākumus.

Zivīm zvaigznes iesaka būt pacietīgākām, izrādīt vairāk cieņas partnerim. Ja šobrīd jūsu attiecībās ir krīze, pacentieties vairāk laika pavadīt divatā. ja ir iespējams, dodieties nelielā ceļojumā tikai divatā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies