Horoskops 2017. gadam

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 30. decembris 2016 17:26
3955

2016. gads bija nopietnu pārbaudījumu gads. Jaunajā gadā gaidāmas lielas pārmaiņas dzīvē un jaunu virsotņu iekarošana.

Auns

Pārsteigumu gads. Jaunas un darbam noderīgas iepazīšanās. Priekšniecība beidzot novērtēs Aunu ieguldījumu darbā, tāpēc piedāvās interesantu projektu, kura realizēšanā Auni varēs izpausties. Arī pretējais dzimums izrādīs pastiprinātu uzmanību. Randiņu un mīlas prieku laiks. Neskatoties uz reibinošajiem panākumiem, zvaigznes iesaka turpināt cītīgi strādāt.

Vērsis

Interesantu iespēju gads. Šis jums būs ražas gads – ko iesējāt, to pļausiet! Šis būs piemērots gads pašapziņas celšanai un drosmīgiem lēmumiem. Vēršus sagaida pozitīvas pārmaiņas privātajā dzīvē. Finanšu ziņā šis būs ļoti veiksmīgs periods. Jūs varēsiet beidzot atļauties palīdzēt arī citiem cilvēkiem. Labie darbi vēlāk pie jums atgriezīsies ar uzviju.

Dvīņi

Šajā gadā jums būs mazāk stresu. Šis gads ir īpaši piemērots kardinālām pārmaiņām – nepatīk darbs – mainiet to, neapmierina partneris – meklējiet jaunu. Labs laiks nekustamā īpašuma iegādei. Svarīgi paļauties uz savu intuīciju.

Vēzis

Vairāk kustības un galvu reibinošu piedzīvojumu. Ja spēsiet atteikties no ierastā komforta līmeņa un būsiet atvērti visam jaunajam, jūs sagaida ļoti interesants, piedzīvojumiem bagāts gads. Pievērsiet īpašu uzmanību savai veselībai un savlaicīgi dodieties pie ārsta, lai veselības problēmas nesabojātu grandiozus plānus. Pievērsiet uzmanību cilvēkam, kas atrodas jums blakus sarežģītās dzīves situācijās – šis cilvēks ir saistīts ar jūsu likteni.

Lauva

Kārdinājumu gads. Dzīves pārbaudījumi naudas un mīlas lietās, karjeras iespējas. Zvaigznes iesaka nesteigties un kārtīgi apdomāt rīcību. Izvēloties pareizās prioritātes, jūs sagaida veiksme un panākumi. Kārtīgi apdomājiet, kas ir galvenais jūsu dzīvē, jo panākumi būs sasniedzami tikai vienā jomā.  

Jaunava

Jaunavas koncentrēsies mīlas lietām. Jūs vēlēsieties sakārtot savu privāto dzīvi – izveidot jaunas vai nostiprināt esošās attiecības. Mīļotā cilvēka labā būsiet spējīgi daudz ko ziedot. Ir vērts izanalizēt savas attiecības – ja attiecībās jūs ierobežo un nomāc, pienācis īstais laiks izbeigt tās. Labs laiks vides pārmaiņām – varat mainīt dzīvesvietu vai uztaisīt remontu, iegādāties jaunas mēbeles vai pilnībā nomainīt savu garderobi. Šajā gadā jums veiksies visās nodarbēs, kuras ir saistītas ar radošumu.

Svari

Interesantu notikumu gads. Daudziem Svariem šis var kļūt par liktenīgas tikšanās, kāzu vai ģimenes pieauguma gadu. Privātā dzīve kļūs par prioritāra. Sapņojot par nākotni, neaizmirstiet arī par šodienu – centība un darbs jums noderēs nākotnes plānu īstenošanā. Zvaigznes iesaka neizbeigt darba attiecības, jo tas beigās negatīvi ietekmēs gan jūs, gan jūsu tuviniekus.  

Skorpions

Finanšu kārtošanas gads. Ja cītīgi strādāsiet, ieguldot darbā visas savas zināšanas un spējas, jūs sagaida veiksme. Privātajā dzīvē ir iespējama mīlas intriga – kāds cilvēks no pagātnes var mainīt jūsu skatu uz esošajām attiecībām.

Strēlnieks

Pozitīvu pārmaiņu gads. Sakārtosies jūsu privātā dzīve. Strēlnieki beidzot pārtrauks ciest un ziedot savu enerģiju tiem, kas to nenovērtē. Ikdienas darbos jūs sagaida veiksme. Pievērsiet uzmanību tam, ja, piemēram, darbā, jūs vajā neveiksmes, tā būs zīme, ka jāmaina darba vieta. Jaunā darbā jūs novērtēs ar augstāku un labāk apmaksātu amatu.

Mežāzis

Zvaigznes sola tikšanos ar cilvēku, kas pilnībā mainīs jūsu dzīvi. Nevajag baidīties, jo jums tiešām jau sen vajadzēja pārmaiņas dzīvē. Nospraudiet jaunu mērķi, atklājiet savus talantus – tie palīdzēs jums nopelnīt naudu. Pārdomu laiks par ģimeni un tās lomu jūsu dzīvē. Šajā gadā jāizvirza prioritātes – izvēlētā joma aizņems visu jūsu laiku.

Ūdensvīrs

2016. gadā jūs piedzīvojāt nopietnas pārmaiņas, pat ja to vēl neapzināties. Jaunajā gadā jums būs grūti pieņemt lēmumus par jūsu nākotni. Zvaigznes jums iesaka atmest svārstīšanos un skaidri formulēt savas vēlmes, tad viss sāks nokārtoties. Privātajā dzīvē arī nāksies izvēlēties – palikt kopā ar mīļoto cilvēku vai izvēlēties kādu, kas jums palīdzēs virzīties augšup.

Zivis

Jums likās, ka esat pārvarējuši savas bailes, bet Gaiļa gadā vecās bailes atgriezīsies. Taču tas jums nāks tikai par labu, jo kļūsiet stiprākas un veiksiet grandiozu izrāvienu savā dzīvē. Jums ir lieliska iespēja iegūt vadošu amatu vai izveidot savu uzņēmumu. Galvenais, ka mīļotais cilvēks jūs atbalstīs. Lielisks laiks netradicionāliem ceļojumiem.  

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ofelija 12. janvāris 2017 04:55

Liekas,ka mans gads buus tiesaam interesants!

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā