Horoskopi novembrim

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. novembris 2015 09:00
2514

Auns

Dzīves labklājības pamatu stiprināšanas mēnesis. Novembrī viss sakārtosies pa plauktiņiem - jāsakārto darba lietas, vide ap sevi un savas domas un emocijas. Laiks nākotnes plānu veidošanai, pieturoties pie konkrēta mērķa un stratēģijas. Jo skaidrāks būs plāns, jo vieglāk veiksies ar tā īstenošanu. Romantiskajās attiecībās novembris var sagādāt kā priekus, tā arī problēmas. Vēlēsies sakārtot attiecības ar partneri, ievirzot tās nopietnākā gultnē. Ja būsi pārāk prasīga pret partneri, var rasties problēmas.

Vērsis

Novembris ir labvēlīgs laiks finansiālās labklājības uzlabošanai un sociālā statusa celšanai. Ja esi pārliecināta par savu profesionalitāti, ir īstais laiks kāpšanai pa karjeras kāpnēm. Novembrī ir iespējami veiksmīgi kapitālieguldījumi. Veiksmes pamatnoteikums ir spēja pieņemt svarīgus lēmumus patstāvīgi. Ir jāmācās, uzklasot apkārtējo vioedokļus un ieteikumus, atsijāt lieko un galalēmumu pieņemt pašai. Romantiskajās attiecībās sagaidāma veiksme, ja vien pati papūlēsies. Ja vēlies ievirzīt attiecības nopietnākā gultnē, novembrī liec uzsvaru uz emocionālo tuvību ar partneri. Tā nepalaidīsi garām brīdi, kad partneris būs gatavs atvērties un uzticēties tev.

Dvīņi

Dvīņu uzvedībā novembrī var parādīties pārāk liela nopietnība, aprēķins un tālredzīgums. Tieši šīs īpašības palīdzēs novembrī sasniegt pozitīvus rezultātus pat tādās jomās, kurās agrāk cieti neveiksmi. Novembris sola finansiālu un profesionālo veiksmi, bet būs jāstrādā par trijiem. Šajā mēnesī ir jāliek uzsvars uz cītīgu strādāšanu. Attiecībās ar partneri un tuviniekiem ieturēsi atturīgi vēsu pozīciju, kas var izraisīt nesaskaņas.

Vēzis

Laimīgs mēnesis. Veiksies ikvienā jaunā lietā. Apkārtējie atbalstīs un sniegs palīdzīgu roku nepieciešamības gadījumā. Novembris ir ideāls laiks jaunu projektu uzsākšanai un vecu, īpaši sarežģītu lietu nobeigšanai. Lielisks laiks izklaides pasākumiem un atpūtai. Ja darba jomā viss ir kārtībā, tad velti šo mēnesi atpūtai. Bet centies izvairīties no pārmērībām - gan ēdienu un dzērienu ziņā, gan naudas tērēšanā.

Lauva

Miera mēnesis, kura laikā radīsies skaidrība un drošība par nākotni. Novembrī gan nesaņemsi likteņa dāvanas, visu nāksies izcīnīt un sasniegt pašai ar smagu un cītīgu darbu. Centīgums un rūpīgums darbā nepaliks neievēroti no kolēģu un priekšniecības puses, tāpēc ir iespējama karjeras izaugsme. Attiecībās ar apkārtējiem cilvēkiem centīsies sarindot visus pēc lietderības skalas - lai saskarsme būtu noderīga un pozitīva visām iesaistītajām pusēm.

Jaunava

Lielu pārmaiņu mēnesis. Jāsāk domāt par nākotni un jāievieš izmaiņas dzīvē. Nosaki savas dzīves prioritātes un mērķus, jo tieši no tiem būs atkarīga pārmaiņu ievirze. Laiks pierādīt apkārtējiem savas spējas, virzīties pa karjeras kāpnēm. Ja kaut ko ļoti vēlies, novembrī nepalaid garām brīdi, jo liktenis tev sniegs īsto iespēju sasniegt kāroto.

Svari

Laiks sakārtot savu dzīvi un atrisināt samilzušās problēmas, izvirzot dzīves stabilitāti par prioritāti. Centies atbrīvoties no visa, kas apdraud tavu mieru un labklājību. Iespējams, ka no malas izskatīsies, ka esi kļuvusi cietsirdīgāka un principiālāka, bet nepievērs uzmanību apkārtējo domām. Pārtrauc saskarsmi ar cilvēkiem, kas neizturas pietiekami labi pret tevi. Bet nostiprini kontaktus ar cilvēkiem, kas vienmēr ir atbalstījuši tevi. Kritisks brīdis mīlas attiecībās. Ja sapratīsi, ka partneris tevi neapmierina, necentīsies samierināties un paciest, bet nolemsi pārtraukt attiecības.

Skorpions

Novembrī iespējamas veiksmīgas karjeras un finanšu perspektīvas. Ja esi centīga savā darbā, saskatīsi iespēju papildus peļņai vai karjeras izaugsmei. Svarīgi saglabāt pacilātu un optimistisku noskaņojumu. Novembrī jārēķinās ar risku, jo, uzsākot jaunas lietas, nespēsi noteikt, cik daudz grūtību nāksies pārvarēt. Bet riskēt ir vērts!

Strēlnieks

Novembrī dzīve ritēs savu gaitu, nesagādājot īpašus pārsteigumus. Labvēlīgs laiks sarežģītu dzīves situāciju atrisināšanai, rozā briļļu noņemšanai no acīm un skatam uz patieso lietu kārtību dzīvē. Ja esi gatava cītīgi pilnveidot sevi, novembris ir īstais laiks, lai sāktu izmaiņas. Vari atstāt aiz muguras kļūdas un sākt dzīvi no tīras lapas. Ja tomēr cītīgi turēsies pie saviem maldiem, nevēloties atteikties no tiem, dzīve sagādās stingru, bet taisnīgu audzināšanas stundu ar neveiksmju un vilšanos starpniecību. Svarīgi novembrī nemukt prom no problēmām, bet tās risināt. Jo vairāk spēka veltīsi dzīves grūtību pārvarēšanai, jo vairāk veiksmes un laimes sagaidīs tuvākajā nākotnē. Novembris gan nav piemērots laiks darba maiņai, jo jauna darba atrašana sagādās pamatīgas problēmas.

Mežāzis

Tieksies uz labklājību un apkārtējo respektēšanu. Iespējams, novembrī nāksies uzņemties rīkot kādu svarīgu kolektīvu pasākumu. Gan darba, gan privātās lietas lielā mērā būs atkarīgas no apkārtējiem cilvēkiem, jo centīsies ieklausīties viņu viedokļos un ieteikumos. Tas ietekmēs pozitīvi iesāktos darbus. Bet var gadīties, ka, sekojot apkārtējo ieteikumiem, palaidīsi garām kādu izdevīgu iespēju. Mēģini atrast zelta vidusceļu - ieklausies apkārtējo viedokļos, bet lēmumu pieņem pati!

Ūdensvīrs

Svarīgu darbu mēnesis. Labi darbosies intuīcija, kas palīdzēs sasniegt veiksmi profesionālajā un finanšu ziņā. Darbu apjoms, iespējams, traucēs romantiskās attiecības. Ja tev nav mīlas partnera, velti šo mēnesi darbam un naudas pelnīšanai, romantiku atstājot uz vēlāku laiku. Ja esi romantiskās attiecībās, tad neatsāj partneri novārtā, centies veltīt vairāk uzmanības un laika. Novembris var izrādīties pārbaudījumu laiks ģimenes attiecībās.

Zivis

Ļoti atbildīgs, sarežģīts un saspringts mēnesis. Novembrī Zivis būs noskaņotas uz dziļām dzīves pārdomām, skumjām un emocionālo nomāktību. Jācenšas tikt vaļā no drūmām domām, jo tās var pāraugt depresijā. Jāmācās saskatīt ne tikai slikto, bet arī pozitīvo dzīvē. Darbā nesteigsies rīkoties, bet pacietīgi gaidīsi īsto brīdi. Novembrī centies būt atvērtāka, dalies ar savām emocijām.

Attēls: allgodwallpapers.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
chika 1. novembris 2015 19:39

:D nu kā var sievietei ieteikt, mazāk tērēt naudu - tas tak nav loģiski mūsdienās! Es neesmu vēl šomēnes neko saņēmusi, bet saraksts kur iztērēt vajag jau ir - tā tad jau esmu iztērējusi visu un drusku vairāk!