Horoskopi: ko zvaigznes sola martā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. marts 2019 16:29
2177

Auns

Martā Auniem ir ļoti, ļoti jāieklausās apkārtējo cilvēku sarunās. Reizēm patiesību var atklāt, pat to nemeklējot. Nebaidieties raudāt. Attīriet organismu no uzkrātās negatīvās enerģijas. Pievērsiet uzmanību savai veselībai.

Jūtas pret partneri kļūs spēcīgākas, tas pozitīvi ietekmēs jūsu attiecības. Pacentieties attiecībās ieviest nedaudz vairāk racionalitātes, jo pat vislielākā romantika nespēj veidot harmoniju attiecībās.

Vērsis

Lai sasniegtu mērķi, jums trūkst motivējošu faktoru. Pārāk liela pašpārliecinātība var novest jūs uz nepareiza ceļa. Iespējams, jums ir laiks aizdomāties, kāpēc jūs izvirzījāt konkrēto mērķi, tad virzīšanās uz to kļūs vieglāka. Cītīgi virzoties pa karjeras ceļu, neaizmirstiet arī par savu veselību. Ieteicams baseina apmeklējums.

Attiecībās ar mīļoto var iezagties vēsums. Centieties nezāģēt partneri ar un bez iemesla, jo tas var novest pat pie šķiršanās. Ieklausieties tajā, kas satrauc jūsu partneri, centieties rast kompromisus.

Dvīņi

Jebkura cilvēka uzmanību un labvēlību varēsiet piesaistīt ar lielisku humora izjūtu, taču neaizmirstiet arī par nopietnību attiecību veidošanā. Nav ieteicams saasināti uztvert visu to, kas jūs neapmierina darbā. Esiet uzmanīgi ar kolēģiem, kāds no viņiem var būt negodprātīgs.

Mīļotais cilvēks var sagādāt patīkamu pārsteigumu. Ja jums nav mīļotā cilvēka, šis ir labs laiks attiecību veidošanai. Jaunā iepazīšanās mainīs jūsu dzīvi. Aizņemtajiem Dvīņiem zvaigznes neiesaka ļauties flirtam un sānsolim, jo sekas būs graujošas.

Vēzis

Nedaudz jāpiebremzē martā! Savas pašpārliecinātības dēļ nokļūsiet smieklīgā situācijā, tāpēc kontrolējiet savu uzdrīkstēšanos. Pastāv traumu risks, esiet piesardzīgi! Vienmēr paturiet prātā satiksmes drošības noteikumus.

Vientuļajiem Vēžiem zvaigznes iesaka izrādīt vairāk elegances un atturības, ja vēlaties piesaistīt mīlas objekta uzmanību. 

Lauva

Lauvām martā ir jāpatur prātā viena lieta – lielākais, ko jūs varat zaudēt, ir laiks, tāpēc kārtīgi apdomājiet visu. Neļaujiet citiem cilvēkiem tērēt jūsu laiku, arī paši netērējiet to lieki. Laiks atteikties no tukšām un garām sarunām, pārrunām bez satura. Esiet piesardzīgi sportojot – pastāv traumu risks.

Vairāk laika veltiet mīļotajam un ģimenei. Kādam no ģimenes ir ļoti nepieciešama jūsu uzmanība un palīdzība. Atlieciet malā bezjēdzīgas nodarbes, pavadiet laiku kopā ar tuviniekiem. Mīļotais cilvēks īpaši iepriecinās marta otrajā pusē.

Jaunava

Martā jums liksies, ka kaimiņiem ir zāle zaļāka. Taču neļaujiet skaudībai iesakņoties jūsu prātā, jo tas var kļūt par pamatu depresijai. Jums ir jāsaprot, ka vēlamās lietas jau drīzumā var parādīties jūsu dzīvē. Ja vēlaties iegādāties kustamo mantu vai nekustamo īpašumu, vairāk strādājiet.

Nav piemērots laiks neveselīgam egoismam. Partneris to necietīs. Jūs tracina citu cilvēku trūkumi, taču atcerieties, ka arī jums tādi piemīt. Jūsu partneris pagaidām piever acis, taču ilgi tas neturpināsies, ja jūs būsiet neiecietīgi.

Svari

Martā jums nāksies pieņemt vairākus nopietnus lēmumus. Lai sasniegtu veiksmi, ir jādomā ārpus formalitātēm. Ieklausieties savā intuīcijā – tā jums ieteiks labāko risinājumu. Piemērots laiks stila pārvērtībām. Ieteicams ieviest vairāk elegances savā stilā, lai arī tas nav tik ērti kā jūsu iecienītās džinsa bikses un sporta apavi.

Martā sens paziņa jūs var pārsteigt ar negaidītu atzīšanos simpātijās vai pat mīlestībā. Pacentieties mierīgi uztvert šos jaunumus, lai nenodarītu cilvēkam pāri. Ģimenē valdīs miers, saskaņa un harmonija.

Skorpions

Piemērots laiks pasīvai atpūtai. Palasiet grāmatu, izgulieties, dariet to, par ko jau sen sapņojāt. Laiska laika pavadīšana jūs piepildīs ar enerģiju, dos spēkus jauniem sasniegumiem. Nav vērts saglabāt laipnību ar visiem – cilvēks, kas to nenovērtē, var sākt manipulēt ar jums savtīgās interesēs.

Vairāk laika un uzmanības veltiet mīļotā cilvēka hobijiem. Iespējams, ka partnera hobijs jums iepatiksies.

Strēlnieks

Jau ilgu laiku jūs strādājat bez atelpas, nespējot atslābināties. Pārslodze izsūc gan spēkus, gan iztukšo emocionāli. Taču zvaigznes sola, ka jau drīzumā darbā iestāsies neliels klusuma brīdis, ko izraisīs pieprasījuma sarukums vai priekšnieka prombūtne. Arī mājās jūs iegūsiet atelpu, jo visas rūpes maģiskā veidā pazudīs. Pacentieties ievērot veselīgu dzīvesveidu – vairāk staigājiet svaigā gaisā.

Esiet godīgi gan pret sevi, gan pret partneri. Ja jums šķiet, ka esat pārāk atšķirīgi, bet jūtas ir spēcīgākas – atrodiet pozitīvos momentus, lai paliktu kopā. Ja jums ir apnicis cīnīties attiecībās un partneri uztverat kā apgrūtinājumu – laiks izbeigt šādas attiecības.

Mežāzis

Martā jūs gaida laba peļņa. Bet pacentieties netērēt visu savu laiku un spēkus darbam. Iemācieties līdzsvarot un cienīt savu laiku – jo to jums neviens neatgriezīs. Dariet tikai to, kas dod atdevi. Ēdiet šokolādi un gardas kūkas, uzturiet sarunu ar interesantām personībām – dariet visu to, kas uzlabo noskaņojumu un vairo endorfīnus. Nav vērts uztraukties par figūru – kalorijas šajā pavasarī jums nespēs kaitēt.

Martā jūs gaida patīkama ziņa no tuviniekiem. Arī mīļotais gatavo jums pārsteigumu. Saglabājiet savu individualitāti, necentieties izlikties par kaut ko citu un cieniet otrās pusītes ieguldīto darbu.

Ūdensvīrs

Zvaigznes ir labvēlīgi noskaņotas, tāpēc droši izmantojiet to savā aktivitātē. Sasniegsiet augstus reitingus, tas palīdzēs jūsu darbībai nākotnē. Pat kļūdas martā neviens nepamanīs. Mēneša beigās jutīsieties nelielu nogurumu, tāpēc ieteicams atpūsties no darba – izgulieties, palasiet grāmatu, vairāk staigājiet svaigā gaisā.

Martā mīļotā cilvēka uzmanību var kaut kas novērst. Iespējams, ka jūs karjeras veidošanas procesā piemirsāt veltīt pietiekami daudz uzmanības partnerim, bet viņš tikmēr ir atradis citas nodarbes. Centieties to labot. Vairāk romantikas! Esiet laipnāki, sarīkojiet randiņu, dodieties kopīgā piknikā.

Zivis

Apkārt jums būs liela rosība. Centieties savākties. Neuztveriet visu notiekošos pārāk saasināti. Veltiet vairāk uzmanības darba detaļām, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem ar nopietnām sekām. Martā jums viss izdosies!

Mīļotais cilvēks jūs atbalstīs. Nav ieteicams atteikties no kopīgiem plāniem nenozīmīgu problēmu dēļ. Brīvajām Zivīm zvaigznes sola romantisku iepazīšanos, taču nav jābaidās izrādīt iniciatīvu.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies