Horoskopi: ko zvaigznes sola 2019. gada augustā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. augusts 2019 14:05
1672

Auns

Mēneša sākumā zvaigznes sola patīkamu laika pavadīšanu. Šajā periodā ir ieteicams ieplānot atvaļinājumu. Mēneša otrajā pusē palielināsies jūsu darbspējas un uzlabosies rezultāti. Pacentieties ievērot kārtību mājās un darbā.

Jūsu attiecības dāvās prieku un spilgtas emocijas. Vientuļajiem Auniem zvaigznes sola interesantas iepazīšanās un negaidītas atzīšanās mīlestībā. 

Vērsis

Augustā Vēršiem būs nosliece veikt viņiem neraksturīgas oriģinālas darbības, tādējādi pārsteidzot apkārtējos. Vēršu uzmanību pilnā mērā pārņems jaunā aizraušanās, hobijs, tam tiks veltīts viss brīvais laiks. Nepalaidiet garām iespēju paplašināt savu paziņu loku.

Attiecības ģimenē augustā uzlabosies. Piemērots laiks kopīgam darbam mājokļa uzlabošanā. Iemācieties sniegt nedaudz vairāk brīvības savam partnerim.

Dvīņi

Mēneša beigām jums izdosies kardināli mainīt savu dzīvi, ieplānojot kaut ko lielu un neticamu. Neatsakieties no papilddarba, tas jums nesīs kolosālu peļņu. Pacentieties nesabojāt attiecības ar priekšniecību.

Augusta pirmajā dekādē saskarsmē ar partneri jūs nonāksiet pie savstarpējās sapratnes un kompromisa lēmumiem. Mēneša otrā puse ir piemērota klusa un mierīgai ģimeniskai idillei. 

Vēzis

Zvaigznes iesaka koncentrēties uz materiālām un finanšu lietām. Jūsu praktiskā pieeja ļaus veiksmīgi nopelnīt līdzekļus, lai arī tas prasīs daudz spēka un laika. Augustā jums ir jābūt gataviem ķerties pie jebkura darba, tad jūsu ienākumu līmenis jūtami celsies. 

Zvaigznes iesaka atbrīvoties no pārlieku lielas pieticības un nepārliecinātības. Rīkojieties drošāk! Tiem Vēžiem, kas aktīvi meklē otro pusīti, zvaigznes iesaka mainīt ierasto dzīvesveidu, apmeklēt jaunas vietas, uztaisīt jaunu frizūru un iegādāties modernu apģērbu.

Lauva

Šajā periodā zvaigznes jums sola jaunas aizraušanās, hobijus, romantiskus piedzīvojumus. Piemērots laiks imidža maiņai. Daiļā dzimuma pārstāves spēs kardināli mainīt savu izskatu un kļūt vēl skaistākas. Iespējams, ka pārmaiņas skars arī jūsu darbu – uzlabosies apstākļi un algas apmērs.

Augustā Lauvas būs patīkami sarunu biedri, uzlādēs apkārtējos ar pozitīvu enerģiju un optimismu. Partneris rūpēsies par jums, izrādīs visu savu mīlestību. Vientuļajām Lauvām zvaigznes iesaka biežāk apmeklēt izklaides pasākumus un ballītes. 

Jaunava

Šajā mēnesī Jaunavām izdosies atpūsties gan ar miesu, gan ar garu. Īpaši piemērots laiks ģimenes brīvdienu plānošanai – dodieties uz kādu jaunu vietu. Centieties piekāpties ģimenes locekļiem, ņemiet vērā pat mazāko ģimenes locekļu viedokli un vēlmes.

Labvēlīgs laiks romantisku attiecību veidošanai un saskarsmes uzlabošanai ģimenē. Jūs spēsiet radīt pozitīvu atmosfēru mājoklī. Vientuļās Jaunavas sāks meklēt partneri ilgstošu attiecību veidošanai.

Svari

Jums biežāk ir jākomunicē ar dažādiem cilvēkiem. Tad jūs spēsiet paplašināt savu draugu un paziņu loku. Ja jūs vēlaties atrast sev domubiedrus, apstākļi sniegs jums šādu iespēju – negaidīti iepazīsieties ar interesantām personībām.

Neaizmirstiet, ka dārgākais jūsu dzīvē ir ģimene. Neļaujiet sliktam noskaņojumam un īslaicīgām grūtībām sabojāt jūsu attiecības ar tuviniekiem. Atcerieties, ka visam ir savs laiks un vieta, bet liktenis apdāvina tika tos, kas māk gaidīt.

Skorpions

Jūsu darbaspējas tiks pienācīgi novērtētas. Augustā zvaigznes sola virzīšanos pa karjeras kāpnēm vai jaunu darbu ar pienācīgu apmaksas līmeni. Zvaigznes sola veiksmīgu apstākļu sagadīšanos un daudzu vēlmju īstenošanos.

Attiecības ar partneri priecēs, jo tajās valdīs sapratne un savstarpējā palīdzība. Turklāt jūsu brīvība netiks ierobežota. Vientuļie Skorpioni var sastapt savu likteni.

Strēlnieks

Mēneša sākumā jūs parādīsiet visas savas spējas un talantus. Jūsu iejūtība un rūpes būs nepieciešamas tuviniekiem. Mēneša vidus dāvās iespēju atpūsties daudziem Strēlniekiem. Neaizmirstiet parūpēties par savu veselību.

Zvaigznes iesaka izvairīties no vaļīgas uzvedības ar pretējo dzimumu. Tas provocēs partnera greizsirdību. Pastāv iespēja iekulties skandālā. Flirta laikā jūs riskējat iesaistīties mīlas trīsstūrī.

Mežāzis

Pateicoties augstām enerģijas rezervēm un pārliecībai par saviem spēkiem, jūs spēsiet gūt panākumus, īstenojot dzīvē vispārdrošākās idejas. Ne visi draugi un radi to sapratīs un sniegs atbalstu. Tomēr, kas neriskē, tas nedzer šampanieti.

Zvaigznes iesaka nelaist savā dvēselē nejaušus cilvēkus. Neticiet tiem, kas bārstīs komplimentus un pārāk daudz solīs, ja vien nevēlaties piedzīvot pamatīgu vilšanos.

Ūdensvīrs

Jūs varat strādāt vēl vairāk un labāk. Visiem jaunajiem projektiem zvaigznes sola izdošanos. Devīze šim mēnesim: Sapņot nav kaitīgi, kaitīgi ir nesapņot!

Attiecībās ar partneri jūs gaida miers un saskaņa. Mīļotais cilvēks preicēs jūs ar patīkamiem pārsteigumiem un dāvanām. Attiecības būs harmoniskas. 

Zivis

Zvaigznes Zivīm augustā sola liktenīgas tikšanās. Jūsu ceļā parādīsies cilvēki, ar kuriem nākotnē jums izveidosies nopietnas darba attiecības. Nepalaidiet garām iespēju savai izaugsmei gan personīgajā, gan profesionālajā ziņā. 

Augustā jūs piepildīs enerģija un mīlestība. Savu spēku veltiet mīļotā cilvēka iedvesmošanai, lai tiktu padarītas svarīgas lietas. Kopā jūs varēsiet daudz ko sasniegt! 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies