Horoskopi augustam

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. augusts 2015 00:00
2380

Auns

Lielisks mēnesis attiecību uzlabošanai ar apkārtējiem un nesaskaņu atrisināšanai. Attiecību uzlabošanas pamatatslēga būs Aunu spēja būt taktiskākiem, iecietīgākiem un maigākiem. Mainot savu attieksmi pret apkārtējiem, iespējami arī sasniegumi karjerā. Augustā Auniem paplašināsies draugu un paziņu loks. Šajā mēnesī Auniem ir iespējamas vairākas romantiskās iepazīšanās, kuras Auni uztvers vieglprātīgi un nesteigsies tās nostiprināt un pārvērst nopietnās attiecībās.

Vērsis

Augustā Vēršiem radīsies vēlme izcelties sabiedrībā un gūt vērā ņemamus sasniegumus kādā jomā. Šajā mēnesī Vērši izvirzīs grūti sasniedzamus mērķus, būs prasīgi pret sevi un apkārtējiem. Lai sasniegtu izvirzītos mērķus, Vēršiem ir nepieciešams sakoncentrēt visu savu uzmanību uz reāliem mērķiem, nepadoties un neatkāpties. Fantastiskos projektus gan šajā mēnesī nav vērts sākt un attīstīt.

Dvīņi

Veiksmes mēnesis. Lai arī šajā mēnesī Dvīņi būs izteikti slinki, tiem veiksies ik uz soļa. Ja tomēr Dvīņiem izdosies pārvarēt savu slinkumu, tos sagaida īpaši sasniegumi gan mīlestībā, gan darbā, gan radošajā jomā. Romantiskajās attiecībās ieteicams izvairīties no greizsirdības, jo tā draud sagraut visus sasniegumus.

Vēzis

Augusts Vēžiem būs mīlestības, harmonijas un labklājības mēnesis. Mierīgs un veiksmīgs mēnesis. Vēžiem ir vērts turēt acis vaļā, jo šajā mēnesī liktenis var piespēlēt vairākas labas iespējas. Augustā Vēžiem ir jāvelta laiks ne tikai izkalidēm un atpūtai, bet gan vairāk jāpievērš sava uzmanība darbiem un sevis pilnveidošanai.

Lauva

Īpaši veiksmīgs mēnesis. Lauvām augusts būs piepildīts ar mīlestību, harmoniju un romantiku. Bet, lai kaut ko saņemtu, kaut kas ir jādod! Šajā mēnesī Lauvām derētu ierobežot savu egoismu, mīlēt apkārtējos, rūpēties par tiem. Augustā Lauvas sagaida pārmaiņas mīlas frontē - ja vien nepalaidīsiet garām savu izdevību. Šis mēnesis ir īpaši piemērots attiecību uzlabošanai, sevis pilnveidošanai un radošām izpausmēm.

Jaunava

Nopietns un saspringts mēnesis Jaunavām - daudz svarīgu un atbildīgu darbu. Galvenā uzmanība tiks pievērsta darbiem, finansēm un sevis pilnveidošanai profesionālajā jomā. Augusts var kļūt par starta pozīciju Jaunavu neatkarībai darba ziņā - sava biznesa plānošanai vai attīstīšanai. Bet Jaunavām derētu aprobežot savas alkas pēc brīvības tikai darba jomā. Ieteicams veltīt uzmanību ne tikai darbam, bet arī mīļotajam cilvēkam un ģimenei.

Svari

Augustā problēmas būs viegli atrisināmas, patīkamo momentu skaits jūtami pārsniegs pārdzīvojumus. Šajā mēnesī Svariem ir ieteicams nostiprināt ģimenes saites, kā arī pieņemt svarīgus lēmumus privātajā dzīvē. Darba jomā viss ritēs gludi, ja līdz šim ir cītīgi strādāts, uzkrāta pieredze, zināšanas un iegūta darbadevēju cieņa un atzinība. Augustā kāds tuvs cilvēks var sagādāt pamatīgu vilšanos. Šajā mēnesī ir iespējamas jaunas iepazīšanās ar perspektīvu nākotnē.

Skorpions

Skorpioni augustā kļūs īpaši jūtīgi, saasināti uztvers visu, kas būs saistīts ar romantiskajām attiecībām un mīļoto cilvēku. Pat neliels strīds Skorpioniem izraisīs izmisumu. Mīļotais cilvēks augustā var sagādāt nelielu vilšanos un izraisīt Skorpionu greizsirdību. Lai izvairītos no attiecību izjukšanas, Skorpioniem augustā vajadzētu saglabāt vēsu prātu un taktiskumu. Arī darbā Skorpioniem būs vēlme strīdēties ar priekšniecību un kolēģiem, cenšoties pierādīt savu taisnību. Tajā pat laikā Skorpionu enerģija un profesionalitāte spēs paveikt darbu par trīs kolēģiem, viegli atrisināt sarežģītas problēmas.

Strēlnieks

Beidzot Strēlniekiem ir iestājies laiks, kad vēlmes sakritīs ar iespējām. Augustā Strēlniekiem iestāsies iekšējā harmonija un dvēseliskais miers. Šajā mēnesī Strēlnieki labprātāk izvēlēsies mierīgu dzīvi un tādas pašas izklaides. Nekāda stresa par lietām, kuras nevar mainīt. Darbā nav gaidāmas īpašas pārmaiņas, bet neliela karjeras virzība uz augšu un ienākumu palielināšanās sagaidāma gan. Augustā Strēlnieki centīsies nestrīdēties ar konkurentiem, bet, ja kāds pārkāps robežas, Strēlnieki ātri vien noliks nekauņu pie vietas. Mīlestības lietās Strēlnieki arī nesteigsies ieviest izmaiņas un rīkoties vieglprātīgi, tā vietā kārtīgi izvērtēs esošās attiecības.

Mežāzis

Augusts ir labs mēnesis popularitātes un prestiža celšanai. Šajā mēnesī Mežāžiem izdosies nospraust reāli sasniedzamu mērķi, atliks vien izplānot pareizāko stratēģiju tā sasniegšanai. Augustā Mežāžus sagaida daudz pārmaiņas, kas pozitīvi ietekmēs turpmāko dzīvi. Darbā Mežāži būs ļoti prasīgi pret sevi un pret apkārtējiem, bet ieteicams nepāršaut pār strīpu ar kritiku, būt taktiskākiem un neaizvainot cilvēkus, citādi tas draud ar ienaidnieku iegūšanu un labu sadarbības partneru zaudēšanu. Naudas lietās gaidāma veiksme, tāpēc šajā mēnesī Mežāži var atļauties būt dāsni gan finansiāli, gan mīlestības un uzmanības ziņā ar mīļoto cilvēku un ģimeni.

Ūdensvīrs

Augustā gaidāmas lielas pārmaiņas ģimenes un draugu attiecībās. Iespējams, ka kādas attiecības būs izsmēlušas sevi. Bet augustā Ūdensvīriem parādīsies vairākas jaunas iepazīšanās, kas nākotnē būs ļoti perspektīvas - palīdzēs attīstīties un psiholoģiski pilnveidoties. Augustā iespējami notikumi, kas liks pārskatīt pagātnes notikumus un atlaist tos. Darba jomā nav gaidāms īpašs entuziasms, līdz ar to arī rezultāti nebūs visai spīdoši. Vislabāk būtu paņemt atvaļinājumu un atpūsties, uzkrājot spēkus jauniem sasniegumiem.

Zivis

Zivīm viss dzīvē ritēs lēni, bet toties pareizajā virzienā. Lai sasniegtu mērķi, nāksies cītīgi strādāt un pārvarēt vairākus šķēršļus. Ar pacietību, uzcītīgu, kārtīgu un pārdomātu darbu Zivis gūs labus panākumus darba jomā. Spēja ieklausīties mīļotajā cilvēkā augustā jums sniegs iespēju nostiprināt attiecības un izvairīties no problēmu saasinājuma.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies