Hiperkeri inčīgo lietiņu kastīte. Februāris.

hiperkeri
hiperkeri 3. februāris 2016 10:20
1247

Sveikas dāmas!

Šī diena man devusi daudz, tādēļ dodu atpakaļ :) Nupat publicēju Janvāra kastīti, ja nav skaidrs, par ko viss būs, palasam mana janvāra kastītes blogu - vismaz ievada daļu :)

http://www.sieviesuklubs.lv/izklaide/hiperkeri-incigo-lietinu-kastite-janvaris-262404/

Kas man prātā priekš februāra? Saules maz, pavasaris vēl nav klāt (lai gan temperatūra kāpj plusiņā un draud izbojāt Ledus skulptūru festivālu-hmm, kā viņi tiks galā? Došos skatīt savām acīm :) Aicinu arī Jūs!). Jā, bet pa visu šo tomēr gribas to lielo mīlestības devu, ko sola reklāmas. Šoreiz - mīlestību pašai priekš sevis :)

Tad nu šoreiz mantiņas, kas kastītē būs iekšā -

1) Pastaigas Februāra numurs, nopērc TIEŠI Stokmanā (es pirku Skaistuma nodaļā 1. stāvā, pie kasītēm tieši pa kreisi no ieejas stāvēja) (pērc līdz 18. februārim - vēlāk būs marta numurs) - kāpēc Stokmanā? Jo es jau gadu pasūtu Pastaigu, un reti kad klāt ir paraudziņi. Stokmans, skatos, vienmēr parūpējas par ko interesantu klāt. Pastaigu iesaku nopirkt ne tikai paraudziņu dēļ ;) Šomēnes tur ir ārkārtīgi interesanta intervija ar pašmāju kleitu magu Annu Ledskalniņu, apskats par kosmētiku, kas palīdz kopt ādu tieši aukstajā laikā (liels pluss no manis!), top 30 restorāni Latvijā (jā, nevis tikai Rīgā) un intervija ar Michelin šefpavāru Terji Omundsenu, kas brauca novērtēt mūsu pašmāju labumus.

Un vienmēr ir aktuālo notikumu, pasākumu, izstāžu afiša, kas man pašai ir ļoti liels palīgs katra mēneša kultūras aktivitātēm - arī, ļoti, ļoti iesaku!

Tas par Pastaigu, bet kas par paraudziņiem? Tie man ļoooti simpatizēja

Sensai - The Silk aromāts (2 vienreizlietojamie paraudziņi - he he, pēc pamēģināšanas iestūmu mājas apģērbu atvilknē, lai skaisti smaržo arī uz priekšu! Kā vienmēr - praktiska)

Salvatore Ferragamo eau de parfum 2ml izsmidzināms minītesterītis Signorina Misteriosa, kas ir tāds nobriedušāks, austrumnieciskāks saldāks aromāts

Un mans favorīts - Hugo Boss eau de parfum sieviešu smaržu minītesterītis vairākām lietošanas reizēm - šis kādam īpašākam pasākumam būs jānopērk manai smaržu kolekcijai :) Tas nav tik salds kā Ferragamo, bet kaut kas seksssīī un svaigs tur ir iekšā. Nemāku noraksturot :D

Un divi vienreizlietojamie Hugo Boss vīriešu testerīši. Tie gan likās paskābi - svaigi aromāti, nezinu, varbūt kāda cita degunam..

Labi. Pastaiga maksā 3,99 eiro. Kopā ar smaržiņām - riktīgs ieguvums.

2) Protams, likšu klāt kādu lūpu krāsu - kad tad vēl likt SARKANO, ja ne valentīndienas brīvdienās - es katras brīvdienas cenšos izmantot savas košākās lūpu krāsas, tās liek justies pavasarīgi un mundri - ko lai saka - nu lūpu krāsas paceļ!

Es iesaku Flormar lūpu krāsas par 4.49 katrā lielākajā Rimi (parasti Flormar kosmētikas stendos) -

te var apskatīties iepakojumu un tonīšus-

http://www.flormar.com/english/urungoster.asp?urunid=358&bolumid=3&markaid=9

man ir jau 3 krāsiņas - ar šīm mana otrā pusīte zina, ka var bučoties - krāsiņa iiiilgi paliek uz lūpām, ir komfortabla (neko nesausina) un neatstāj noziedzīgus nospiedumus. Jā, un nekrāso zobus - nav problēmu nekādu! Un skaists iepakojums ! #Hiperkeriapproves

Un tad tāds Ekstru priekšmets - par 10 vai 20 eiro, atkarībā no tā, kuru stilu jums labpatīkās izvēlēties - tāds inčīgs relaksēto dienu krūšturis no Mučačomalo (baigi labais nosaukums :D)

http://www.bodyfashion.lv/filter?language=lv&id=13&catid=24

Šos gan pārdod a la t-krekla izmēros- S,M,L,XL,ko gribētos vairāk `definēt`, taču man ļoti patīk šīs apdrukas, ērtums- vari valkāt zem milzīga džempera un tomēr sajust tos vitamīnus, kurus dod šīs krāsiņas, pat zem sporta tērpa vai vienkārši brīvdienās (vai dienās, kad gribas brīvdienu :D)

Nu re, es vēl piemestu klāt kādu vannu ar Stendera burbuļbumbu Šefs (intensīvākam aromātu cienītājam) vai Bērzu-zaļā tēja (svaigākam aromātam) un kastīte nokomplektēta! :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 3. februāris 2016 20:06

Ok,ņemšu vērā turpmāk;):)

Marta Marta 3. februāris 2016 16:18

Man arī pietrūks bildīšu :D jo no telefona nemaz nevar īsti atvērt tas saites.. Bet kopumā protams interesanti, un sekošu līdzi katra mēneša kastitei :)

VesmaSk 3. februāris 2016 14:30

Jauki un interesanti, bet... bet... pietrūkst bildīšu, jo baaaaaiiiigais slinkums vērt vaļā tās saites.:S