Hiperkeri beidz slinkot!!

Autors: hiperkeri, 2014. gada 24. janvāris, 09:05:50
Hiperkeri beidz slinkot!!

Sveikas,dūdiņas!
Kāds prieks pēc ārkārtīgi ilga laika `atšķirt` mūsu klubiņa lapu un redzēt,ka te viss ir dzīvs:)  Ko es darīju?? Jes,atpūtos! Beidzot:) Tā kā dēļ jaunas vajadzības pēc `gudrā` telefona(hmm,pagaidām vēl neizskatās,ka gudrāks par mani.tas man patīk.vai vismaz izliekas) paliku arī mobīlāka(jā,mani beidzot var aizsniegt arī twitterī un instagramā.un man vairs nav padsmit.Vai iestājusies krīze?),un mazāk biju pie datora,tāpēc arī klubiņš palika novārtā.Tagad man ir sakārtotāks grafiks,un,tā kā dzīvoklī dēļ mīnusiem ārā ir vēss,tad no rītiem vairāk gribas palikt gultā. tā nu-kompīts pie rokas,gultā iekšā ar visu megalielo rīta tējas krūzi,un aiziet-tagad cepšu blogus ka rūc vien!:)

Mazs update,kas tad īsti noticis.

Brīnumainā kārtā,mierīgi nolikta sesija(vēl tikai pusgads līdz papīram,jees),brīnumaini sagaidīts jaunais gads(jes,šogad jāpošas atkal uz draugu kāzām! un citu-kristībām),vairāk nemētājos apkārt pa Latvijas galiem,esmu nobāzējusies vairāk tuvāk mājām(līdz ar to- mierīgāka dzīve-mierīgāka karma),uz jauno gadu..pag,izvilksim to `fancy` mobīlo,jāapskatās-man ir daudz apņemšanās,sākot no dīvāna iegādes viesistabai(nu cik ilgi var dzīvot bez normālām mēbelēm),tik vienkāršu lietu kā dienas laikā izdzert tos 2 litrus ūdens(vai zāļu tējas tagad,aukstajā laikā. 2 nedēļas jau mans `waterbalance` ziņo,ka veiksmīgi to arī esmu sasniegusi)(jā,waterbalance ir androīda aplikācija,kas palīdz saskaitīt,cik daudz ūdens ir uzņemts.un līmenis mainās atkarībā,vai dzer alkoholu un kafiju-uz leju,nevis uz augšu. ),tad vēl katru dienu stundu dzīvot svaigā gaisā(pastaigas),7 minūšu aktīvs treniņš mājās katru dienu( šis ir tik maz laikietilpīgs,bet tik ļoti ar sevi jācīnās! vaimandieniņ..),izremontēt iebūvējamo skapi, kārtīgi pabarot matus ar savu sistēmu,kuru nesen uzgāju youtūbē(jā,esmu beidzot pilnībā ataudzējusi savus dabīgos matus:) ),un atbrīvoties no neveselīgā ēdiena vēlēšanās,kas mani ik pa laikam pārņem.Patiesībā es par to,kamēr auksts laiks,baigi nepārdzīvoju,bet sirdskambara kāmītis kremt gan no iekšpuses...

Nu re.

Un vēl.Pateicoties Rebekai(vēlreiz-daudz laimes,saulīt!!),esmu nelabojama ebay lietotāja.Man jau ir ievērojams saraksts ar to visu,kas ir atnācis no aizjūras valstīm,un man tas viss ļoti patīk,tā kā-drīz variet gaidīt izsmeļošu blogu no manis par maniem ķērieniem un grābieniem no turienes:)

Pagaidām- beidzu,bet nepazūdu:)

 

Iesūti savu blogu arī tu, kā to izdarīt, lasi ŠEIT…